Sennheiser XSW 1-ME3
Sennheiser XSW 1-ME3
Sennheiser XSW 1-ME3
Sennheiser XSW 1-ME3
Sennheiser XSW 1-ME3
Sennheiser XSW 1-ME3
Sennheiser XSW 1-ME3
Sennheiser XSW 1-ME3
Sennheiser XSW 1-ME3
Sennheiser XSW 1-ME3

Радіосистема Sennheiser XSW 1-ME3

26658

Розпродано
17 068 грн

Комплект XS WIRELESS 1-ME3 HEADMIC SET є універсальною, дуже простою і невибагливою як в налаштуванні, так і в експлуатації безпровідну мікрофонну систему, розроблену спеціально для вокалістів, ведучих, конферансьє, доповідачів, проповідників і презентаторов.

Вокальна безпровідна мікрофонна система XSW 1-ME3

Нехай вашим рукам ніщо не заважає, виступайте вільно! XS WIRLESS 1-це універсальна і гранично проста у використанні безпровідна мікрофонна система для вокалістів, ведучих, доповідачів і презентаторов.

ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМИ SENNHEISER XSW 1-ME3
Рухайтеся вільно! XS WIRLESS 1 забезпечує якісну трансляцію сигналу в стабільному УВЧ-диапазоне і підтримує до 10 паралельних сумісних каналів передачі. Комплект XS WIRELESS 1-ME3 HEADMIC SET є універсальною, дуже простою і невибагливою як в налаштуванні, так і в експлуатації безпровідну мікрофонну систему, розроблену спеціально для вокалістів, ведучих, конферансьє, доповідачів, проповідників і презентаторов. Ця система спочатку оптимізована для роботи з живим вокалом і сконструйована так, щоб не позичати руку промовця і не сковувати його рухів. Тому з XSW 1-ME3 ви можете не лише говорити і співати, але в той же час активно рухатися і навіть танцювати.

XSW 1-908 стандартно комплектується компактним стаціонарним приймачем з інтуїтивно зрозумілою системою управління, яка дозволяє швидко і без яких-небудь проблем робити усі необхідні налаштування, а також мініатюрним натільним передавачем і легким мікрофоном з головним кріпленням.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ SENNHEISER XSW 1-ME3
* легкий мікрофон з головним кріпленням і компактний натільний передавач-в комплекті;
* антенний перемикач рознесеного прийому;
* інтегровані антени;
* автоматичне управління частотою і автоматична синхронізація через видалений канал;
* щонайширший діапазон трансляції з можливістю вибору певних Увч-частот;
* до 10 сумісних каналів.


КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ МІКРОФОННОЇ СИСТЕМИ SENNHEISER XSW 1-ME3
* 1 приймач EM-XSW 1;
* 1 головний мікрофон ME 3-II;
* 1 натільний передавач SK-XSW;
* 1 мережевий блок живлення NT 12-5 CW;
* 2 батареї формату АА.

Артикул xsw 1-me3
Гарантія, міс. 24
Модуляція FM
РЧ-діапазон(низ), Мгц 548
РЧ-діапазон(верх), Мгц 865
Кількість частот прийому 8
Кількість пресетных частот 10
Діапазон відтворних частот(низ), Гц 50
Діапазон відтворних частот(верх), Гц 16000
Відношення сигнал/шум, дБ 103
КНИ, % ? 0.9%
Аудіо роз'єми XLR, джек 6,3 мм
Габарити, мм 200 х 127 х 42
Вес, г 730
Номінальна напруга живлення, В 2.4
Час роботи, ч 10
Габарити, мм 54 х 250
Вес, г 240
Тип перетворювача конденсаторний
Спрямованість мікрофону суперкардіоїдна
Чутливість, *-1 dBV/Pa 1.8
Максимальний рівень звукового тиску для THD 0.5%, дБ 144
Аналоговий Та
Суперкардіоїд Та
Конденса-уторований Та
Ручний Та
Plug-On Та
Передавач Та
Приймач Та
Комплекти радіосистем Та
Sennheiser Та
Вокальний Та
Гарантія
24 місяці офіційної гарантії від виробника
Додаткові характеристики
Чорний
Призначення
Для радіосистем
Тип
Радіосистеми
Кількість мікрофонів
1
XSW 1-ME3

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.