Медіатор DUNLOP 5006SI PICKHOLDER
Медіатор DUNLOP 5006SI PICKHOLDER
Медіатор DUNLOP 5006SI PICKHOLDER
Медіатор DUNLOP 5006SI PICKHOLDER

Медіатор DUNLOP 5006SI PICKHOLDER

5006SI PICKHOLDER

12344

на складі
88 грн
Бережи медіатори там, де вони тобі потрібні. Цей гладкий, ергономічний утримувач для медіаторів виготовлений з міцного протиударного пластика. Усередині корпусу вбудована пружина, а клейка задня частина не пошкодить лак твого інструменту. Утримувач призначений для медіаторів стандартної форми., чорний... (див. повний опис)

Бережи медіатори там, де вони тобі потрібні.

Цей гладкий, ергономічний утримувач для медіаторів виготовлений з міцного протиударного пластика. Усередині корпусу вбудована пружина, а клейка задня частина не пошкодить лак твого інструменту. Утримувач призначений для медіаторів стандартної форми.

  • чорний пластик
  • ергономічний дизайн
  • металева пружина
  • стикер на задній панелі
  • упаковка блістера

Виробництво США
Колір Чорний
Види медіаторів
Традиційні

Американська компанія Jim Dunlop є одним з провідних виробників гітарної електроніки. Незліченна кількість музикантів по всьому світу використовує "квакуші" CryBaby і педалі ефектів серії MXR. Ви зустрінете їх скрізь: у початкуючих музикантів і зірок світового рівня. Їх голос - це голос рок музики, який чутно на мільйонах мультиплатинових записів по всьому світу!

Крім того, Jim Dunlop робить високоякісні струни, слайдери, каподастры, широкий спектр ременів, медіаторів, ладів, а також засобів по відходу за інструментами.

Клієнти, які придбали цей товар, також придбали:

Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.