УВАГА!!!
Мінімальна сума замовлення в нашому магазині становить  200 грн.
Деякі товари на сайті мають статус "Наявність уточнюйте у менеджерів". В даному випадку вам необхідно зв'язатися з нами за телефоном або за допомогою електронної пошти для з'ясування наявності товару за фактом. Деякі з таких товарів можна замовити з-за кордону, якщо їх немає в наявності, здійснивши передоплату, узгоджену з менеджером магазину. Замовлені товари з-за кордону можуть доставлятися від 4 до 8 тижнів в залежності від місця розташування. 

Нижче представлені можливі варіанти оплати:

БАНКІВСЬКИЙ ПЕРЕКАЗ

Ми виставляємо Вам рахунок, який прийде вам на E-mail і в СМС повідомленні. Ви у будь-якому банку зможете сплатити товар. Також ви можете сплатити на наш розрахунковий рахунок через ваше застосування в телефоні або використовуючи ПК. Час проходження платежу - до 1-3 годин. У коментарі до платежу необхідно вказати № замовлення і ваше П.І.Б.

Безготівкова оплата на р/р ФОП

Безготівкова оплата здійснюється через касу банку або з розрахунку вашої компанії на підставі виставленого рахунку-фактури. Рахунок-фактура дійсна протягом 3-х днів.

Також повідомляємо про те, що ми працюємо тільки з електронним документообігом через систему ВЧАСНО, з паперовими документами ми не працюємо. Тому після оплати рахунку-фактури та відправлення товару, ми надішлемо Вам видаткову накладну в електронному вигляді. Якщо ваше підприємство не працює через систему електронного документообігу ВЧАСНО, у такому разі ми надішлемо вам видаткову накладну, підписану електронним підписом на ваш E-mail.

 НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ

Ви оплачуєте товар при отриманні на складі грузоперевозчика. Усі додаткові комісії і збори грузоперевозчика оплачує покупець з вирахуванням передоплати. Комісія Нової пошти складає - 2% + 20 грн.


Інструкція по оплаті на розрахунковий рахунок в Приват банці по номеру рахунку у форматі IBAN через додаток Приват 24.

  1. У мобільному застосуванні Приват 24 перейдіть в меню "Сервіси"
  2. Далі виберіть пункт "Переклади" -> "По реквізитах"
  3. У полі "Розрахунковий рахунок" введіть отриманий номер рахунку від нашого магазину і натисніть Далі
  4. У додатку автоматично завантажиться сторіночка з даними про вас як Платнику і дані нашого ФОПа
  5. Якщо поля виявилися порожніми, то заповните необхідну інформацію (ПІБ нашого ФОПа, МФО, ЄДРПОУ)
  6. У полі "Призначення платежу" вкажіть наступне: "Плата за товар. Замовлення №... ПІБ".
  7. Далі введіть необхідну суму для оплати і натисніть Продовжити.
  8. Сплатіть вашу купівлю.

Нижче приведений короткий відео ролик в допомогу до оплати. Приємних Вам покупок!