Мундштук MAXTONE MPC12B Trumpet Мундштук MAXTONE MPC12B Trumpet 2
на складі
Мундштуки

Мундштук MAXTONE MPC12B Trumpet

MAXTONE
MPC12B Trumpet
231 грн
Мундштук для труби, Розмір: 7C Нікельований Виробництво Китай,... (див. повний опис)
Мундштук MAXTONE MPC6B Tenor Trombone Мундштук MAXTONE MPC6B Tenor Trombone 2
уточнюйте
Мундштуки

Мундштук MAXTONE MPC6B Tenor Trombone

MAXTONE
MPC6B Tenor Trombone
Мундштук для тенор тромбона, баритона або эфониума, Модифікація з широкою трубкою, підходить тільки для тромбонів зі збільшеним діаметром каналу Розмір: 6 1/2 AL - L Нікельований Виробництво Китай,... (див. повний опис)
Мундштук DUNLOP HE260 MOUTHPIECE TRUMPET Мундштук DUNLOP HE260 MOUTHPIECE TRUMPET 2
на видаленому складі (плюс 1-2 дні)
Мундштуки

Мундштук DUNLOP HE260 MOUTHPIECE TRUMPET

DUNLOP
HE260 MOUTHPIECE TRUMPET
Мундштук для труби Оригінальна і досі найпопулярніша в лінійці Herco модель високоякісного студентського мундштука., Хромований з полірованою чашкою. Розмір: 7C Виробництво США,... (див. повний опис)
Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces - Soprano Sax B7
на видаленому складі (плюс 1-2 дні)
Мундштуки

Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces-Soprano Sax B7

RICO
Graftonite Mouthpieces - Soprano
Мундштук для сопрано саксофона, серія Rico Royal™ Graftonite, модифікація В7 Мундштуки, Rico серії Graftonite виготовлені з особливого полікарбонату, що забезпечує підвищену міцність і легкість звукоизвлечения. Основні характеристики:, Розмір - #B7 Наконечник 1.65 мм (.065") Довжина... (див. повний опис)
Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces - Alto Sax A3
уточнюйте
Мундштуки

Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces-Alto Sax A3

RICO
Graftonite Mouthpieces - Alto Sa
Мундштук для альт саксофона Rico Graftonit A3 Мундштуки Rico серії Graftonite виготовлені з особливого полікарбонату того, що забезпечує підвищену міцність і легкість звукоизвлечения. Основні характеристики:, Розмір - #A3 Наконечник 1.78 мм (.070") Довжина окантовки/фейсинга - 18 мм А = 440 Гц... (див. повний опис)
Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces - Alto Sax C5
уточнюйте
Мундштуки

Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces-Alto Sax C5

RICO
Graftonite Mouthpieces - Alto Sa
Мундштук для альт саксофона Rico Graftonit B5 Мундштуки, Rico серії Graftonite виготовлені з особливого полікарбонату, що забезпечує підвищену міцність і легкість звукоизвлечения. Основні характеристики:, Розмір - #C5 Наконечник 2.03 мм (.080") Довжина окантовки/фейсинга - 20 мм А = 440 Гц... (див. повний опис)
Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces - Alto Sax B5
уточнюйте
Мундштуки

Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces-Alto Sax B5

RICO
Graftonite Mouthpieces - Alto Sa
Мундштук для альт саксофона Rico Graftonit B5 Мундштуки, Rico серії Graftonite виготовлені з особливого полікарбонату, що забезпечує підвищену міцність і легкість звукоизвлечения. Основні характеристики:, Розмір - #B5 Наконечник 2.03 мм (.080") Довжина окантовки/фейсинга - 20 мм А = 440 Гц... (див. повний опис)
Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces - Bb Clarinet A3
уточнюйте
Мундштуки

Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces-Bb Clarinet A3

RICO
Graftonite Mouthpieces - Bb Clar
Мундштук для кларнета Bb, Rico Royal Graftonite, модифікація А3 Мундштуки, Rico серії Graftonite виготовлені з особливого полікарбонату, що забезпечує підвищену міцність і легкість звукоизвлечения. Основні характеристики:, Розмір - #A3 Наконечник 1.14 мм (.045") Довжина окантовки/фейсинга - 18 мм... (див. повний опис)
Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces - Bb Clarinet C7
уточнюйте
Мундштуки

Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces-Bb Clarinet C7

RICO
Graftonite Mouthpieces - Bb Clar
Мундштук для кларнета Bb, серія Rico Royal Graftonite, модифікація C7 Мундштуки, Rico серії Graftonite, виготовлені з особливого полікарбонату, що забезпечує підвищену, міцність і легкість звукоизвлечения. Основні характеристики:, Розмір - #C7 Наконечник 1.39 мм (.055") Довжина окантовки/фейсинга... (див. повний опис)
Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces - Alto Sax C7
уточнюйте
Мундштуки

Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces-Alto Sax C7

RICO
Graftonite Mouthpieces - Alto Sa
Мундштук для альт саксофона Rico Graftonit C7 Мундштуки, Rico серії Graftonite виготовлені з особливого полікарбонату, що забезпечує підвищену міцність і легкість звукоизвлечения. Основні характеристики:, Розмір - #C7 Наконечник 2.28 мм (.090") Довжина окантовки/фейсинга - 21.5 мм А = 440 Гц... (див. повний опис)
Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces - Bb Clarinet B5
уточнюйте
Мундштуки

Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces-Bb Clarinet B5

RICO
Graftonite Mouthpieces - Bb Clar
Мундштук для кларнета Bb, серія Rico Royal Graftonite, модифікація В5 Мундштуки, Rico серії Graftonite, виготовлені з особливого полікарбонату, що забезпечує підвищену, міцність і легкість звукоизвлечения. Основні характеристики:, Розмір - #B5 Наконечник 1.27 мм (.050") Довжина окантовки/фейсинга... (див. повний опис)
Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces - Tenor Sax B5
уточнюйте
Мундштуки

Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces-Tenor Sax B5

RICO
Graftonite Mouthpieces - Tenor S
Мундштук для тенор саксофона, серія Rico Royal™ Graftonite, модифікація В5 Мундштуки, Rico серії Graftonite виготовлені з особливого полікарбонату, що забезпечує підвищену міцність і легкість звукоизвлечения. Основні характеристики:, Розмір - #B5 Наконечник 2.41 мм (.095") Довжина... (див. повний опис)
Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces - Tenor Sax A3
уточнюйте
Мундштуки

Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces-Tenor Sax A3

RICO
Graftonite Mouthpieces - Tenor S
Мундштук для тенор саксофона, Rico Royal Graftonite, модифікація А3 Мундштуки, Rico серії Graftonite, виготовлені з особливого полікарбонату, що забезпечує підвищену, міцність і легкість звукоизвлечения. Основні характеристики:, Розмір - #A3 Наконечник 2.16 мм (.085") Довжина окантовки/фейсинга -... (див. повний опис)
Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces - Tenor Sax C7
уточнюйте
Мундштуки

Мундштук RICO Graftonite Mouthpieces-Tenor Sax C7

RICO
Graftonite Mouthpieces - Tenor S
Мундштук для тенор саксофона, Rico Royal Graftonite, модифікація C7 Мундштуки, Rico серії Graftonite, виготовлені з особливого полікарбонату, що забезпечує підвищену, міцність і легкість звукоизвлечения. Основні характеристики:, Розмір - #C7 Наконечник 2.66 мм (.105") Довжина окантовки/фейсинга -... (див. повний опис)
Мундштук RICO La Voz Mouthpiece - Alto Sax
на видаленому складі (плюс 1-2 дні)
Мундштуки

Мундштук RICO La Voz Mouthpiece-Alto Sax

RICO
La Voz Mouthpiece - Alto Sax
Мундштук для альт саксофона, серія La Voz™ Мундштуки серії La Voz™ прекрасно підійдуть як професійним, так і початкуючим музикантам., Виготовлений з міцного полімеру Традиційний дизайн Полегшує звукоизвлечение і інтонацію Тепле м'яке звучання Наконечник 1.78 мм (.070") Довжина... (див. повний опис)
Мундштук YAMAHA AS-7C Standart Series Alto Sax Мундштук YAMAHA AS-7C Standart Series Alto Sax 2
на видаленому складі (плюс 1-2 дні)
Мундштуки

Мундштук YAMAHA AS-7C Standart Series Alto Sax

YAMAHA
AS-7C Standart Series Alto Sax
960 грн
Мундштук для альт саксофона, Модель 7С має багатий щільний тон і відрізняється збільшеною гучністю і акуратною атакою. Прекрасно підходить для джазу. Мундштуки Yamaha серії Standart, виготовлені з високоякісної, фенольної смоли. Їх дизайн, заснований, на мундштуках топ класу Yamaha,... (див. повний опис)
Мундштук YAMAHA AS-6C Standart Series Alto Sax
уточнюйте
Мундштуки

Мундштук YAMAHA AS-6C Standart Series Alto Sax

YAMAHA
AS-6C Standart Series Alto Sax
Мундштук для альт саксофона, Модель 6C відрізняється збільшеною гучністю і багатством тональної інтонації. Прекрасний вибір для досвідчених музикантів. Мундштуки Yamaha серії Standart, виготовлені з високоякісної, фенольної смоли. Їх дизайн, заснований, на мундштуках топ класу Yamaha, Custom... (див. повний опис)
Мундштук YAMAHA SS-4C Standart Series Soprano Sax
уточнюйте
Мундштуки

Мундштук YAMAHA SS-4C Standart Series Soprano Sax

YAMAHA
SS-4C Standart Series Soprano Sa
Мундштук для сопрано саксофона, Модель 4С дозволяє добитися, збалансованого, чистого сфокусованого звучання у будь-якій октаві., Ідеальна як для професіоналів так і для початкуючих музикантів. Мундштуки Yamaha серії Standart виготовлені з високоякісної, фенольної смоли. Їх дизайн, заснований... (див. повний опис)
Мундштук YAMAHA AS-5C Standart Series Alto Sax Мундштук YAMAHA AS-5C Standart Series Alto Sax 2
на видаленому складі (плюс 1-2 дні)
Мундштуки

Мундштук YAMAHA AS-5C Standart Series Alto Sax

YAMAHA
AS-5C Standart Series Alto Sax
1 032 грн
Мундштук для альт саксофона, Модель 5С характеризується трохи більше насиченим тоном і додатковими нюансами забарвлення звучання порівняно з моделлю 4С. Універсальність і прекрасний відгук роблять її прекрасним вибором для гри соло. Мундштуки Yamaha серії Standart виготовлені з... (див. повний опис)
Показано 1-24 of 55 товар(ів)

Фільтр

Виробники
ще менше
Фильтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.