• -30%
Підсилювач-голова WARWICK PROFET 3.3
Підсилювач-голова WARWICK PROFET 3.3
Підсилювач-голова WARWICK PROFET 3.3
Підсилювач-голова WARWICK PROFET 3.3
Підсилювач-голова WARWICK PROFET 3.3
Підсилювач-голова WARWICK PROFET 3.3

Підсилювач-голова WARWICK PROFET 3.3

12029

Розпродано
12 380 грн 17 686 грн -30%
Підсилювач типу "голова" для бас-гитары, Потужність: 300Вт@4Ом Схема MOSFET, Регульований компресор, 4-х смуговий еквалайзер Регулювання Deep, Bright Регулювання вхідної чутливості Контроллер "Contour" Адаптивний регулятор гучності Петля ефектів, Виходи : лінійний, для навушників, DI вихід,,... (див. повний опис)

Підсилювач типу "голова" для бас-гитары

 • Потужність: 300Вт@4Ом
 • Схема MOSFET
 • Регульований компресор
 • 4-х смуговий еквалайзер
 • Регулювання Deep, Bright
 • Регулювання вхідної чутливості
 • Контроллер "Contour"
 • Адаптивний регулятор гучності
 • Петля ефектів
 • Виходи: лінійний, для навушників, DI вихід,
 • Рековый формат 19" 2HE
 • Вес: 8,5 кг

Потужність 300Вт на 4?
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Тип підсилювача
Транзисторний
Призначення
Для бас-гитар
Рейтинг потужності
201-400 Вт
PROFET 3.3

Все починалося з Framus.

Фірма була заснована Фредом Вилфером в 1946 році, а її назва була акронимом FRAnconian MUSical instruments. У Франконии до другої світової війни розташовувалося одне з найбільших в Німеччині підприємств по виробництву скрипок. Після війни Вилфер відродив виробництво, але вже в Шунбахе. До 1954 року виробництво почало підніматися і Вилфер приймає рішення про будівництво власного заводу. Окрім скрипок починається виробництво гітар, банджо, бас-гитар.

Продукція німецьких майстрів швидко стає популярною по всьому світу.

У 1966-му році відкривається другий завод в Претцфилде, з персоналом в сто чоловік. У 1971 Framus святкує своє 25-ти летие, а Вилфер отримує в нагороду медаль "Заслуженому громадянинові". В середині сімдесятих демпінгування цін виробниками на далекому сході серйозно підриває позиції відомих європейських брендів, а на ринку загострюється конкурентна боротьба. Багато фірм збанкрутіло, і у тому числі і Framus(у 1975 році). Це стало серйозним випробуванням для Вилфера, але розрадою стала основа в 1982-м його молодшим сином, Гансом Пітером, фірми Warwick. Поступово успіх Warwick дав можливість відродити і добре ім'я Framus.

З середини 90-х років Framus успішно робиться

Альфред Андреас Вилфер помер в 29 грудня 1996 року. Він заснував Framus і приніс бренду світову популярність. Цей успіх зробив величезний вплив на розвиток усього ринку музичних інструментів в Німеччині.

Warwick продовжує традиції.

Компанія Warwick була заснована в 1982-му році у Баварії, Гансом Пітером Вилфером. Ще дитиною, він пізнав усі аспекти виробництва і дистрибьюции музичних інструментів. Він направив усі свої знання, усю свою енергію в розвиток однієї з самих, на сьогодні, шанованих фірм по виробництву басгитар. Компанія швидко розвинула дистриб'юторську мережу не лише в Німеччині, але і по усій Європі і США.

У 1995 Warwick переїжджає в землі Саксонії, відомі своїми багатовіковими традиціями по виробництву музичних інструментів. Як результат, Warwick по рівню майстерності своїх робітників перевершує багато фірм. Будівництво нової фабрики дає можливість установки нового суперсучасного і унікального устаткування, даючи можливість Warwick об'єднати ручне складання і високі технології при виробництві басгитар. На сьогодні компанія робить великий спектр інструментів з таким рівнем і стабільністю якості, якою можуть похвалитися дуже небагато виробників у світі.

Із самого початку в 1982-му році Warwick виріс і процвітає завдяки професіоналізму своїх майстрів і партнерів по бізнесу. Керівництво з оптимізмом дивиться вперед в майбутнє: позиція працівників, партнерів по бізнесу і користувачів по всьому світу надає Warwick упевненість в завтрашньому дні.

У 2002-му році Warwick отпразновал своє 20-ти летие. Всупереч постійно зростаючій боротьбі на ринку, Warwick упевнено дивиться в завтра, маючи усе необхідне для досягнення успіху. Продукція Warwick продається більш ніж в 50-ти країнах. У 1996-му році компанія відкриває офіс в Шанхаї, зумовлюючи розвиток ринку і закупівельні можливості. По усіх аргументах, в Європі є тільки один виробник струнних інструментів, який довів можливість підтримки найвищої позиції на світовому ринку. Ви його знаєте.

Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.