Акордеон HOHNER BRAVO III 120 White
Акордеон HOHNER BRAVO III 120 White
Акордеон HOHNER BRAVO III 120 White
Акордеон HOHNER BRAVO III 120 White

Акордеон HOHNER BRAVO III 120 White

14647

Розпродано
0 грн
Акордеон Hohner Bravo III 120 Акордеонів Hohner Bravo Series встановлюють новий стандарт якості для студентів і початкуючих музикантів.,   Надійні і музично універсальні інструменти цієї серії оснащені опціями, раніше доступними тільки в значно дорожчих инструментах.,... (див. повний опис)

Цей товар не можна придбати в кількості 1 шт. Мінімальне замовлення товару від цього постачальника становить 1000 грн

Акордеон Hohner Bravo III 120

Акордеони Hohner Bravo Series встановлюють новий стандарт якості для студентів і початківців музикантів.

 

Надійні і музично універсальні інструменти цій серії оснащені опціями, раніше доступними тільки у значно більше дорогих інструментах.

 

Хорошим приклаhouse цього є фірмовий механізм клавіатури T-keyboard, що володіє чудовою играбельностью і легкістю обслуговування, встановлений в Hohner Bravo III.

 

Окрім надійності і чудового звучання дуже важливим чинником є невелика вага цього інструменту, що робить його відмінним вибором навіть для найменших музикантів.

  • Розмір: 4/4
  • Триголосний
  • У правій клавіатурі: 41 клавіша, 7 регістрів
  • У лівій клавіатурі: 120 басів, 3 регістри
  • Вес: 9,2 кг
  • М'який чохол в комплекті

 


Колір Білий
BRAVO III 120 White

Історія губної гармошки - це по істині дивовижна історія, яка бере свій початок в 1821 році. Цього року 16-ти літній Крістіан Фрідріх Бушман(Christian Friedrich Buschmann) зареєстрував перший європейський патент на винайдений ним новий музичний інструмент. Його так званий "ореол" був серією сталевих язичків ув'язнених в невеликі канали. Конструкція була такою, що ноти витягалися на видиху і розташовувалися хроматично.

У листі своєму братові Бушман описував свій інструмент так: "Це дійсно чудовий інструмент. Розмірами всього чотири дюйми в довжину, він дає мені 21 ноту, дозволяє грати крещендо і піаніссімо без клавіатури, і дає можливість тримати ноту, так довго, як я захочу".

Первинна конструкція інструменту Бушмена зазнала серйозні зміни, пройшовши численні зміни і удосконалення. Богемський майстер Ріхтер(Richter) зробив найважливіше удосконалення. У 1826 році, він розробив модифікацію інструменту Бушмена, яка містила 10 отворів і 20 язичків, розділених на 2 групи : група язичків звучних на видиху і вдиху. Ці групи кріпилися з різних сторін усередині кедрового корпусу. Ріхтер настроїв свій інструмент відповідно до діатонічного ладу, який став стандартом для майбутніх губних гармошок.

У 1857 році доля губної гармошки змінилася докорінно, після того, як німецький годинникар Матіас Хонер(Matthias Hohner) відкрив виробництво губних гармошок. За допомогою своєї сім'ї і найманих робітників, він був здатний робити до 650 інструментів в рік. Через деякий час, він розробив і налагодив масове виробництво губних гармошок.

Молодий Хонер був видатний бізнесмен і встановлював на своїй продукції витіюваті пластини зі своїм ім'ям.

У Північній Америці губна гармошка Хонера була представлена в 1862 році, що зробило компанію Хонера світовим лідером з виробництва гармошок. З 1887 року компанія випускала більше мільйона гармошок щорічно. На сьогодні модельний ряд гармошок складається з більше 90 різних моделей, різних по звучанню і ладу, що дає виконавцеві творчу свободу у будь-яких стилях музики - від класики до року.

Компанія Hohner була заснована в 1857 році, в Німеччині. Спочатку компанія спеціалізувалася на виробництві губних гармошок, але з часом виробництво розширювалося і налагоджувався випуск і інших музичних інструментів. Нині компанія Hohner випускає електро і акустичні гітари, акордеони, ударні установки, блок флейти. Інструменти, що носять ім'я Hohner, користуються великою популярністю серед музикантів, відрізняються якістю і прекрасним звучанням. Ще однією чеснотою інструментів Hohner є їх доступна ціна.