Sennheiser RS 220
Sennheiser RS 220
Sennheiser RS 220
Sennheiser RS 220
Sennheiser RS 220
Sennheiser RS 220
Sennheiser RS 220
Sennheiser RS 220
Sennheiser RS 220
Sennheiser RS 220

Навушники Sennheiser RS 220

26564

Розпродано
11 352 грн

Що не обмежує свободу переміщення RS 220 завжди відшукається зайняття по плечу. Модель охоче підключиться до будь-якого домашнього джерела аудіо-аналоговому або ж цифровому-натомість видаючи багатий насичений звук в широкому діапазоні частот від 16 до 22 кГц, який нічим не поступиться повноцінним дротяним варіантам. Відкриті RS 220 забезпечені оббитими натуральним велюром розкішними м'якими амбушюрами для тривалого носіння без втоми, а чуйний сенсорний екран управління звуковим передавачем доповнить принадну картину.

Свобода від вічно заплутаних дратівливих дротів зовсім без збитку для якості звуку-напевно саме так найточніше можна виразити суть украй зручних Sennheiser RS 220. Цифрові безпровідні навушники Sennheiser ціна на які набагато скромніша за їх рівень, прикрасять собою житло справжнього меломана і телеглядача теж. Уся справа у вишуканому сплаві передового дизайну з системою безпровідної передачі нестислого аудіо! Так будинок сучасного аудиофила наповниться комфортом і музикою.

Що не обмежує свободу переміщення RS 220 завжди відшукається зайняття по плечу. Модель охоче підключиться до будь-якого houseашнього джерела аудіо-аналоговому або ж цифровому-натомість видаючи багатий насичений звук в широкому діапазоні частот від 16 до 22 кГц, який нічим не поступиться повноцінним дротяним варіантам. Відкриті RS 220 забезпечені оббитими натуральним велюром розкішними м'якими амбушюрами для тривалого носіння без втоми, а чуйний сенсорний екран управління звуковим передавачем доповнить принадну картину.

Великі дистанції флагманським Sennheiser RS 220 не перешкода! Дизайн безпровідних навушників від досвідчених інженерів Sennheiser подарує Вам можливості видалення від джерела звуку на відстань до 30(у приміщеннях) і до 100 метрів(в умовах прямої видимості), чого без сумніву вистачить навіть в просторому котеджі. А ось і ще приємний нюанс: близькі для Вас люди зможуть скористатися іншими такими пристроями в той же самий час, оскільки топові безпровідні навушники від Sennheiser розраховані на одночасну роботу до чотирьох навушників.

Чіплятися до моделі настільки високого рівня, що охоплює, практично неможливо. Безпровідні навушники для телевізора(і не лише!) вдало поєднують в собі оптичний і коаксіальний цифрові входи з традиційним аналоговим. Потрібне заряджання? Немає нічого простішого: усього лише поставте RS 220 на їх стильну підставку-док-станцію, що попутно служить прикрасою інтер'єру. Вбудований в Sennheiser RS 220 акумулятор оперативно зарядиться, а значить Ви зможете насолоджуватися свободою весь день, легко управляючи відмінним звучанням прямо з навушника. Так можна регулювати навіть баланс, не говорячи вже про гучність і кнопку включення! Заслужений німецький виробник з більш ніж піввіковою історією бренду і тут потрудився на славу, створивши завітай що лідерську безпровідну модель.

  • Високоякісний і детальний звук
  • Продуманий дизайн, зручні амбюшури
  • Сенсорне управління на передавачі
  • Можливий радіус дії до 100м
Артикул 502029
Гарантія, міс. 24
Тип підключення безпровідною
Конструкція відкрита
Тип перетворювача динамічний
Тип амбушюр повністю , що охоплюють
Відтворні частоти, Гц 16-22000
Рівень звукового тиску SPL(1 кГц, 1 Вт RMS), дБ 110
Опір, Ом 150
Коефіцієнт нелінійних спотворень, КНИ
Час роботи в режимі прослуховування музики, ч 8
Радіус дії, м 100
Модуляція MSK Digital
РЧ діапазон(нижній), Мгц 2400
РЧ діапазон(верхній), Мгц 2480
Живлення 2 AAA
Живлення мережевий адаптер 5 В DC, 500 мА
Роз'єми 3,5 мм стерео джек
Вес(без кабелю), г 329
Тип підключення
Безпровідне
Тип випромінювача
Динамічний
Діапазон частот навушників
16-22000
Опір навушників
150 Ом
Чутливість навушників
110 дБ
Гарантія
24 місяці
Діапазон частот
16-22000
Тип
Повнорозмірні
RS 220

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.