Код 6523 Цифрвой пульт мікшера MIDAS PRO 2С-CC - IP
Розпродано
Пульти без підсилювачів

Цифрвой пульт мікшера MIDAS PRO 2С-CC-IP

MIDAS
PRO2CCCIP
605 045 грн
ЦИФРОВИЙ МІКШЕР, 56 ВХ+8 ПОВЕРНЕНЬ, 20 ФЕЙДЕРОВ, 8 АНАЛОГОВИХ ВХ/ВЫХ, 6FX, 16AUX, 8MATRIX, 8VCA, 6POPS, 6XAES50, 2XUSB, 2 БП,, Midas PRO2C/CC/IP компактний цифровий пульт мікшера. Призначений для живого звуку, наприклад, в концертних залах, театрах. Система призначена для роботи з будь-ким... (див. повний опис)
  • Вид:  цифровий
  • Эффектор:  є
  • Моно каналів:  56
Код 6520 Консоль управління мікшера MIDAS PRO9 - CC - IP
Розпродано
Пульти без підсилювачів

Консоль управління мікшера MIDAS PRO9-CC-IP

MIDAS
PRO9CCIP
699 028 грн
Консоль управління мікшера MIDAS MIDAS PRO9 - CC - IP, 80 вх + 8 повернень, 8FX,16AUX, 16MATRIX, 10VCA, 8POPs, 2 x HyperMAC, 3 x AES50, 3БП, Цифрові консолі Midas PRO3/6/9 розроблені спеціально для концертного мікшування на базі технічних рішень флагманської цифрової консолі XL8.Усе три... (див. повний опис)
  • Вид:  цифровий
  • Эффектор:  є
  • Моно каналів:  56
Код 6522 Цифрвой пульт мікшера Midas PRO2 - CC - IP
Розпродано
Пульти без підсилювачів

Цифрвой пульт мікшера Midas PRO2-CC-IP

MIDAS
PRO2CCIP
880 065 грн
ЦИФРОВИЙ МІКШЕР, 56 ВХ+8 ПОВЕРНЕНЬ, 28 ФЕЙДЕРОВ, 8 АНАЛОГОВИХ ВХ/ВЫХ, 6FX, 16AUX, 8MATRIX, 8VCA, 6POPS, 6XAES50, 2XUSB, 2 БП, Окрім 56 основних вхідних каналів PRO2 має 8 aux повернень, для кожного з яких передбачений 4-смуговий параметричний еквалайзер і точки розриву. Aux повернення можуть... (див. повний опис)
  • Вид:  цифровий
  • Эффектор:  є
  • Моно каналів:  56
Показано 1-3 з 3

Звуковий мікшер також відомий як мікшерний пульт або, частіше, аудіомікшер. Це електронний пристрій, що використовується для мікшування, балансування та об'єднання різних звуків та аудіосигналів, таких джерел, як мікрофони, інструменти та синтезатори, або раніше записаного звуку.

Відрегульовані звукові сигнали потім відправляються на вихід, який потім передається посилюється за допомогою звукової системи.

Мікшер — це центральний вузол, у якому поєднуються і мікшуються звукові сигнали від різних джерел. Також можуть бути додані ефекти та оточення, еквалайзер та стереозображення збалансовані, а потім вихідний сигнал спрямовується на динаміки монітора за допомогою мікшера. Деякі люди часто лякають кількість канальних лінійок, фейдерів та ручок, які вони бачать на >мікшерний пульт. Насправді більшість з них просто продубльовані, і потрібно вивчити і освоїти лише кілька важливих елементів управління. Наприклад, аудіомікшер великого кінотеатру або концерту може мати близько 100 або більше каналів, тоді як діджейський мікшер може мати лише 2 канали, які будуть використовуватися для мікшування двох сигналів від джерела звуку.

Існують різні типи мікшерних пультів:

· Цифровий мікшер може приймати як цифрові, так і більш поширені аналогові сигнали.

· Аналоговий мікшер може приймати та обробляти аналогові сигнали.

· Програмний мікшер використовує програмне забезпечення для цифрового запису, яке виконується за допомогою комп'ютера.

Принцип роботи мікшера залежить від кількості вхідних та вихідних каналів. Наприклад, мікшер 8×2 означає, що 8 вхідних каналів мікшуються в 2 вихідних канали для стереозапису, в той час як мікшер 16×8 означає, що на пульті мікшера є варіанти з 16 входами і 8 виходами з 16 вхідними каналами і 8 вихідний канал для запису мультитрека. З великою кількістю вхідних каналів мікшер має більше можливостей для інструментів та звукових сигналів, які мікшер може комбінувати та змішувати.

Фільтр

Виробники
ще менше
Вид
Моно каналів
ще менше
Стерео каналів
Эффектор
USB/SD плеєр
Фильтр