Уход за духовыми инструментами YAMAHA Trumpet Maintenance Kit Уход за духовыми инструментами YAMAHA Trumpet Maintenance Kit 2
уточнюйте
Відхід за духовими

Відхід за духовими інструментами YAMAHA Trumpet Maintenance Kit

YAMAHA
Trumpet Maintenance Kit
810 грн
Набор для відходу за трубою Набор включає:, Valve Oil - олія для клапанів труб Slide Grease - мастило для настроювальної куліси Flexible Cleaning "Snake" - щітка гнучка для очищення внутрішньої поверхні Valve Casing Brush - щітка для очищення клапанів Mouthpiece Brush - щітка для очищення... (див. повний опис)
Уход за духовыми инструментами DUNLOP HE106 Composition Clarinet Maintenance Kit
уточнюйте
Відхід за духовими

Відхід за духовими інструментами DUNLOP HE106 Composition Clarinet Maintenance Kit

DUNLOP
HE106 Composition Clarinet Maint
Набор по відходу за композитним кларнетом:, замша HE50,, щітка для мундштука HE85,, мастило HE72,, замша для клавіш HE73 (2 шт),, олія для клапанів HE451,, полірувальна серветка HE96,, інструкції по використанню, Виробництво США,... (див. повний опис)
Уход за духовыми инструментами YAMAHA Brass Soap
на складі
Миючий засіб для мідних духових інструментів YAMAHA Brass Soap цей нейтральний засіб, що дозволяє очистити зовнішню і внутрішню поверхні інструменту, і безпечно видалити забруднення.Виробництво Японія,... (див. повний опис)
Уход за духовыми инструментами YAMAHA Rotor Spindle Oil
уточнюйте
Відхід за духовими

Відхід за духовими інструментами YAMAHA Rotor Spindle Oil

YAMAHA
Rotor Spindle Oil
Rotor Spindle Oil забезпечує відмінне, тривале мастило усіх мідних духових інструментів з поворотними клапанами. Чудово підходить для вашої валторни, або будь-якого духового інструменту з роторними клапанами. Забезпечує плавний хід і безшумну роботу механизма.,... (див. повний опис)
Уход за духовыми инструментами YAMAHA CORK GREASE SMALL
на складі
Відхід за духовими

Відхід за духовими інструментами YAMAHA CORK GREASE SMALL

YAMAHA
CORK GREASE SMALL
Мастило для пробкових частин духових інструментів. Нетоксичне синтетичне мастило для використання з усіма пробковими з'єднаннями дерев'яних духових інструментів.Виробництво Японія,... (див. повний опис)
Уход за духовыми инструментами YAMAHA Saxophone Maintenance Kit Уход за духовыми инструментами YAMAHA Saxophone Maintenance Kit 2
уточнюйте
Відхід за духовими

Відхід за духовими інструментами YAMAHA Saxophone Maintenance Kit

YAMAHA
Saxophone Maintenance Kit
Набор для відходу за саксофоном Набор включає:, Cork Grease - мастило для пробкових частин духових інструментів Tone Hole Cleaners - очисники тонових отворів Pad Cleaning Paper - чистячий папір для клапанів Cleaning Swab - щітка Mouthpiece Brush - щітка для очищення мундштука Polishing... (див. повний опис)
Уход за духовыми инструментами YAMAHA Valve Protector Vinyl
уточнюйте
Відхід за духовими

Відхід за духовими інструментами YAMAHA Valve Protector Vinyl

YAMAHA
Valve Protector Vinyl
Захисний чохол для клапанів труби. Виготовлений з чорного вінілу c м'якою підкладкою. Легко і надійно надівається і знімається, завдяки застібкам-липучкам (Velcro).,... (див. повний опис)
Уход за духовыми инструментами YAMAHA Clarinet Maintenance Kit Уход за духовыми инструментами YAMAHA Clarinet Maintenance Kit 2
на видаленому складі (плюс 1-2 дні)
Відхід за духовими

Відхід за духовими інструментами YAMAHA Clarinet Maintenance Kit

YAMAHA
Clarinet Maintenance Kit
Набор для відходу за кларнетом Набор включає:, Cork Grease - мастило для пробкових частин духових інструментів Tone Hole Cleaners - очисники тонових отворів Pad Cleaning Paper - чистячий папір для клапанів Cleaning Swab - щітка Mouthpiece Brush - щітка для очищення мундштука Polishing... (див. повний опис)
Уход за духовыми инструментами YAMAHA Trombone Maintenance Kit Уход за духовыми инструментами YAMAHA Trombone Maintenance Kit 2
уточнюйте
Відхід за духовими

Відхід за духовими інструментами YAMAHA Trombone Maintenance Kit

YAMAHA
Trombone Maintenance Kit
Набор для відходу за тромбоном Набор включає:, Tuning Slide Grease - мастило для настроювальної куліси Trombone Slide Lubricant - мастило для куліси Flexible Cleaning "Snake" - щітка гнучка для очищення внутрішньої поверхні Mouthpiece Brush - щітка для очищення мундштука Polishing Cloth -... (див. повний опис)
Уход за духовыми инструментами RICO RSMPAKSSX-01 Pack for Soprano Sax
на видаленому складі (плюс 1-2 дні)
Відхід за духовими

Відхід за духовими інструментами RICO RSMPAKSSX-01 Pack for Soprano Sax

RICO
RSMPAKSSX-01 Pack for Soprano Sa
1 150 грн
Набор RICO для сопрано скасофона В набір входять:, Ремінець для саксофона Тростини 2.5 - 2шт Утримувач для тростин Мундштук В5 Мастило для пробкових частин Виробництво США,... (див. повний опис)
Уход за духовыми инструментами DUNLOP HE450 Bore Oil Уход за духовыми инструментами DUNLOP HE450 Bore Oil 2
уточнюйте
Відхід за духовими

Відхід за духовими інструментами DUNLOP HE450 Bore Oil

DUNLOP
HE450 Bore Oil
Олія для дерев'яних кларнетів Bore Oil Регулює вологу, ця синтетична олія розроблена для запобігання розтріскуванню і викривленню дерев'яних кларнетів., Об'єм: 2 унції (59мл) Виробництво США,... (див. повний опис)
Показано 1-24 of 72 товар(ів)

Фільтрувати за

Виробники
більше... менше
Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.