Уход за духовыми инструментами YAMAHA Trumpet Maintenance Kit Уход за духовыми инструментами YAMAHA Trumpet Maintenance Kit 2
уточнюйте
Відхід за духовими

Відхід за духовими інструментами YAMAHA Trumpet Maintenance Kit

YAMAHA
Trumpet Maintenance Kit
840 грн
Набор для відходу за трубою Набор включає:, Valve Oil - олія для клапанів труб Slide Grease - мастило для настроювальної куліси Flexible Cleaning "Snake" - щітка гнучка для очищення внутрішньої поверхні Valve Casing Brush - щітка для очищення клапанів Mouthpiece Brush - щітка для очищення... (див. повний опис)
Уход за духовыми инструментами DUNLOP HE106 Composition Clarinet Maintenance Kit
уточнюйте
Відхід за духовими

Відхід за духовими інструментами DUNLOP HE106 Composition Clarinet Maintenance Kit

DUNLOP
HE106 Composition Clarinet Maint
Набор по відходу за композитним кларнетом:, замша HE50,, щітка для мундштука HE85,, мастило HE72,, замша для клавіш HE73 (2 шт),, олія для клапанів HE451,, полірувальна серветка HE96,, інструкції по використанню, Виробництво США,... (див. повний опис)
Уход за духовыми инструментами YAMAHA Brass Soap
уточнюйте
Миючий засіб для мідних духових інструментів YAMAHA Brass Soap цей нейтральний засіб, що дозволяє очистити зовнішню і внутрішню поверхні інструменту, і безпечно видалити забруднення.Виробництво Японія,... (див. повний опис)
Уход за духовыми инструментами YAMAHA Rotor Spindle Oil
уточнюйте
Відхід за духовими

Відхід за духовими інструментами YAMAHA Rotor Spindle Oil

YAMAHA
Rotor Spindle Oil
Rotor Spindle Oil забезпечує відмінне, тривале мастило усіх мідних духових інструментів з поворотними клапанами. Чудово підходить для вашої валторни, або будь-якого духового інструменту з роторними клапанами. Забезпечує плавний хід і безшумну роботу механизма.,... (див. повний опис)
Показано 1-8 of 72 товар(ів)

Фільтрувати за

Виробники
більше... менше
Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.