Караоке-система для будинку EVOBOX Караоке-система для будинку EVOBOX 2
Наличие уточняйте у менеджеров
Караоке-система для будинку нового покоління!Алюмінієвий корпус в чотирьох кольорах, функціональність професійних караоке-систем, 2000 кращих караоке-хитов + можливість придбання улюблених пісень.
Караоке система Evolution Pro2 Караоке система Evolution Pro2 2
Наличие уточняйте у менеджеров
Караоке

Караоке система Evolution Pro2

Evolution
Evolution Pro2
105 500 грн
Сама здійснена у світі професійна караоке-система для вашого караоке-бізнесу - караоке-клубу, ресторану або кафе.НОВИНКА. Тепер ви можете управляти караоке-системою з планшета. Забудьте про клавіатуру і мишу. Працюйте з Evolution Pro2 з будь-якого зручного місця в клубі. Каталог системи містить більше 55 тисяч композицій в студійній якості і більше 13...
Караоке-процесор BEHRINGER MIX800
Розпродано
Звукові процесори, обробки, еквалайзери

Караоке-процесор BEHRINGER MIX800

BEHRINGER
MIX800
3 381 грн
BEHRINGER MIX800 - це компактний караоке-процесор, призначений для обробки аудіо, і націлений в першу чергу на роботу з вокальними композиціями: поліпшення їх якості і підготовку для караоке.Маленький і надійний звуковий процесор не обтяжить звукооператора під час гастролей або... (див. повний опис)
Караоке система Evolution Lite2 / Lite2 Plus Караоке система Evolution Lite2 / Lite2 Plus 2
Розпродано
Караоке

Караоке система Evolution Lite2 Plus

Evolution
Lite2 Plus
59 850 грн
"Evolution Lite2"-караоке-система, студія звукозапису і професійна обробка голосу в одному пристрої! Її габарити складають усього лише 20х6х22, 5 см Вона гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр. Більше того, завдяки своїй компактності і зручній упаковці, ви завжди зможете брати "Evolution Lite2" з собою в поїздки.
Evolution Evolution Home HD Evolution Evolution Home HD 2
Розпродано
Караоке

Караоке система Evolution Home HD

Evolution
Evolution Home HD
108 300 грн
Хочете використати професійну караоке-систему повною мірою, а також переглядати фільми, відео, фото, слухати музику і усе це з одного пристрою? З "Evolution Home HD" ваші бажання утілюються в реальність! Професійна караоке-система з можливостями медіацентру-ваш особистий розважальний комплекс у вас удома.
Показано 1-5 of 5 товар(ів)

Фільтр

Виробники
ще менше
Фильтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.