• -3,91%
Акустична гітара YAMAHA F310
Акустична гітара YAMAHA F310
Акустична гітара YAMAHA F310
Акустична гітара YAMAHA F310
Акустична гітара YAMAHA F310
Акустична гітара YAMAHA F310
Акустична гітара YAMAHA F310
Акустична гітара YAMAHA F310

Акустична гітара YAMAHA F310

11454

На складі
5 699 грн 5 931 грн -3,91%
YAMAHA F310 - ця відмінна якість за доступною ціною   Живий звук гітари YAMAHA F310 з ялини і меранти має яскравий, солодкий резонанс (аналогічний у відомих гітар YAMAHA FG). Накладка і бридж гітари YAMAHA F310 виконані з палісандра.   Початкуючі молоді гітаристи оцінять комфорт при... (див. повний опис)

YAMAHA F310-ця відмінна якість за доступною ціною

 

Живий звук гітари YAMAHA F310 з ялини і меранти має яскравий, солодкий резонанс(аналогічний у віhouseих гітар YAMAHA FG). Накладка і бридж гітари YAMAHA F310 виконані з палісандра.

 

Початкуючі молоді гітаристи оцінять комфорт при грі, який забезпечують злегка зменшена глибина корпусу і довга мензуры. На електроакустичній версії гітари YAMAHA FX310 застосована чудово проста активна передпідсилювальна система, маючи в наявності тільки ручку гучності і тембру.

 

Це дозволяє гітарі видавати реалістично акустичний звук з чудовим тембральним балансом між струнами.

 


Верхня дека Ялина
Нижня дека Меранти
Обичайка Меранти
Гриф Нато з палісандровою накладкою
Бридж Палісандр
Механіка Хромована
Колір Natural
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Виробництво Індонезія
Дизайн гітари
Дредноут / вестерн
Обичайка
Меранти
Гриф
Нато
Механіка
Хром
Верхня дека
Ялина
Нижня дека
Меранти
Тип
6-струнні
F310

Історія корпорації Yamaha налічує більше 100 років. З тієї миті як молодий підприємець Торакусу Ямаха уперше виготовив високоякісний очеретяний орган. Незабаром компанія, яку він заснував, не лише випустила перше піаніно в Японії, але і здобула широку популярність за кордоном: в 1904 році піаніно і орган компанії Yamaha отримали Гран-прі на міжнародній виставці в Сент Луісі.

Після такого блискучого початку компанія продовжила свій рух на шляху до популярності і стала одним з самих кращих виробників музичних інструментів у світі. У міру свого зростання і розвитку компанія використала унікальний накопичений досвід майстерності і останні технологічні досягнення для розширення асортименту продукції і послуг.

Сьогодні компанія є визнаним лідером в різних областях, починаючи з виробництва музичних інструментів і аудіо-відео продукції і закінчуючи інформаційними технологіями, медіа-послугами, виробництвом предметів обстановки для будинку, автозапчастин, металів, а також розвитком системи музичної освіти і курортного бізнесу.

Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.