Sennheiser TeamConnect Wireless SET
Sennheiser TeamConnect Wireless SET
Sennheiser TeamConnect Wireless SET
Sennheiser TeamConnect Wireless SET
Sennheiser TeamConnect Wireless SET
Sennheiser TeamConnect Wireless SET
Бесплатная доставка от 3000 грн
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн.

Sennheiser TeamConnect Wireless SET Набор для конференц-зв'язку

26459

Уточнюйте наявність перед оплатою
179 230 грн

Компактний, зручний, автономний і такий, що настроюється за 2 хвилини набір для конференц-зв'язки. Включає 4 безпровідні модулі "динамік-мікрофон". До 8 годин безперервної роботи. Підтримка Bluetooth 4.2 і різних дротяних підключень

  • портативне рішення-уся система складається в компактний кейс, зручний для перенесення і зберігання;
  • 4 безпровідні модулі "динамік-мікрофон", кожен розрахований на 6 учасників;
  • миттєве налаштування і управління, інтуїтивно зрозумілі неспеціалістам;
  • велика кількість варіантів дротяного і безпровідного підключення;
  • до 8 годин безперервної автономної роботи, замінювані акумулятори BA100;
  • висока якість звуку

TeamConnect Wireless-малогабаритне, зручне і портативне рішення, що дозволяє встановити звуковий зв'язок в малих конференц-залах і переговорних кімнатах. Система складається з чотирьох переговорних модулів, упакованих в елегантну і міцну валізку, яка за сумісництвом служить і зарядним пристроєм. У складеному виді, загальна вага складає усього 4,7кг.

Модулі є стильними глянсовими циліндрами, кожен з яких оснащений двома високоякісними мікрофонами і динаміком. Оптимальний радіус дії мікрофонів-до 2х метрів. Це дозволяє кожному з модулів забезпечити участь в розмові до 6 чоловік, що сидять за круглим столом. А система цілком розрахована на 24 співрозмовники.

Процедура налаштування максимально спрощена і інтуїтивно зрозуміла, так що будь-якому неспеціалістові буде потрібно всього пара хвилин для установки якісного і надійного конференц-зв'язку практично у будь-якому приміщенні.

Насамперед, серед чотирьох циліндрів треба знайти один "головний"(майстер-модуль), який і підключається до облаштування зв'язку(телефону, ноутбуку), а усі інші модулі передають і отримують аудіосигнал через нього. З'єднання мастер-модуля з облаштуванням зв'язку можливо декількома способами :

  • по Bluetooth, причому TeamConnect підтримує технологію NFC, завдяки якій оснащені спеціальним чіпом пристрої виявляють один одного автоматично, взагалі без участі користувача. Все, що треба-на декілька секунд піднести облаштування зв'язку впритул до мастер-модулю;
  • комплектним аудіокабелем до 3,5мм виходу смартфону або шета, як звичайну гарнітуру;
  • USB- кабелем до ноутбука, при цьому майстер-модуль відразу ж заряджається;
  • до стаціонарного телефону за допомогою CSTD- кабелю, що придбавався окремо.

Підтримується і одночасне підключення декількох облаштувань зв'язку до мастер-модулю.

Далі слід встановити зв'язок головного модуля з вторинними. Це робиться натисненням однієї-єдиної кнопки-і вже через декілька секунд система готова до роботи, про що сигналізує синій світлодіодний обідок в основі циліндра. Для стабільного зв'язку, вторинні модулі не слід видаляти від мастер-модуля більш ніж на 10м.

На цьому налаштування закінчене. Можна відразу ж приступати до спілкування, як з партнерами з видалених офісів, так і з колегами за сусідніми столиками. Кожен модуль оснащений незалежним регулятором гучності у вигляді сенсорної смужки, а також кнопкою відключення мікрофону. Вбудований акумулятор забезпечує до 8 годин безперервної автономної роботи кожного модуля. Зношені батареї можна замінити новими, доступними у фірмовому магазині. З метою економії енергії, за відсутності сигналу, що входить, упродовж 5 хвилин, система самостійно переходить в сплячий режим(щоб "розбудити" її-просто натисніть кнопку на будь-якому з модулів). LED- індикатор на корпусі циліндра показує рівень заряду, а коли батарея виснажена-часто блимає. Так що Ви не ризикуєте залишитися без зв'язку в самий непідходящий момент. Для зарядки помістите циліндри назад у валізку і підключите його до мережі.

Інструкція з експлуатації

Розміри

кейс: 280мм х 110мм х 39мм

модуль: 97мм х 76мм

Вес

загальна вага: 4,7кг, в т.ч.:

кейс: 2,7кг

модуль: 449г

Діапазон відтворних частот вбудованих динаміків

200-9 000 Гц

Діапазон чутливості вбудованих мікрофонів

200-12 000 Гц

Роз'єми

microUSB

2,5мм вхід під гарнітурний або звичайний аудіокабель

Bluetooth

v4.2

профілі HSP(v1.2), HFP(v1.6), A2DP

робоча частота 2,4ГГц

Робоча відстань

10м

(між мастер-модулем і облаштуванням зв'язку)

Час безперервної автономної роботи

до 8 годин

Тривалість повної зарядки

до 10 годин

Підключення до мережі

100-240 V AC

50-60 Гц

Вихідна напруга

12 V DC

Вихідна сила струму

максимум 1А

Артикул 506686
Гарантія, міс. 24
Гарантія
24 місяці
Тип
регул. гучність
TeamConnect Wireless SET

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.

Бесплатная доставка от 3000 грн
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн.