• -13,65%
Комбоусилитель LINE6 MICRO SPIDER
Комбоусилитель LINE6 MICRO SPIDER
Комбоусилитель LINE6 MICRO SPIDER
Комбоусилитель LINE6 MICRO SPIDER
Комбоусилитель LINE6 MICRO SPIDER
Комбоусилитель LINE6 MICRO SPIDER
Комбоусилитель LINE6 MICRO SPIDER
Комбоусилитель LINE6 MICRO SPIDER

Комбоусилитель LINE6 MICRO SPIDER

11956

Розпродано
4 699 грн 5 442 грн -13,65%
Micro Spider™ - це портативний Spider™ з можливістю живлення від батарей... (див. повний опис)

Micro Spider™ - це портативний Spider™ з можливістю живлення від батарей.

Удома, на відпочинку або на задньому сидінні автобуса Micro Spider™ стане Вам відмінним помічником для подзвучивания електрогітари, електроакустики або мікрофону.

У цього малюка манія величі і комплекс Наполеона (у хорошому сенсі).

Чотири моделі підсилювачів від Spider III серії, нова модель для електроакустики і шість ефектів Smart Control FX дають Micro Spider™широкі тональні можливості і завидну універсальність.

Директ-вихід дозволить користувачеві практикуватися в навушниках зберігаючи усю повноту оригінального звучання і здійснювати підключення виходу безпосередньо в облаштування запису.

Незважаючи на свій розмір ця коробочка здатна звучати: 6 Ватів і 6.5" гучномовця цілком достатньо для того, щоб його було дуже добре чутно.

Плюс до усього маючи вбудований хроматичний тюнер, Micro Spider™оснащений усім необхідним на усі випадки життя.

Цей малюк-здоров'як готовий витримати серйозні випробування дорогою і стати помічником музикантові в дорозі або на відпочинку.


Потужність   6 Вт
Динамік   6,5"
Еквалайзер   3-х смуговий
Ефекти   4 моделі гітарних підсилювачів+ модель для акустичної гітари, 6 ефектів Smart Control FX
Управління   Чутливість (Gain), еквалайзер, гучність в каналі, майстер-гучність
Аналогові виходи   Direct -выход / вихід для навушників
Тюнер   Хроматичний з відображенням нот на дисплеї
Додатково   Мікрофонний вхід 1/4" Jack з регулюванням рівня, CD/MP3 вхід, 4 програмовані ячеки пам'яті, можливість живлення від батарей [(6хС) у комплект не входять] чи адаптера (у комплекті)
Виробництво   Китай
Гарантія   12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Тип підсилювача
Транзисторний
Призначення
Для електрогітар
Динаміки
1 x 6,5"
Рейтинг потужності
1-15 Вт
MICRO SPIDER

Компанія LINE6 з'явилася в середині 1990-х років, і задавшись амбітною метою - за допомогою технологій математичного моделювання утілити широкий спектр звучань в реальність і зробити їх доступними для будь-якого музиканта - освователь Маркус Райл співтовариші рушили в дорогу. Команда новаторів до основи фірми виконувала замовлення і сприяла популяризації продукції таких "монстрів" як Alesis, Steinberg, Digidesign, Dynacord і інших. Фахівці LINE6 накопили гідну повага колекцію популярних і класичних підсилювачів і ефектів і розпочали з ретельного аналізу кожного аспекту їх тональних характеристик. Оскільки електрогітара робить електричний сигнал, кожен елемент аналогового ланцюга, змінюючи сигнал в тому або іншому ступені, робить його процесинг(обробку). Створивши програмні моделі цих процесів в DSP(цифровій сигнальній обробці), в LINE6 отримали можливість контролювати і каскадувати ці віртуальні ланцюги у будь-якому порядку. Якщо до певного типу лампи підходить тільки певний тип контроллерів тону, то нове програмне забезпечення не вимагає додаткових ланцюгів і працює абсолютно самостійно і незалежно.

Після років досліджень, в 1996 році LINE6 запатентували нову технологію і випустили перший у світі моделюючий гітарний комбо підсилювач - AxSys 212. Цей продукт забезпечував користувачів великою кількістю моделей звучання класичних гітарних комбо і арсеналу педалей ефектів. Простим натисненням клавіші можна було вибрати будь-яку модель. AxSys швидко став популярним і привів до подальшого зростання і розвитку технологій LINE6.

На сьогодні LINE6 є провідною компанією по виробництву цифрового інноваційного устаткування для гітаристів. Облаштування компанії не раз були відмічені престижними професійними нагородами MIPA Award(Міжнародна Асоціація Музичної Преси), NAMM(Північно-американська Асоціація Музичної Преси). Багато музикантів вважають, що звучання віртуальних підсилювачів LINE6 ближче до антикварних оригіналів, чим звучання їх сучасних серійних копій. Серед музикантів, які використовують устаткування LINE6, немало зірок, - Rolling Stones, The Cure, Faith No More, Sum41, U2, Kid Rock, Slipknot, Metallica, Garbage, Porcupine Tree, Lenny Kravitz, Meshuggah, Madonna, Blur, Green Day, Nine Inch Nails, Motley Crue, Eagles, Anthrax, Wallflowers, William Orbit і інші.

Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.