Sennheiser GAME ONE
Sennheiser GAME ONE
Sennheiser GAME ONE
Sennheiser GAME ONE
Sennheiser GAME ONE
Sennheiser GAME ONE
Sennheiser GAME ONE
Sennheiser GAME ONE
Sennheiser GAME ONE
Sennheiser GAME ONE

Гарнітура Sennheiser GAME ONE

26471

Розпродано
7 229 грн

Цю модель віддають перевазі професійні геймеры по всьому світу. Німецька технологія динаміків і високотехнологічний шумоподавляющий мікрофон забезпечать прекрасну якість звуку, яка дозволить вам зосередитися на грі, а не на гарнітурі.

Цю модель віддають перевазі професійні геймеры по всьому світу. Німецька технологія динаміків і високотехнологічний шумоподавляющий мікрофон забезпечать прекрасну якість звуку, яка дозволить вам зосередитися на грі, а не на гарнітурі.

GAME™ ONE-краща з кращих для гри будинку. Це безперечно найзручніша high-end гарнітура на ринку, особливість якої- надзвичайно чітке і природне звучання.

HI-FI ЗВУК ВІД SENNHEISER

Прекрасне звучання в грі, саме таке, як було задумано розробниками.

ТЕХНОЛОГІЯ SENNHEISER TRANSDUCER Неймовірна чіткість і точність звуку- розробка лабораторій Sennheiser.

"ERGONOMIC ACOUSTIC REFINEMENT" Ця технологія гарантує якість звуку завдяки передачі сигналу прямо вам у вуха.

ШУМОПОДАВЛЯЮЩИЙ МІКРОФОН Професійний шумоподавляющий мікрофон з інтуїтивно розташованою кнопкою виключення.

АМБУШЮРИ XXL М'які амбушюри і більше місця навколо ваших вух для максимального комфорту.

ВІДКРИТА КОНСТРУКЦІЯ Повітря поступає до ваших вух, зберігаючи прохолодну температуру.

Відчуйте порив, удари, напругу і приголомшливий звук, а не гарнітуру. GAME™ ONE забезпечить неймовірно точну передачу сигналу. Відкрита конструкція забезпечує постійний приплив повітря, що дозволяє тривалий час брати участь в грі.

30 хвилин гри або уся ніч-GAME™ ONE гарантує легкість у використанні. Модель має амбушюри збільшеного розміру і пом'якшене оголовье. Ці особливості означають максимум зручності-навіть впродовж найдовших ігрових сеансів.

Два перетворювачі усередині GAME™ ONE створені в німецьких лабораторіях. Вони оптимізовані для максимально точного відтворення звуку в грі, не важливо, в що ви граєте. Кожен з перетворювачів пройшов механічні і акустичні тести.

Професійний мікрофон GAME™ ONE належить до окремої категорії. Він забезпечує високий рівень шумозаглушування, завдяки чому ваше спілкування з іншими гравцями буде кристально чітким.

Регулятор гучності розташований на правій чашці навушників, тепер вам не треба шукати пульт управління на дроті. Гарнітура GAME™ ONE також має зручний мікрофон з функцією відключення. Просто підніміть його-і ви не чутно.

Sennheiser-єдина компанія, що виробляє точні мікрофони для запису звуку в іграх, в які ви граєте, а також ігрові гарнітури. Навіщо вам техніка іншої марки?

GAME ZERO & GAME ONE були оновлені і зараз поставляються з двома змінними кабелями. Завдяки цьому GAME ZERO & GAME ONE стануть сумісні з багатьма платформами, такими як PC, Mac, Consoles, мобільні і шети просто перемикаючи кабелі.

2 x 3.5 mm-3 pole connector for PC.
1 x 3.5 mm-4 pole connector for Console, Laptop, Mac, Mobile and Tablets.

Артикул GAME ONE
Гарантія, міс. 24
Сумісність Універсальна
Тип підключення дротяний
Конструкція відкрита
Тип перетворювача динамічний
Тип амбушюр повністю , що охоплюють
Відтворні частоти, Гц 15-28000
Рівень звукового тиску SPL(1 кГц, 1 Вт RMS), дБ 116
Опір, Ом 50
Роз'їм джек 3,5 мм
Довжина кабелю, м 3
Відтворні частоти, Гц 50-16000
Чутливість, *-1 dBV/Pa 38
Вес, г 300
Колір
Білий
Тип навушників
Відкриті
Тип підключення
Дротяне
Інтерфейс дротяного підключення
2 x mini - jack(роз'їм 3.5 мм)
Наявність активного шумозаглушування
Без активного шумозаглушування
Кабель
Односторонній
Діапазон частот навушників
15 - 28000 Гц
Опір навушників
50 Ом
Чутливість навушників
116 дБ/мВт
Конструкція мікрофону
Поворотний
GAME ONE

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.