• -30%
Гітарний ефект IK MULTIMEDIA iRIG HD - A
Гітарний ефект IK MULTIMEDIA iRIG HD - A
Гітарний ефект IK MULTIMEDIA iRIG HD - A
Гітарний ефект IK MULTIMEDIA iRIG HD - A
Гітарний ефект IK MULTIMEDIA iRIG HD - A
Гітарний ефект IK MULTIMEDIA iRIG HD - A
Гітарний ефект IK MULTIMEDIA iRIG HD - A
Гітарний ефект IK MULTIMEDIA iRIG HD - A

Гітарний ефект IK MULTIMEDIA iRIG HD-A

13076

У магазині
3 199 грн 4 570 грн -30%
Високоякісне звучання для вашого Android пристрою або ПК! Першовідкривачі у сфері створення музики з допомогою, мобільних пристроїв представляють новий iRig HD - A - наступне покоління, неймовірно популярного інтерфейсу AmpliTube iRig.  ,   iRig HD - A - це, компактний... (див. повний опис)

Високоякісне звучання для вашого Android пристрою або ПК!

Першовідкривачі у сфері створення музики за допомогою мобільних пристроїв представляють новий iRig HD-A-наступне покоління неймовірно популярного інтерфейсу AmpliTube iRig.

 

 

iRig HD-A-це компактний високоякісний 24-бітовий цифровий інтерфейс, який легко поміщається в кишені і підключається безпосередньо до твоєму Android пристрою або персональному комп'ютеру.


Ласкаво просимо в аудіо-майбутнє високої якості


iRig HD-A має відмінну цифрову якість аудіо і оснащується 24-бітовим аналого-цифровим перетворювачем преміум класу для кристально чистого сигналу, що виключає шум і перешкоди. Окрім цього, пристрій працює з мінімальними споживанням енергії і не вимагає окремої батареї-живлення поступає від мобільного пристрою або комп'ютера.

 

Розташований на пристрої регулятор гейна дозволяє оптимально настроїти гучність сигналу від інструменту в додатку, а кольорові світлодіоди показують активність інтерфейсу і рівень сигналу.

iRig HD-A поєднаємо з IK AmpliTube для Android, так само як і з будь-яким іншим застосуванням, працюючим в режимі реального часу і підтримувальним USB/OTG аудіовхід. Використай iRig HD-A граючи де завгодно-в русі, в студії або уhouseа на комп'ютері.

 

iRig HD-A-підключай і грай

Неважливо де ти знаходишся, iRig HD-A передає чистісінький цифровий вхідний сигнал. Він оснащений 24-бітовим аналого-цифровим перетворювачем, який зберігає усі нюанси звучання твого інструменту. Це означає, що ти зможеш грати на своєму Android пристрої або houseашньому комп'ютері, із студійною якістю звуку.

 

iRig HD-A оснащений стандартним 1/4" Hi-Z інструментальним вхоhouse. Підключення до Android пристрою відбувається за допомогою комплектного USB/OTG кабелю.

 

Один інтерфейс-де б ти не грав

Перевага iRig HD-A-він працює скрізь, де необхідно. Він оснащений компактним USB кабелем і сумісний з облаштуваннями цього класу, тому ти можеш просто вставити кабель в ноутбук або стаціонарний ПК і грати. Починай грати на Galaxy Note4, а закінчуй на ПК-ти не помітиш різниці в звучанні. Здорово!

 

AmpliTube для Android

А тепер  поговоримо про "пряники"! Викачуй безкоштовний додаток AmpliTube FREE для Android з Samsung Galaxy Store. Підключай гітару в iRig HD-A, під'єднуй навушники до свого смартфону або шета і запускай додаток. Ти відразу побачиш звичну картинку- повноцінний ланцюжок ефектів.

 

AmpliTube для Android перетворює твій Android гаджет, що підтримує технологію Samsung Professional Audio(наприклад Samsung Galaxy Note 4 і Galaxy Note Edge, а в недалекому майбутньому Galaxy S5, Galaxy Note 3 і інші пристрої) в справжній процесор гітарних і бас-гитарных ефектів, має у своєму арсеналі цифрові версії багатьох легендарних підсилювачів і педалей.

Переваги iRig HD :

 • Високоякісний інструментальний 1/4" Hi-Z вхід
 • Знімний USB/OTG кабель і кабель під USB роз'їм в комплекті
 • Управління рівнем гейна передпідсилювача
 • Високоякісний передпідсилювач високої чіткості з низьким коефіцієнтом шумів
 • Високоякісний 24-бітовий аналого-цифровий перетворювач
 • Частоти дискредитації 44.1 і 48 кГц
 • Живлення від Android пристрою або по USB
 • Так само працює з сигналами лінійного рівня від синтезаторів, клавішних і мікшерів
 • Ультракомпактный і легкий
 • При купівлі надається Безкоштовний додаток AmpliTube для Android
 • Безкоштовне програмне забезпечення AmpliTube Custom Shop (завантажується з сайту IK) і безкоштовне завантаження колекції AmpliTube Metal для користувачів ПК
 • Поєднаємо з Android пристроями, що підтримують технологію Samsung Professional Audio technology-таких як Samsung Galaxy Note 4, Galaxy Note Edge і незабаром Galaxy S5 і Galaxy Note 3
 • Поєднаємо з Android пристроями і додатками підтримувальними USB(OTG) аудіовхід
 • Поєднаємо з будь-яким Android пристроєм підтримувальним USB(OTG) і працюючим під управлінням Android 5

Специфікація iRig HD

 • Максимальний рівень вхідного сигналу : від 330 mVpp до 7 Vpp
 • Рівень регулювання посилення : 26 дБ
 • Вхідний шум:-97 дБ RMS
 • Спотворення(КНИ) : 0.005%
 • Частотна характеристика: 20Гц-20кГц +/- 0.2 дБ
 • Перетворення: 24бит аналого-цифрове
 • Частота дискредитації 44.1 і 48 кГц

Комплектація

 • iRig HD високоякісний цифровий гітарний інтерфейс
 • USB(OTG) кабель
 • кабель під роз'єм USB

Параметри

 • Розміри: 30мм/1.18" x 99мм/3.9" x 21мм/0.85"
 • Вес: ~35г/1.23oz

 

Сумісність

Облаштування Android

 

 

IK Multimedia iRig HD-A cовместим з Android пристроями, що підтримують технологію Samsung Professional Audio technology-таких як Samsung Galaxy Note 4, Galaxy Note Edge і незабаром Galaxy S5 і Galaxy Note 3. Крім того, iRig HD-A сумісний з Android пристроями і додатками підтримувальними USB(OTG) аудіовхід. Заявлена сумісність з будь-яким Android пристроєм підтримувальним USB(OTG) і працюючим під управлінням Android 5(у розробці).

Комп'ютери

Windows®: iRig HD-A підтримує роботу з драйвером ASIO4ALL на Windows XP/Vista/7/8.

 


Виробництво Італія
Гарантія 12 місяців
Призначення
Для електрогітар
Ефект
Мультиефект процесор
Формат
Мобільний
Тип приладу
Цифровий
iRIG HD-A

IK Multimedia - це міжнародна компанія, заснована в 1996 в Італії(р. Модена), - розробник музичного програмного забезпечення і аудіоінтерфейсів для iOS платформи Apple(iPhone, iPod Touch і iPad). Продукція IK Multimedia значно розширила можливості застосування смартфонів і планшетів. Її високо оцінюють як професіонали, звукоинженеры, так і любителі. Продукція компанії не раз була удостоєна престижних нагород і отримувала хвалебні відгуки у світовій пресі.

Програмне забезпечення IK Multimedia, а саме AmpliTube, SampleTank, Philharmonik, T - RackS і інші використовують музиканти, продюсери і звукоинженеры зі світовими іменами: Rolling Stones, Queen, Red Hot Chili Peppers, AC/DC, Eminem, Black Eyed Peas, Coldplay, і лауреат премії 2013 Oscar® продюсер Paul Epworth(фільм James Bond Skyfall).

Асортимент продукції IK Multimedia досить широкий. Компанія пропонує більше 50 застосувань і аксесуарів мобільних iPhone/iPod/iPad пристроїв для ди-джеев, гітаристів, клавишников, вокалістів. А звукові бібліотеки, програмні синтезатори і гітарні процесори ефектів можна зустріти в кращих студіях звукозаписи по всьому світу.

IK Multimedia почали виробництво електронних аксесуарів для комп'ютерів в 2006 році, а в 2010 розвинулися до рівня створення аксесуарів для iOS платформи в комбінації з програмними застосуваннями. Для забезпечення високого рівня продукції, IK Multimedia сьогодні управляє новітнім хай-тек SMT виробництвом, розташованим в місті Модена в Італії. Строгий контроль якості дозволяє гарантувати, що кожен продукт, що покидає фабрику на 100% справний і надійно служитиме Вам.

Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.