Sennheiser GSP 300
Sennheiser GSP 300
Sennheiser GSP 300
Sennheiser GSP 300
Sennheiser GSP 300
Sennheiser GSP 300
Sennheiser GSP 300
Sennheiser GSP 300
Sennheiser GSP 300
Sennheiser GSP 300

Гарнітура Sennheiser GSP 300

26473

Розпродано
4 009 грн

Sennheiser GSP 300 призначена для геймеров, які планують підвищити рівень якості улюблених ігор. Ультракомфортные накладки амбушюр з пінним наповнювачем, що самоадаптирующимся, забезпечують кращою в цьому класі гарнітур акустичну звукоізоляцію, а мовної якості мікрофон з системою шумозаглушування гранично мінімізує зовнішні фонові шуми.

GSP 300-ІГРОВА ГАРНІТУРА ДЛЯ ПК, MAC, PS4 І МУЛЬТИПЛАТФОРМЕНИХ ІГОР

Sennheiser GSP 300 призначена для геймеров, які ують підвищити рівень якості улюблених ігор. Ультракомфортные накладки амбушюр з пінним наповнювачем, що самоадаптирующимся, забезпечують кращою в цьому класі гарнітур акустичну звукоізоляцію, а мовної якості мікрофон з системою шумозаглушування гранично мінімізує зовнішні фонові шуми. З GSP 300 в гемплей ви занурюєтеся повністю, і ніщо не перешкодить вам отримувати істинне задоволення від гри.

НОВИЙ РІВЕНЬ ІГРОВОГО ФАНА
У GSP 300 реалізований цілий комплекс самим технологічних рішень Sennheiser, що якнайкраще зарекомендували себе, завдяки яким геймплей звучить гранично ясно і реалістично, а гра доставляє надзвичайно яскраві і живі враження. Ми трохи посилили баси, щоб зробити ігровий процес трохи гострішим і напруженим, так що з GSP 300 пограти ви зможете з щонайповнішою віддачею.

НОВИЙ ДИЗАЙН-НОВИЙ КОМФОРТ
Ігрова гарнітура Sennheiser GSP 300 з навушниками закритого типу створена спеціально для тих геймеров, які звикли дуже уважно відноситься до питань організації гри, уміють отримувати і цінувати справжній ігровий фан і завжди готові підвищувати рівень його якості. Розкішні накладки амбушюр розміру XL з самоадаптируюшимся пінним наповнювачем дарують відчуття виняткового комфорту, надійно ізолюють від зовнішнього шумового фону і дозволяють цілком і повністю зосередиться на грі.

ДОСКОНАЛА КОНСТРУКЦІЯ
GSP 300 оснащується розділеним оголовьем авіаційної конструкції, з яким гарнітура максимально зручно утримується на своєму місці, тому грати в ній можна впродовж дуже тривалого часу, не відчуваючи анінайменшого дискомфорту. Цьому сприяють також особливої форми кульові шарніри, які ідеально пристосовуються до форми особи і забезпечує оптимальне прилягання навушників і розташування мікрофону гарнітури.

СУПЕРЯКІСТЬ ЗВ'ЯЗКУ
Все-для гранично результативної командної роботи, все-для перемоги! Мовної якості мікрофон з системою шумозаглушування ефективно видаляє фоновий шум і, завдяки укороченому утримувачеві, знижує перешкоди від дихання, підвищуючи тим самим виразність і чіткість мови в ігровому ефірі. А щоб на якийсь час відключити мікрофон, досить просто підняти утримувач вгору, не знімаючи гарнітури і не відволікаючись від гри.

ДОБРОТНЕ СКЛАДАННЯ
Міцність і надійність гарнітури обумовлені використанням тільки високоякісних матеріалів і попереднім ретельним її тестуванням. Щоб якість складання моделі не викликала у вас ніяких сумнівів, на GSP 300 ми надаємо 2-річну міжнародну гарантію.

МУЛЬТИПЛАТФОРМЕНА СУМІСНІСТЬ
З фірмовим адаптером Sennheiser PCV 05, яким комплектується кожна GSP 300, цю гарнітуру ви можете з однаковим успіхом використати як з ПК, Mac- ом або ігровою консоллю, так і із смартфонами або шетами. Тому найвища якість звуку і зв'язку GSP 300 гарантує вам у будь-якій грі і на будь-якій ігровій платформі.

КОМПЛЕКТАЦІЯ
- гарнітура GSP 300;
- аудіо адаптер PCV 05.

Артикул 507079
Гарантія, міс. 24
Тип підключення дротяний
Конструкція закрита
Тип перетворювача динамічний
Тип амбушюр повністю , що охоплюють
Колір Чорний
Відтворні частоти, Гц 15-26000
Рівень звукового тиску SPL(1 кГц, 1 Вт RMS), дБ 113
Опір, Ом 19
Роз'їм джек 3,5 мм
Довжина кабелю, м 2.5
Спрямованість мікрофону всенаправлений
Відтворні частоти, Гц 10-24000
Чутливість, *-1 dBV/Pa 41
Колір
Blue and Black
Тип навушників
Закриті
Тип підключення
Дротяне
Інтерфейс дротяного підключення
1 x mini - jack(роз'їм 3.5 мм)
Наявність активного шумозаглушування
Без активного шумозаглушування
Форма штекера
Прямій
Кабель
Односторонній
Тип випромінювача
Динамічний
Діапазон частот навушників
15 - 26000 Гц
Опір навушників
19 Ом
Чутливість навушників
113 дБ/мВт
Гарантія
24 місяці
Спрямованість
Всенаправлені
Діапазон частот
15-26000 10-24000
Тип
Повнорозмірні
GSP 300

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.