Sennheiser SP 220 MS
Sennheiser SP 220 MS
Sennheiser SP 220 MS
Sennheiser SP 220 MS
Sennheiser SP 220 MS
Sennheiser SP 220 MS
Sennheiser SP 220 MS
Sennheiser SP 220 MS
Sennheiser SP 220 MS
Sennheiser SP 220 MS

Спикерфон Sennheiser SP 220 MS

26666

Розпродано
21 442 грн

Sennheiser SP 220 MS-це мобільний подвійний спикерфон, сертифікований для роботи з комунікаційною платформою "Skype для бізнесу"(Skype for Business). Рішення орієнтоване в першу чергу на сучасного бізнес-користувача, якому для роботи потрібно компактну, надійну, достатньою мірою гнучку і масштабовану систему конференц-зв'язку.

Sennheiser SP 220 MS-це мобільний подвійний спикерфон, сертифікований для роботи з комунікаційною платформою "Skype для бізнесу"(Skype for Business). Рішення орієнтоване в першу чергу на сучасного бізнес-користувача, якому для роботи потрібно компактну, надійну, достатньою мірою гнучку і масштабовану систему конференц-зв'язку. SP 220 MS практично миттєво підключається до комп'ютерів, смартфонів і шетів і дозволяє оперативно організувати конференцію із загальною кількістю учасників до 12 чоловік у будь-якому відповідному для цього приміщенні.

Новий рівень ділового спілкування
З Sennheiser SP 220 MS вам не треба кожного разу шукати вільний конференц-зал або кімнату для переговорів, обладнану спеціальною апаратурою для конференц-зв'язку. Компактний і легкий спикерфон SP 220 MS забезпечує звук професійного рівня у будь-який час і практично у будь-якому місці: як в спеціалізованих конференц-залах, так і у будь-якій кімнаті відповідного розміру. Зі своїм SP 220 MS ви можете без проблем проводити повноцінні конференції за участю 12 чоловік і спокійно працювати в ситуаціях, коли успіх зустрічі багато в чому залежить саме від змістовного спілкування.

ВИНЯТКОВОЇ ЯКОСТІ ЗВУК
Конференц-зв'язок з фірмовим звуком Sennheiser
Технологія підвищення розбірливості мови Sennheiser Voice Clarity, система автоматичного пригнічення луни і функція обробки того, що входить і витікаючого аудіосигналів(Dual Talk) забезпечують найвищу якість аудіо і природність відтворення мови. У SP 220 MS мова однаково виразно звучить як для тих, що говорять, так і для їх слухачів. І присутні, і видалені учасники діалогу можуть розмовляти абсолютно спокійно і без напруги, що завжди благотворно відбивається на змістовності і продуктивності будь-якої конференції.

SP 220 MS генерує звук найвищої якості, чіткий і деталізований, без луни і реверберації, тому цей спикерфон підходить не лише для ділових переговорів. Слухати музику з ним-це окреме задоволення, до того ж музику SP 220 MS може відтворювати в повномасштабному стереофонічному режимі.

ЯКІСТЬ ЗВ'ЯЗКУ І СУМІСНІСТЬ
Спілкування без проблем-просто підключай і говори
Спикерфон SP 220 MS сертифікований для роботи з корпоративною комунікаційною платформою "Skype для бізнесу". Уся процедура налаштування SP 220 MS максимально спрощена і зводиться до простого підключення спикерфона до комп'ютера(через кабель USB), смартфону або шета(через звичайний аудіокабель із стандартним 3.5-мм штекером "мини-джек").

Для роботи з мобільними пристроями можна задіяти тільки один блок SP 220 MS. У розділеному виді блоки SP 220 MS перетворюються на два окремих мобільних спикерфона, кожен з яких підключається і настроюється так само швидко і просто, як і уся система, і зберігає при цьому увесь необхідний для якісного конференц-зв'язку функціонал. Спикерфон оснащений двома зручними панелями управління(по одному на кожному блоці) з інтуїтивно зрозумілими призначеними для користувача інтерфейсами: кнопка відключення мікрофону, кнопки регулювання рівня гучності і закінчення розмови розташовані в найзручнішому місці-на верхній панелі блоку.

ЯКІСТЬ ЗОВНІШНЬОГО ВИКОНАННЯ
Звучить і виглядає однаково приємно
Стильний і витончений SP 220 MS ідеально виглядає у будь-яких умовах, у тому числі і в обстановці найсучаснішого конференц-залу премиум-уровня, де стиль і якість зовнішнього виконання аудіоустаткування, так само як і якість звуку, має первинне значення.

КОРОТКА ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ:
- Частотний діапазон(мікрофону) 150-6800 Гц;
- Частотний діапазон(динаміків) 150-15000 Гц;
- Вес 210 г(кожного блоку);
- Час повної зарядки батарей-2 години 30 хвилин;
- Час роботи в режимі очікування-до 30 годин;
- Час роботи-до 20 годин;
- Тип гучномовців-динамічні, з неодимовими магнітами;
- Підключення: до ПК-через USB, до смартфонів і шетів-через стандартний 3.5-мм роз'їм "мини-джек";
- Сумісність з ОС: Windows і Mac.

Артикул 507211
Гарантія, міс. 24
Сумісність Універсальна
Тип підключення дротяний
Конструкція відкрита
Відтворні частоти, Гц 150-15000
Роз'їм USB
Спрямованість мікрофону кругова
Вес, г 210
Тип підключення
Дротяне
Інтерфейс дротяного підключення
USB
Діапазон частот навушників
150-15000
Гарантія
24 місяці
Спрямованість
Кругова
Діапазон частот
150-15000
Тип
Відкриті
SP 220 MS

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.