Код 3756 Купити Neutrik NADITBNC-M
  • -20,01%
Уточнюйте наявність перед оплатою
Подовжувачі AES-EBU

Neutrik NADITBNC-M роз'їм

Neutrik
NADITBNC-M
2 263 грн 2 829 грн
Подовжувач AES-EBU; Працює з балансними і коаксіальними лініями, погоджує навантаження 75 Ом("мама" BNC і 110 Ом "папа" панельний XLR), легкий в застосуванні, пасивний, зменшує наведення і шум, може поставлятися за замовленням електрично ізольованим.
Код 3757 Купити Neutrik NADITBNC-F
Уточнюйте наявність перед оплатою
Подовжувачі AES-EBU

Neutrik NADITBNC-F роз'їм

Neutrik
NADITBNC-F
2 780 грн
Подовжувач AES-EBU; Працює з балансними і коаксіальними лініями, погоджує навантаження 110 Ом("мама" панельний XLR ) і 75 Ом "мама" BNC, легкий в застосуванні, пасивний, зменшує наведення і шум, може поставлятися за замовленням електрично ізольованим.
Код 3758 Купити Neutrik NADITBNC-FX
Розпродано
Подовжувачі AES-EBU

Neutrik NADITBNC-FX роз'їм

Neutrik
NADITBNC-FX
3 247 грн
Подовжувач AES-EBU; Працює з балансними і коаксіальними лініями, погоджує навантаження 110 Ом("мама" кабельний XLR ) і 75 Ом "мама" BNC, легкий в застосуванні, пасивний, зменшує наведення і шум, може поставлятися за замовленням електрично ізольованим.
Код 3759 Купити Neutrik NADITBNC-MX
Розпродано
Подовжувачі AES-EBU

Neutrik NADITBNC-MX роз'їм

Neutrik
NADITBNC-MX
3 296 грн
Подовжувач AES-EBU; Працює з балансними і коаксіальними лініями, погоджує навантаження 75 Ом("мама" BNC і 110 Ом "папа" кабельний XLR), легкий в застосуванні, пасивний, зменшує наведення і шум, може поставлятися за замовленням електрично ізольованим.
Показано 1-4 з 4

Фільтр

Виробники
ще менше
Фильтр