Кахон MAXTONE WBC-34 PORTABLE CAJON Кахон MAXTONE WBC-34 PORTABLE CAJON 2
на складі
Кахоны

Кахон MAXTONE WBC-34 PORTABLE CAJON

MAXTONE
WBC-34 PORTABLE CAJON
2 785 грн
Портативний кахон Головною родзинкою кахона WBC - 34 являється повністю доладна конструкція. Він ідеально підійде міським музикантам, що пересуваються на велосипедах, громадському транспорті або невеликих автомобілях. Комплектна сумка з міцного нейлону полегшує транспортування і зберігання... (див. повний опис)
Кахон GON BOPS CJMX MIXTO CAJON Кахон GON BOPS CJMX MIXTO CAJON 2
уточнюйте
Кахоны

Кахон GON BOPS CJMX MIXTO CAJON

GON BOPS
CJMX MIXTO CAJON
9 094 грн
Кахон Mixto Cajon З'єднавши воєдино традиційний іспанський фламенко кахон з автентичними традиціями Перу, Gon Bops створили видатний інструмент оснащений двома робітниками панелями. Унікальний дизайн з бічним отвором резонатора дозволяє музикантові грати як на передній так і на задній... (див. повний опис)
Кахон GON BOPS AACJSE ALEX ACUNA SPECIAL EDITION CAJON
уточнюйте
Кахоны

Кахон GON BOPS AACJSE ALEX ACUNA SPECIAL EDITION CAJON

GON BOPS
AACJSE ALEX ACUNA SPECIAL EDITIO
9 368 грн
Кахон Alex Acuna Special Edition Cajon Це не просто інструмент, це - витвір мистецтва! Копітко, вручну інкрустований дерев'яною мозаїкою, цей кахон є одним з самих універсальних на ринку.,   Глибоке, резонансне басове звучання цього інструменту вразить навіть самого... (див. повний опис)
Кахон GON BOPS CJFL FLAMENCO CAJON
уточнюйте
Кахоны

Кахон GON BOPS CJFL FLAMENCO CAJON

GON BOPS
CJFL FLAMENCO CAJON
5 996 грн
Кахон Flamenco Cajon Gon Bops Flamenco Cajon - це інструмент, що об'єднує іспанську автентичність і багаторічні традиції перуанських майстрів.  , Виготовлений з легкої деревини, з внутрішніми сталевими пружинами з гітарних струн, цей кахон забезпечує традиційне фламенко,... (див. повний опис)
Кахон GON BOPS CJFLB EL TORO CAJON
уточнюйте
Кахоны

Кахон GON BOPS CJFLB EL TORO CAJON

GON BOPS
CJFLB EL TORO CAJON
7 491 грн
Кахон El Toro Cajon Розроблений спеціально для відомого перкуссиониста Efrain Toro, El Toro Кахон виглядає і звучить просто приголомшливо.,   Виготовлений з відбірної перуанської деревини Mohena, з внутрішніми пружинами з гітарних струн для справжнього Фламенко, звучання, цей інструмент... (див. повний опис)
Кахон GON BOPS CJCOM COMMUTER CAJON Кахон GON BOPS CJCOM COMMUTER CAJON 2
на видаленому складі (плюс 1-2 дні)
Кахоны

Кахон GON BOPS CJCOM COMMUTER CAJON

GON BOPS
CJCOM COMMUTER CAJON
8 912 грн
Кахон Commuter Cajon, Commuter кахон відрізняється прекрасним звучанням, але головною його родзинкою є повністю доладна конструкція. У складеному виді він відмінно поміщається в рюкзак. Commuter Cajon ідеально підійде міським музикантам, що пересуваються на велосипедах, громадському транспорті... (див. повний опис)
Кахон GON BOPS FSCJW FIESTA CAJON WALNUT
Розпродано
Кахоны

Кахон GON BOPS FSCJW FIESTA CAJON WALNUT

GON BOPS
FSCJW FIESTA CAJON WALNUT
3 627 грн
Кахон Fiesta Cajon Walnut В 2013 році Gon Bops розширює модельний ряд кахонов новими Fiesta моделями - доступними інструментами для початківців перкуссионистов, виготовленими відповідно до високих стандартів Gon Bops.  , Розміри 12" х 19.75" х 11.5", Регульована фронтальна панель,... (див. повний опис)
Показано 1-14 of 14 товар(ів)

Фільтрувати за

Виробники
більше... менше
Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.