Alto KICK12 Alto KICK12 2
Розпродано
Активні акустичні системи

ALTO PROFESSIONAL KICK12 Акустична система

Alto
KICK12
11 662 грн
Уявіть собі мониторный/клавішний комбо, створений з таким же ентузіазмом, увагою до деталей і якістю, як і гітарний або басовий комбик. Це нова серія Kick! Kick 12 є потужним і якісним рішення для клавишников, барабанщиків і усіх кому потрібний персональний моніторинг... (див. повний опис)
Alto SXM112A Alto SXM112A 2
Розпродано
Активні акустичні системи

ALTO PROFESSIONAL SXM112A Акустична система

Alto
SXM112A
11 901 грн
Готові до подорожей Створені для того, щоб звучати ніч за ніччю, тиждень за тижнем, ALTO SXM112A оснащені, високоміцними сталевими гратами, і покриті міцною чорною текстурованою обробкою, стійкою до подряпин і вм'ятин.,   Вбудовані ручки дозволяють легко і безпечно переносити... (див. повний опис)
Alto KICK15 Alto KICK15 2
Розпродано
Активні акустичні системи

ALTO PROFESSIONAL KICK15 Акустична система

Alto
KICK15
13 681 грн
Уявіть собі мониторный/клавішний комбо, створений з таким же ентузіазмом, увагою до деталей і якістю, як і гітарний або басовий комбик. Це нова серія Kick! Kick 15 є потужним і якісним рішення для клавишников, барабанщиків і усіх кому потрібний персональний моніторинг... (див. повний опис)
Alto MIXPACK 10 Alto MIXPACK 10 2
Розпродано
Портативна акустика

ALTO PROFESSIONAL MIXPACK 10 Акустична система

Alto
MIXPACK 10
16 236 грн
Надійний і потужний акустичний комплект Alto MixPack 10 Вам потрібна мобільна але потужна система звукопідсилення з надійними гучномовцями, якісним звучанням і можливістю підключити навіть невеликий ансамбль?Ваш бюджет обмежений і до того ж ви не хочете возитися із складною комутацією?Тоді... (див. повний опис)
Alto TRANSPORT 12 Alto TRANSPORT 12 2
Розпродано
Портативна акустика

ALTO PROFESSIONAL TRANSPORT 12 Акустична система

Alto
TRANSPORT 12
17 462 грн
Ви хочете якісно озвучити пікнік, спортивні змагання, весілля або будь-який інший вуличний захід? Але ось в чому заковика - на вулиці зазвичай відсутня електромережа. І тут на сцені з'являється TRANSPORT 12 розроблений компанією Alto Professional.  , TRANSPORT 12 - це мобільна... (див. повний опис)
Показано 1-5 of 5 товар(ів)

Фільтр

Виробники
ще менше
Тип
Виконання
Дюйми
ще менше
Потужність(Вт)
ще менше
Фильтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.