Sennheiser PC 373D
Sennheiser PC 373D
Sennheiser PC 373D
Sennheiser PC 373D
Sennheiser PC 373D
Sennheiser PC 373D
Sennheiser PC 373D
Sennheiser PC 373D
Sennheiser PC 373D
Sennheiser PC 373D
Бесплатная доставка от 3000 грн
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн.

Гарнітура Sennheiser PC 373D

26482

Уточнюйте наявність перед оплатою
10 223 грн

Відкриті навушники для хардкорных геймеров. Легкі, зручні, з якісним мікрофоном і USB- звуковою картою. Технологія Dolby Headphone виводить ігровий звук на новий рівень реалізму-як з 2D у 3D

  • доповнена і поліпшена версія навушників PC 363D, тепло прийнятих геймерами;
  • легені, з велюровими XXL- амбушюрами-щоб в комфорті проводити ночі безперервно за улюбленими іграми;
  • відкриті алюмінієві чаші дають широке, природне звучання і вільну циркуляцію повітря;
  • рельєфний регулятор гучності на правій чашці;
  • якісний мікрофон з активним шумозаглушуванням і функцією "віддзеркалення" свого голосу-щоб завжди бути на зв'язку з товаришами по команді;
  • виносний мікрофон на поворотному шарнірі-просто підніміть, щоб на якийсь час відключити;
  • мініатюрна USB- звукова карта в комплекті;
  • Dolby Headphone-віртуалізація багатоканального звучання в стереонаушниках;
  • "легальний чит"-отримаєте перевагу, точно визначаючи положення і дії супротивників на слух;
  • лякає реалістичне тривимірне аудіо-цілком занурює у віртуальний світ
  • викачати драйвер

Sennheiser PC 373D-геймерские навушники з мікрофоном для хардкорных гравців, які прагнуть до масштабному і реалістичному звучанню, щоб посилити занурення у віртуальне середовище, а також точно орієнтуватися в ній. Новинка приходить на зміну моделі PC 363D, добре віhouseою любителям відеоігор у всьому світі.

До самих навушників додається мініатюрний USB- донгл, що виконує роль зовнішньої звукової карти, яка-після підключення, установки драйвера і налаштування-повністю бере на себе обробку і виведення звуку, розвантажуючи ресурси комп'ютера. На відміну від попередньої моделі, 373D завжди підключаються через USB- донгл і працюють в тандемі з ним. Сам донгл грунтовно допрацьований-він зменшився в розмірах в порівнянні з 363D, при цьому краще "розгойдує" навушники. Це дозволило застосувати якісніші і "тугіші" випромінювачі(50 Ом замість 32 у 363D), здатні грати голосніше без спотворень.

Конструкція і посадка

Динаміки навушників захищені алюмінієвими чашами з лазерною перфорацією. Відкритий форм-фактор забезпечує природніше поширення звуку(оскільки не виникають надмірні переотражения звукових хвиль, як в закритих навушниках) і широку, реалістичну стереопанораму. Вибухи і постріли доносяться неначе зовні, а не з навушників-дуже сприяє зануренню. Втім, від зовнішніх шумів відкриті чашки погано ізолюють, тому краще вибрати для гри тихе затишне місце.

Конструкція 373D також піддалася модифікації, щоб забезпечити комфорт під час багатогодинних баталій. Для зниження ваги, оголовье виконане із спеціального зносостійкого пластика-досить гнучкого і з велюровою підкладкою, що формує широку м'яку "подушку" по усій площі зіткнення з головою. Оскільки пристойній шумоізоляції у відкритих навушниках не досягти у будь-якому випадку-розробники не стали робити притиск занадто щільним і обмежилися рівнем, на якому 373D просто надійно сидять і не сповзають при поворотах. На випадок, якщо матч затягнеться-вільна циркуляція через отвори в чашках не дасть повітрю усередині застоятися і перегрітися, а шкірі-потіти. А велетенські амбушюри, що охоплюють, з м'якого плюшевого матеріалу дозволять в принципі забути про чужорідний предмет на голові, і спокійно набивати фраги.

В розпал бою, дуже до речі припаде регулятор гучності, винесений прямо на праву чашку. Досить великий і рельєфний, щоб миттєво знайти на дотик. Не треба зупиняти гру і ритися в меню налаштувань, щоб зробити звук голосніше.

USB- звукова карта

Проте саме USB- донгл перетворює просто хороші і зручні навушники на ультимативну зброю, мрію будь-якого геймера. Усередині коштує інноваційний DSP(digital sound processor) з "чарівною" технологією Dolby Headphone, реалізовуючою об'ємний звук в стереонаушниках. Річ у тому, що більшість ігрових движків здатна видавати одночасно до 8 аудіоканалів-щоб володарі поличних 7.1 конфігурацій чули "правильний" звук з кожної колонки. Умовно, персонаж у ігровому світі постійно оточений 8 віртуальними мікрофонами-і сигнал з кожного з них йде на свою колонку. Це дає лякає реалістичний звук, примушуючи повністю повірити і зануритися в гру, і допомагаючи легко на слух оцінювати положення і відстань до елементів ігрового світу. Так само, як нам це вдається в реальному житті.

Для тих, у кого немає дорогої багатоканальної аудіосистеми-хороша новина. У людини всього два вуха, тому в принципі можна розрахувати, яким чином звукові хвилі 8 колонок взаємодіють в просторі-перш, ніж потрапити у вушну раковину. Програючи такий "розрахунковий" звук у безпосередній близькості від вуха(наприклад, в навушниках)-створюється повна ілюзія багатоканальної системи. Звичайно, математика процесу украй складна, і саме нею займається DSP в USB- донгле 373D. По суті-це читерский прийом, на якому Вас ніколи не упіймають. Адже коли суперники із звичайними стереонаушниками отримують від гри всього два аудіоканали, власник 373D-все вісім. Тобто він може точніше оцінювати обстановку на слух, із закритими очима визначати положення інших гравців. По звуках здогадуватися, з якого боку підкрадається супротивник, за яким рогом чекати засідки, і де засів снайпер. Можливості DSP на повну розкривають потужні динаміки, налагоджені так, щоб чітко і в найдрібніших деталях повіhouseляти про будь-які дії гравців. По звуках пострілів можна визначити зброю супротивника і навіть порахувати, скільки патронів у нього залишилося в обоймі. І так далі. Окрім переваг змагань, об'ємне звучання робить сприйняття віртуального світу у багато разів яскравішим. Різниця із звичайними навушниками-приблизно така ж, як між 2D і 3D графікою.

У відмінності від старої версії донгла, 373D може працювати в чотирьох режимах:

  • музика(створює ефект об'ємної сцени, посилює залучення і драйв);
  • киберспорт(максимальна деталізація і точність позиціонування);
  • ігровий(баланс між точністю і зануренням);
  • обробка звуку відключена

Мікрофон

Не слід забувати, що справжній киберспортсмен мало чого коштує без вірної команди. Навіть середні гравці, працюючі злагоджено, легко обставлять професіонала-одинака. Координація і спілкування-вірна запорука перемоги, а для цього потрібний надійний мікрофон. Якраз таким оснащені навушники 373D. Використаний в попередній моделі виносний мікрофон на поворотному шарнірі вже виділявся відмінною якістю, за мірками ігрових гарнітур. А новинка додає до цьому активне шумозаглушування і функцію "віддзеркалення", що дозволяє чути власний голос. Причому гучність "віддзеркалення" регулюється незалежно від налаштувань самого мікрофону. Щоб тимчасово відключити мікрофон, досить його підняти.

Артикул 506528
Гарантія, міс. 24
Тип підключення дротяний
Конструкція відкрита
Тип перетворювача динамічний
Тип амбушюр повністю , що охоплюють
Колір Чорний
Відтворні частоти, Гц 15-28000
Рівень звукового тиску SPL(1 кГц, 1 Вт RMS), дБ 116
Опір, Ом 50
Коефіцієнт нелінійних спотворень, КНИ
Роз'їм USB
Довжина кабелю, м 2,9
Відтворні частоти, Гц 50-16000
Чутливість, *-1 dBV/Pa 38
Вес, г 355
Колір
Чорний
Тип навушників
Закриті
Тип підключення
Дротяне
Інтерфейс дротяного підключення
1 x USB
Наявність активного шумозаглушування
Без активного шумозаглушування
Кабель
Односторонній
Тип випромінювача
Динамічний
Діапазон частот навушників
15-28000
Опір навушників
50
Чутливість навушників
115
Гарантія
24 місяці
Діапазон частот
15-28000 50-16000
Тип
Повнорозмірні
PC 373D

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.

Бесплатная доставка от 3000 грн
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн.