• -30,09%
Струни для гітар DEAN MARKLEY 2511 HELIX ELECTRIC LT(09-42)

Струни для гітар DEAN MARKLEY 2511 HELIX ELECTRIC LT(09-42)

14002

Розпродано
151 грн 216 грн -30,09%
Струни Helix  - новітня розробка Dean Markley, яка за запевненням виробника стане самим інноваційним проривом в технології виробництва струн за всю історію струнних інструментів.   Досить амбітно. Давайте подивимося, що ж такого особливого в нових струнах Helix.  ... (див. повний опис)

Струни Helix  - новітня розробка Dean Markley, яка за запевненням виробника стане самим інноваційним проривом в технології виробництва струн за всю історію струнних інструментів.

 

Досить амбітно. Давайте подивимося, що ж такого особливого в нових струнах Helix.

 

Основний елемент Helix-це особливий запатентований процес створення гипер-эллиптической обмотки. Більше року знадобилося DeanMarkley тільки на те, щоб прийти до найбільш оптимальної еліптичної форми обмотки. Окрім самої форми перерізу обмотки, потрібне було створення правильної технології процесу намотування, щоб отримати такий незвичайний результат-максимум маси при заданому діаметрі струни і, при цьому, збереження коливальних властивостей струни.

 

Більше маси означає об'ємніше і цілісне звучання; більше витків на струні дає гладше відчуття і яскравий, резонансний тон. Усе це в результаті дає такий рівень звучання і зручності, які неможливо отримати, використовуючи звичайні струни.

 

Застосування процесу еліптичної обмотки збільшує кількість витків на одиницю довжини струни. Це збільшує масу струни без зміни її діаметру або матеріалу.

 

Dean Mrkley Helix HD Electric

На цьому малюнку наочно видно, звідки береться маса і гладша поверхня. У зазвичай струни(на малюнку згори) Ваші пальці випробовуватимуть опір кожного разу, коли потрапляють в западини між витками. Тепер представте наскільки зручніше і легше грати на струнах з менш великими витками(на малюнка знизу). В цьому випадку пальцям легше переміщатися або ковзати по поверхні струни.

 

Ще однією перевагою цієї технології є те, що струни "живуть" набагато довше за звичайних.

 

  • 2511 HELIX ELECTRIC
  • Товщина-[.009   .011   .016   .024   .032   .042]
  • Нікельована сталь
  • Еліптична обмотка

Виробництво США
Призначення
Для електрогітар
Калібр
09 - Super Light
Матеріал струн
Нікельована сталь
Тип обмотки
Еліптична
Кількість струн
6 струн
2511 HELIX ELECTRIC LT (09-42)

Історія Dean Markley починається в 1970-х c невеликого музичного магазинчика в місті Глендейл, штат Арізона. Засновник компанії містер Дин Маркли зробив вагомий внесок в технології виробництва гітарних струн і ось вже більше сорока років продукція Dean Markley радує музикантів у всьому світі. Компанія встановила свої власні правила виробництва гітарних струн, створивши такі новаторські продукти, як серію Blue Steel з кріогенною обробкою для збільшеного терміну служби і серію Helix з еліптичною обмоткою.

Серед усіх типів струн виробництва Dean Markley завжди можна підібрати те, що треба саме вам! Крім того, в каталозі продукції Dean Markley можна знайти звукознімачі, підсилювачі а так само засоби по відходу за інструментами, полироли.

У 2013 році компанія Dean Markley відновила візуальний дизайн і упаковку своїх легендарних серій Signature Series Nickelsteel, Bluesteel, Helix, Vintage Bronze. Нова компактна slim упаковка виділяється строгим дизайном і герметичною вакуумною упаковкою струн, яка ефективно захищає струни від вологи і корозії. Відкривши пакет ви отримаєте свіжі, нові і максимально якісні струни. Окрім цього для нової упаковки використаний папір з вторсировини і зовсім немає паперових пакетів як раніше. Тому на кожній пачці красується логотип "Environmantally Fiendly"(екологічний або доброзичливий до довкілля товар).

Тепер про найголовніше - про звучання! У історії Dena Markley як і в житті були зльоти і падіння, але сьогодні можна з упевненістю сказати, що вони повернулися! Ті самі Dean Markley, якими захоплювалися, на які "підсаджувалися" і після не хотіли нічого іншого. Ті Dean Markley, звучання і відчуття яких ні сплутати ні з чим іншим.

Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.