• -5,68%
Акустична гітара CORT AF510(BKS)
Акустична гітара CORT AF510(BKS)
Акустична гітара CORT AF510(BKS)
Акустична гітара CORT AF510(BKS)
Акустична гітара CORT AF510(BKS)
Акустична гітара CORT AF510(BKS)
Акустична гітара CORT AF510(BKS)
Акустична гітара CORT AF510(BKS)

Акустична гітара CORT AF510(BKS)

11395

Розпродано
4 799 грн 5 088 грн -5,68%
Доступна акустична гітара з концертним (зменшеним) корпусом Серія Standard - це колекція, акустичних гітар, що мають чудове, співвідношення ціна/якість. Ці, гітари - результат 50-річного, досвіду виробництва високоякісних, інструментів. Це відмінний вибір для початківців... (див. повний опис)

CORT AD810-PROSHOW.COM.UA

Доступна акустична гітара з концертним(зменшеним) корпусом

Серія Standard-це колекція акустичних гітар, що мають чудове співвідношення ціна/якість. Ці гітари-результат 50-річного досвіду виробництва високоякісних інструментів. Це відмінний вибір для початкуючих музикантів, а завдяки широкому модельному ряду ви зможете підібрати інструмент, ідеально відповідний для вашої манери гри.

Концертна форма корпусу

CORT AF510-PROSHOW.COM.UA

Концертна форма корпусу має менші розміри і більше сфокусоване звучання порівняно з дредноутом. Вона відрізняється менш вираженим басом і яскравою серединою з чистими і м'якими верхами. Такий тональний баланс робить концертні гітари ідеальними для гри пальцями і виконання сольних партій.

Верхня дека з ялини

CORT AF510-PROSHOW.COM.UA

Ялина відрізняється чудовим поєднанням гнучкості і міцності, завдяки чому є одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення верхньої деки акустичних гітар. Прекрасні тональні характеристики роблять ялину ідеальним вибором для безлічі музичних жанрів і стилів гри.

Нижня дека і обичайка з червоного дерева

CORT AF510-PROSHOW.COM.UA

Завдяки яскравому, але щільному звучанню з вираженим середньочастотним діапазоном, червоне дерево стало стандартом для виготовлення обичайки і нижньої деки акустичних гітар.

 

Попри те, що багате звучання цілісної деревини залишається неперевершеним, конструкція з дерева, що ламінує, також може забезпечити відмінне звучання прекрасного надійного і доступного інструменту. Одне з достоїнств застосування такої конструкції-неймовірна стійкість навіть до різких перепадів вологості.

Кріплення грифа до корпусу типу  "ластівчин хвіст"

CORT AF510-PROSHOW.COM.UA

Завдяки досвіду і професіоналізму гітарних майстрів Cort, це кріплення грифа не лише відрізняється міцністю і стабільністю, але і прекрасно передає вібрацію струн, зберігаючи насиченість і детальність звучання кожної ноти.

Оригінальний струнотримач

CORT AF510-PROSHOW.COM.UA

Ексклюзивний струнотримач Cort з увігнутою поверхнею помітно покращує сустейн, завдяки оптимальному куту вигину струн, в той же час зменшуючи їх натягнення для комфорту при грі.

 


Верхня дека Ялина
Нижня дека Червоне дерево
Обичайка Червоне дерево
Гриф Червоне дерево з палісандровою накладкою
Бридж Палісандр
Механіка Хромована
Струни JUMBO 6ST:
Колір Чорний матовий-Black Satin
Гарантія 12 місяців
Виробництво Індонезія
Дизайн гітари
Концертний
Обичайка
Червоне дерево
Гриф
Червоне дерево
Механіка
Хром
Верхня дека
Ялина
Нижня дека
Червоне дерево
Тип
6-струнні
AF510 (BKS)
CORT - найбільший виробник гітар у світі і №1 на Українському ринку. Широкий модельний ряд електрогітар, бас-гитар, акустичних інструментів, а також висока якість виконання і оснащення за доступною ціною - це CORT!

Cort робить більше 1 мільйона інструментів в рік на фабриках в Індонезії(переважно електро і бас-гитары) і Китаї(акустичні гітари). Окрім цього Cort робите гітарні комбоусилители і аксесуари(тюнери, чохли, інструментальний кабель). Центральний офіс компанії знаходиться в Південній Кореї. Широкий модельний ряд електрогітар, бас-гитар, акустичних інструментів, а також висока якість виконання і оснащення за доступною ціною - це CORT!

Сьогодні компанія CORT GUITARS є найбільшим виробником гітар у світі! У CORT гордяться своєю багаторічною спадщиною і майже піввіковим досвідом у виробництві електричних і акустичних інструментів.

Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.