KZ, найвідоміший бренд недорогих навушників у 128 країнах світу.

KZ розшифровується як Knowledge Zenith і була заснована в 2008 році Кітом Юе (колишнім інженером Audio-Technica) та Зен Лі (класичним музикантом, який здобув освіту на Заході). KZ також означає ініціали засновників. Бренд KZ, який працює під управлінням GBSYZE.., був заснований у 2008 році і, отже, став застарілим брендом за стандартами Chi-Fi.

KZ розпочав свою діяльність у 2010 році з «Taobao», що означає онлайн-торговельний центр у Китайській Народній Республіці. Вони знайшли навушники IEM, які полюбилися меломанам, і почали вдосконалюватися з кожним днем, випустивши безліч навушників. До 2012 року вони просто продавали навушники та отримували кохання мільйонів ентузіастів. Усього за 2 роки Вони керували всім онлайн-ринком.

У 2013 році KZ офіційно почали просувати свій бренд та отримали компліменти від незліченних любителів музики. Вони зосередилися на простоті покращення свого продукту, і їм це вдалося.

У 2015 році KZ розпочав продаж на TMALL, TAOBAO, JD.COM, ALIBABA, Aliexpress, Amazon, eBay та інших платформах. Клієнт може дуже легко дістатися KZ за низькою ціною.

У 2016 році KZ отримав свій зірковий продукт року – KZ ZST. Вони продали 10 000 одиниць протягом 15 днів.

У 2017 та 2018 роках KZ покращили IEM. Тепер вони використовують кілька приводів у своїх IEM та створили власну незалежну групу досліджень та розробок.

У 2019 році до TWS увійшли KZ, такі як KZ T1 та KZ E10.

Рік за роком KZ стикався з труднощами та вирішував їх. Вони виробляють навушники, TWS, навушники, модуль / адаптер Bluetooth та безліч кабелів для оновлення.