УВАГА!!!
Мінімальна сума замовлення в нашому магазині становить 100 грн.

Відправка товару здійснюється в день оформлення замовлення, якщо замовлення зроблено до 14:00 (в деяких випадках відправка може бути перенесена на наступний день). Якщо онлайн замовлення зроблене після 14:00, то відправка товару здійснюється на наступний день. Час перевезення товару по Україні може варіюватися від 1 до 3 днів, в залежності від місцезнаходження покупця.

Наш онлайн магазин співпрацює з великою кількістю прямих постачальників шоу обладнання по всій Україні. Термін доставки товару клієнту може збільшитися в середньому на 2 дні через переміщення від складу постачальника на наш склад. Незалежно від обраного Вами способу оплати і способу доставки, Ви зможете відслідковувати стан Вашого замовлення онлайн.

Вартість доставки включає в себе витрати на обробку, упаковку і поштові витрати і оплачується покупцем. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми подбаємо про збереження крихких вантажів. Якщо Ви бажаєте додатково упакувати, застрахувати Вашу покупку, просимо вас повідомляти в письмовому вигляді при оформленні замовлення.

ВАЖЛИВО! Прохання ретельно перевіряти товар у відділенні Нової Пошти. У разі виявлення дефектів або ушкоджень, негайно зв'язатися з нами для інформування прямо з відділення, а також скласти Акт прийому-передачі з менеджером Нової Пошти з вказівкою усіх виявлених дефектів як самого товару, так і зовнішньої і внутрішньої його упаковки. Інакше ми вимушені відмовити в поверненні товару і компенсації ваших грошових коштів і додаткових витрат.

Інформація про компенсацію від Нової Пошти - тут.

________________________________________________________________________________________________

***Безкоштовна доставка. Оформіть замовлення від 2000 грн і отримайте замовлення з безкоштовною доставкою. Безкоштовна доставка діє на усі замовлення: як з передоплатою, так і з оплатою при отриманні у відділенні. Безкоштовна доставка товарів великогабаритних розмірів та замовлень декількома відправками узгоджуються з менеджерами магазину. Безкоштовна доставка не поширюється на товари, що беруть участь в різних акціях (наприклад, Halloween, Black Friday та інші). 

________________________________________________________________________________________________

Увага! Відправка товарів різних брендів. У нашому магазині представлені бренди різних постачальників, і склади цих товарів знаходяться в різних містах України. Тому за умовчанням замовлення, в яких представлені товари різних брендів вирушатимуть декількома відправками для зменшення часу доставки.

Ми працюємо з такими перевізниками по Україні в режимі СКЛАД-СКЛАД, а також доставка кур'єром від перевізників: НОВА ПОШТА.

Доставка по Одесі здійснюється службами: НОВА ПОШТА (за тарифами перевізника).

________________________________________________________________________________________________

- Деякі товари на сайті мають статус "Наявність уточнюйте у менеджерів". У даному випадку вам необхідно зв'язатися з нами за телефоном або за допомогою електронної пошти для з'ясування наявності товару за фактом. Деякі з таких товарів можна замовити з-за кордону, якщо їх немає в наявності, здійснивши передоплату, узгоджену з менеджером магазину. Замовлені товари з-за кордону можуть доставлятися від 4 до 8 тижнів в залежності від місця розташування.

________________________________________________________________________________________________

Спасибі за покупки в магазині PROSHOW!

Якщо ви не зовсім задоволені своєю покупкою, ми тут, щоб допомогти. У вас є 14 календарних днів, щоб повернути товар з дати його отримання.

Щоб мати право на повернення, ваш товар повинен бути невикористаним і в тому ж стані, в якому ви його отримали. Ваш товар повинен бути в оригінальній упаковці. Ваш товар повинен мати квитанцію або підтвердження покупки.

Як тільки ми отримаємо ваш товар, ми перевіримо його і повідомимо вас, що ми отримали ваш повернутий товар. Ми відразу ж повідомимо вас про статус повернення після перевірки товару.

Якщо ваш повернення буде схвалений, ми почнемо повернення коштів на вашу банківську карту (або оригінальний спосіб оплати). Ви отримаєте оплату в день схвалення нами прийняття про повернення товару, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів. Ви будете нести відповідальність за оплату власних витрат з доставки для повернення вашого товару. Вартість доставки не повертається.

Більш детальна інформація про повернення / обміну товару належної та неналежної якості, а також про повернення грошових коштів знаходиться в " ЗАКОНІ УКРАЇНИ Про захист прав споживачів "

Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.