Компанія  ProShow  активно розвивається на ринку шоу-обладнання в Україні та за її межами. Кожен день ми збільшуємо список товарів, додаємо нові бренди і розширюємо нашу клієнтську базу. Наші покупці - люди абсолютно різних галузей. Це можуть бути кінцеві споживачі, роздрібні торговці, оптові торговці, компанії з оренди, інженери, будівельники, маркетингові мережі, міста і населені пункти.

Мета  ProShow  - догодити кожному клієнту, врахувати всі побажання і допомогти з вибором устаткування для будь-якого заходу.

Наша спеціалізація в першу чергу - це хороший світло і надійний звук, високоякісне обладнання для лазерних шоу і спецефектів. Ми готові запропонувати сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, прорахунок техніки під те чи інше приміщення, монтаж, встановлення необхідного обладнання, оренду, - і все це за справедливими цінами! Ми дбаємо про наших клієнтів, так що крім високого рівня сервісу, ваша покупка може супроводжуватися отриманням різних бонусів (в залежності від покупки).

ProShow  взаємодіє з такими відомими брендами, як:  AMC, ANTARI, BIG, dBTechnologies, DBX, FreeColor, Gemini, Neutrik, NewLight, Roxtone, Shure  і багато, багато інших. Ці бренди відомі у всьому світі.

Ви можете зустріти їх на живих концертах відомих музикантів і виконавців, національних святах, клубах, театрах, навчальних та молодіжних центрах або в магазинах.

Крім технічного оснащення, ми також пропонуємо широкий спектр різних аксесуарів, що є перевагою і у наших клієнтів не з'являється необхідність користуватися послугами інших магазинів. Товари  ProShow  призначаються для всіх - як для професіоналів, так і для любителів.

Персонал

Команда, що складається з професіоналів вселяє довіру і завжди відповідає за результат своєї роботи. Наш персонал - це саме така команда. Ми стартували всього з кількох людей, що мають великий потенціал і значний професійний досвід в шоу індустрії. За нашими плечима професійні тренінги та семінари від світових виробників професійного звукового та світлового обладнання для шоу і в архітектурі. Реальна робота на майданчиках і концертах дала менеджерам кардинальне розуміння особливостей продукції, що продається. Ми постійно розвиваємося, отримуємо найсвіжішу інформацію про новинки від постачальників, і, звичайно, завжди раді поділитися досвідом з нашими клієнтами.

На правильне функціонування сайту і підтримку життєдіяльності магазину спрямована робота безлічі співробітників, які з легкістю впораються навіть з найскладнішим завданням.

!!! PROSHOW  - це сучасний інтернет-магазин. Ми не є фізичною точкою відвантаження і продаж товару. Ми знаходимося в онлайн продажах, як більшість сучасних світових інтернет майданчиків (Amazon, eBay, AliExpress і ін). Ми допомагаємо клієнтам придбати велику кількість брендових товарів безпосередньо зі складів офіційних постачальників, зібраних на нашому інтернет ресурсі.

ProShow - ваша зв'язок зі світом технічних втілень.