Показано 1-24 of 29 товар(ів)

Лазерне устаткування останніми роками отримало велике поширення в самих різних сферах діяльності людства. Частенько лазери застосовують в розважальній сфері, наприклад, для створення спецефектів на дискотеках, в кафе, барах і ресторанах. У оптичних пристроях, що запам'ятовують, ширина хвилеводу повинна порівнюватися з довжиною хвилі для забезпечення чіткого фокусування променя. Принцип дії лазерів грунтується на використанні лазерних випромінювачів або діодів. Саме такі діоди і забезпечують лазерне випромінювання, необхідне для створення світлових ефектів.

Як вибрати лазерний випромінювач

При виборі лазерного випромінювача необхідно звернути увагу на наступні характеристики:

  • - колір випромінювання(синій, червоний, фіолетовий, зелений і так далі);
  • - модель і потужність діода.

В цілому ж лазерні діоди є украй важливими елементами будь-якого лазерного устаткування. Вартість їх відносно невисока. При цьому в нашому інтернет-магазині Proshowвы завжди зможете підібрати і купити лазерні випромінювачі, змінні елементи і комплектуючі з доставкою в Київ, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів і інші міста України.

Уся представлена в інтернет-магазині Proshowпродукция відрізняється високою якістю, практичність в експлуатації і довговічністю. Окрім діодів у нас ви також знайдете широкий вибір лазерного устаткування для спецефектів, світлової і звукової техніки для проведення святкових заходів, концертів і шоу.

Фільтрувати за

Виробники
більше... менше
Потужність Червоного
більше... менше
Потужність Зеленого
більше... менше
Потужність Синього
більше... менше
Потужність Фіолетового
більше... менше
Колір
більше... менше
Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.