Sennheiser SC 45
Sennheiser SC 45
Sennheiser SC 45
Sennheiser SC 45
Sennheiser SC 45
Sennheiser SC 45
Sennheiser SC 45
Sennheiser SC 45
Sennheiser SC 45
Sennheiser SC 45

Гарнітура Sennheiser SC 45

26485

Розпродано
0 грн

Culture Plus Mobile SC 45-це одностороння дротяна гарнітура із стандартним 3.5-міліметровим аудіоконнектором, яка оптимізована для роботи з сучасними офісними і мобільними пристроями.

Culture Plus Mobile SC 45-це одностороння дротяна гарнітура із стандартним 3.5-міліметровим аудіоконнектором, яка оптимізована для роботи з сучасними офісними і мобільними пристроями.


Мобільне підключення
ПРОСТО І МОБІЛЬНО

Нова гарнітура SC 45 серій Culture Plus Mobile працює від 3.5-міліметрового аудіороз'єму("мини-джек") і є простим, зручним і надійним рішенням для бізнес-користувачів, які для роботи використовують не лише ноутбуки або настільні комп'ютери, але також смартфони і шети.


Стильна і зручна
АКТУАЛЬНИЙ СТИЛЬ І МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ

Легка, елегантна і в міру ефектна, SC 45 виглядає однаково привабливо і стильно у будь-якій обстановці, не важливо, чи працюєте ви в ній серед колег в офісі або приймаєте черговий відеодзвінок від кючевого клієнта. Тонке і міцне оголовье з м'якою підкладкою надійно і без зайвого тиску утримує гарнітуру на голові. Велику подушку навушника з наповнювачем з акустичної піни при необхідності можна просто зняти і залишити гарнітуру з компактнішою накладкою з кожзама(вона, до речі, теж знімна). Так що, і рівень комфорту, і зовнішній вигляд цієї гарнітури коригувати ви можете відповідно до власних переваг або по ситуації.


Природний звук-приємне спілкування
Технологія SENNHEISER VOICE CLARITY

Якщо вам хоч би раз доводилося працювати в шумному офісі, то чіткість і чистоту звучання гарнітур серії Culture Plus ви, напевно, оціните належним чином. Завдяки мікрофону з функцією шумозаглушування і широкосмуговому аудіоканалу ваш співрозмовник на іншому кінці лінії гарантовано почує кожне ваше слово, оскільки якби ви розмовляли з ним лицем до лиця.


ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ МОДЕЛІ SC 45


ActiveGard®

Технологія Sennheiser ActiveGard® оберігає слух користувача від шкідливих перевантажень(акустичних ударів), які можуть виникати внаслідок раптових стрибків гучності звуку, автоматично обмежуючи звуковий тиск до безпечного рівня 113 дБ(при підключенні через USB) або 118 дБ(при підключенні через 3.5-мм аудіороз'єм).


Мікрофон з функцією шумозаглушування

Ефективно видаляє сторонні шуми, значно підвищуючи якість звучання мови, забезпечуючи її природність і розбірливість.


Гнучкий утримувач

... дозволяє легко вибрати оптимальне положення для мікрофону.


Захисний чохол

У нім гарнітуру зберігати і переносити найзручніше.

Артикул 507082
Гарантія, міс. 24
Сумісність Універсальна
Тип підключення дротяний
Конструкція закрита
Тип амбушюр накладні
Колір Чорний
Відтворні частоти, Гц 60-16000
Рівень звукового тиску SPL(1 кГц, 1 Вт RMS), дБ 118
Роз'їм джек 3,5 мм
Довжина кабелю, м 1,1
Вес, г 64
Колір
Чорний
Тип навушників
Відкриті
Тип підключення
Дротяне
Інтерфейс дротяного підключення
1 x mini - jack(роз'їм 3.5 мм)
Діапазон частот навушників
60-16000
Опір навушників
32
Чутливість навушників
118
Гарантія
24 місяці офіційної гарантії від виробника
Діапазон частот
60-16000
Тип
Накладні
SC 45

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.