Sennheiser AMBEO Soundbar
Sennheiser AMBEO Soundbar
Sennheiser AMBEO Soundbar
Sennheiser AMBEO Soundbar
Sennheiser AMBEO Soundbar
Sennheiser AMBEO Soundbar
Sennheiser AMBEO Soundbar
Sennheiser AMBEO Soundbar
Sennheiser AMBEO Soundbar
Sennheiser AMBEO Soundbar

Саундбар Sennheiser AMBEO Soundbar

29116

Розпродано
103 451 грн

Відразу не віриться, але тільки послухайте!
Завдяки унікальній фірмовій технології AMBEO 3D нова аудіопанель Sennheiser AMBEO Soundbar відтворює звук з неперевершеною якістю. Зручна і компактна AMBEO Soundbar-це, в першу чергу, можливість слухати прекрасний багатоканальний об'ємний звук 5.1.4 просто удома!

Відразу не віриться, але тільки послухайте!
Завдяки унікальній фірмовій технології AMBEO 3D нова аудіопанель Sennheiser AMBEO Soundbar відтворює звук з неперевершеною якістю. Зручна і компактна AMBEO Soundbar-це, в першу чергу, можливість слухати прекрасний багатоканальний об'ємний звук 5.1.4 просто уhouseа!


Неймовірно, але факт
Саундбар AMBEO створює ефект занурення в живе тривимірне середовище справжнього об'ємного звуку 5.1.4. При цьому модель здатна забезпечувати по-справжньому глибокий і потужний бас(аж до діапазону 30 Гц) і виконана у вигляді єдиного багатофункціонального пристрою, якому для повноцінної роботи не вимагаються ні зовнішній сабвуфер, ні окремий аудіопідсилювач.


Магія віртуального звучання
Для AMBEO Soundbar інженери компанії Sennheiser в тісній співпраці з фахівцями німецького Інституту інтегральних схем суспільства Фраунгофера розробили особливу технологію аудіовіртуалізації. З її допомогою пристрій сам збирає і аналізує усі необхідні дані про простір, що оточує його, і наявних навколо відзеркалювальних поверхнях і оптимізує звучання у відповідність з особливостями того приміщення, в якому воно встановлене. 13 висококласних випромінювачів AMBEO Soundbar функціонують фактично як єдина система незалежних динаміків, які, віртуально розташовуючись в потрібних точках кімнати, створюють навколо свого слухача неповторну аудіоатмосферу об'ємного тривимірного звуку 5.1.4.


Усеосяжний контроль
Управляти AMBEO Soundbar-включати/вимикати, настроювати параметри звучання, гучність і ін.-можна просто із смартфону або шета через лаконічний і зручний інтерфейс фірмового мобільного додатка Sennheiser Smart Control. Підключення робиться по каналу Bluetooth, крім того модель також підтримує сервіс Google Chromecast, тому і слухати її, і управляти нею однаково приємно.


Коли хороший звук і звучить, і виглядає однаково прекрасно
Нова AMBEO Soundbar виконана в компактному корпусі з анодованого алюмінію. Традиційно стриманий дизайн дуже красиво і органічно поєднує яскраві лаковані поверхні з матово-чорними, завдяки чому саунбар виглядає доречно у будь-якому інтер'єрі, граючи роль вишуканої оправи для тієї звукової пишності, яка створює. Модель підтримує технології Dolby Atmos, MPEG-H і DTS : X і здатна також микшировать стерео і звук 5.1 для створення тривимірного аудіоконтенту.


Так що, ваша нова AMBEO Soundbar не лише дарує вам можливість насолоджуватися прекрасним відео і музикою, але неодмінно стане справжньою прикрасою для будинку або офісу.


Основні переваги моделі Sennheiser AMBEO Soundbar

  • справжній імерсивний звук 5.1.4 в одному компактному і зручному пристрої;
  • вдосконалена система оптимізації звучання під умови кожного окремого приміщення;
  • технологія відтворення аудіоконтенту у форматі 3D;
  • відтворення глибокого баса в діапазоні до 30 Гц без окремого сабвуфера;
  • підтримка Google Chromecast і Bluetooth;
  • підтримка технологій Dolby Atmos, MPEG-H і DTS : X.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • аудіосистема Sennheiser AMBEO Soundbar;
  • пульт дистанційного керування з батареєю;
  • мікрофон для калібрування системи;
  • кабель HDMI 2.0;
  • кабель живлення;
  • короткий посібник користувача по швидкому підключенню системи;
  • короткий посібник користувача по безпечній експлуатації системи.
Артикул 507449
Тип підключення безпровідною, дротяний
Потужність пікова, Вт 500
Діапазон відтворних частот(низ), Гц 30
Діапазон відтворних частот(верх), Гц 20000
Вхід/Вихід, тип 3x HDMI In(v2.0a), 1x HDMI Out(eARC, v2.0a), Optical, Aux-In, Bluetooth 4.0, Google ChromeCast, UPnP
Габарити 126,56(Д) x 17,1(Ш) x 13,44(В) см на ніжках / 126,56(Д) x 17,1(Ш) x 12,58(В) см при кріплення на стіну
Вес, кг 18.5
Статус продукту : Очікується
Тип підключення
Дротяне+безпровідне
AMBEO Soundbar

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.