Sennheiser MOMENTUM M2 AE
Sennheiser MOMENTUM M2 AE
Sennheiser MOMENTUM M2 AE
Sennheiser MOMENTUM M2 AE
Sennheiser MOMENTUM M2 AE
Sennheiser MOMENTUM M2 AE
Sennheiser MOMENTUM M2 AE
Sennheiser MOMENTUM M2 AE
Sennheiser MOMENTUM M2 AE
Sennheiser MOMENTUM M2 AE

Навушники з мікрофоном Sennheiser MOMENTUM M2 AE

26585

Розпродано
8 248 грн

Оновлення революційної лінійки Momentum, що довела, що стильні навушники можуть добре звучати і зручно сидіти на голові. Друге покоління повнорозмірних Momentum відрізняється премиум-материалами, доладною конструкцією, збільшеними амбушюрами, живим залучаючим звучанням з насиченим басом

  • стильні, елегантні повнорозмірні навушники з дорослим аудиофильским звуком;
  • фірмове звучання Sennheiser, що поєднує приємну теплоту лампових програвачів з детальністю і розбірливістю цифрових технологій;
  • жива, емоційна передача вокалу;
  • музика завжди поруч-Momentum чудово підходять для прослуховування в дорозі і на ходу, прямо від смартфону;
  • приємне відчуття "вещи-в-руке", за рахунок гармонійного з'єднання матеріалів найвищого класу(нержавіюча сталь, натуральна шкіра з ручним тисненням);
  • складаний корпус, твердий чохол в комплекті-для зручного зберігання і перенесення;
  • компактна і легка конструкція, що відповідає німецьким стандартам довговічності;
  • максимум комфорту-збільшені асиметричні амбушюри з натуральної овчини, здвоєне оголовье з м'яким наповнювачем;
  • багатофункціональний гарнітурний пульт з мікрофоном, щоб завжди залишатися на зв'язку

У 2012 році лінійка Sennheiser Momentum вчинила невелику революцію на ринку мейнстримовых навушників. Озброєні 70-річним досвіhouse у сфері професійного аудіо, німецькі розробники прискіпливо вивчили, чого чекають від навушників успішні представники сучасного покоління. І зібрали в одній коробці стильний елегантний зовнішній вигляд, дорогі матеріали, хвалену бюргерську надійність і якісне(без поблажок) звучання, що завоювало навушникам Momentum місце в серцях і на полицях поціновувачів музики,-прямо по сусідству з професійними моделями початкового рівня.

Успіх серії Momentum змусив конкурентів ворушитися і, зрештою, підштовхнув масовий ринок навушників у напрямі аудиофилии-повністю виправдавши свою назву(momentum-англ. "імпульс, поштовх"). Але на цьому історія не закінчується. Утілюючи неухильне прагнення до досконалості, Momentum перероджуються в другому поколінні, як прийнято говорити-"оновленому і виправленому", доповненому розробками Sennheiser за останні декілька років.

Зовнішній вигляд

SennheiserMomentum M2 AE(Around Ear)-повнорозмірні закриті навушники з амбушюрами, що повністю охоплюють вуха. Старший представник сімейства Momentum призначений для успішних ділових людей, які звикли отримувати максимум, люблять музику і шукають можливості насолоджуватися нею у будь-яких умовах-уhouseа, в офісі, на прогулянці і в транспорті. Не йдучи на компроміси, не жертвуючи якістю звуку і особистим комфортом ні в одному з сценаріїв.

Друге покоління Momentum зbankло стильний, преміальний зовнішній вигляд попередника. Він досягається органічним поєднанням якісних матеріалів, непомітної благородної обробки, минималистичного дизайну і нейтральної колірної гамми. Оголовье навушників виконане з міцної шліфованої нержавіючої сталі, обшитої натуральною шкірою. Притягає погляд рифлене кругле кріплення чашок до оголовью, що переливається на світлу подібно до голограми. На відміну від перших Momentum, нова модель складається і в такому стані займає значно менше місця, про що можна судити, просто порівнявши комплектні чохли двох ревізій. Відповідно, для зберігання і перенесення Momentum M2 набагато зручніше. Втім, таке удосконалення не вплинуло на довговічність навушників : міцні TORX гвинти і сполучні петлі з висококласної сталі без наслідків витримають десятки тисяч складань.

Ергономіка

Зручна і в той же час надійна посадка явно була одним з пріоритетів при розробці Momentum M2. Як і у попередника, чаші нових Momentum кріпляться на шарнірах, які фіксуються по висоті в спеціальних пазах лівої і правої дужок оголовья. Кут прилягання чашок варіюється в невеликому діапазоні, набуваючи потрібної форми при одяганні. М'які амбушюри з натуральної овчини піддалися доопрацюванню, вони стали більше, глибше і набули асиметричної форми-тепер найбільші вуха "потонуть" в них, як в пухнастій ковдрі. Верхня частина амбушюр додатково пом'якшена, щоб не створювати проблем при одяганні поверх будь-яких окулярів: оптичних, комп'ютерних або сонцезахисних. Тиск амбушюр на вуха-достатнє, щоб створити закритий акустичний профіль, запобігти сповзанню при випадкових рухах і забезпечити шумоізоляцію, не жертвуючи комфортом. Оголовье-широке, здвоєне, розподіляє і без того скромну вагу навушників(менш 200г) по більшій площі. У області зіткнення з черепом, оголовье з внутрішньої сторони заповнене м'яким пінним матеріалом і обшите шкірою з ручним тисненням, водостійкою і пропускаючою повітря.

Кабель

В порівнянні з оригінальними Momentum AE, в комплектації нових залишився один гарнітурний кабель з мініатюрним 3,5мм джеком. Від шарнірного штекера зі змінюваним кутом відмовилися, оскільки із-за великого розміру він був не завжди сумісний з мобільними гаджетами в чохлах. Кабель як і раніше знімний, підключення до навушників-одностороннє, через 2,5 мм джек, традиційний для Sennheiser. У разі потреби замінити кабель-проблем не виникне. Гарнітура оснащена блоком управління з трьома кнопками-"качельками", втопленими в корпус, а із зворотного боку-круговим мікрофоном. З пульта можна управляти не лише дзвінками і гучністю, але і перемикати / перемотувати треки, ставити на паузу. Варто відмітити, що Momentum M2 продається в двох комплектаціях з різними кабелями. Версія, сумісна з Android,-поставляється з кутовим джеком, тоді як інша оснащена прямим штекером і призначена для облаштувань Apple. Так що при купівлі звертайте увагу на ревізію навушників.

Звук

Проприетарные 18-омные динаміки, розроблені спеціально для серії Momentum, забезпечують рівну мониторную АЧХ з приємними відтінками фірмового звучання Sennheiser. В порівнянні з першим поколінням Momentum AE, високочастотний діапазон трохи приспущений-для комфорту слухача, адже віhouseо, що саме від високих звуків людина втомлюється найшвидше. Крім того, навушники поблажливіше до старих і не дуже якісних записів. Зберігаючи універсальність, властиву першій моделі, Momentum M2 невимогливі до джерела і у будь-яких умовах "тримають марку"-можна спокійно насолоджуватися музикою прямо з телефону. Проте на якіснішому матеріалі і з висококласним програвачем вони розкриваються повною мірою. Навушникам вдається поєднувати приємну теплоту і аналоговость звучання, що навіває спогади про вінтажну лампову аудіотехніку, з вражаючою детальністю і розбірливістю сучасних цифрових технологій. Вони відтворюють цілісну, "живу" музичну панораму з хорошим стереоефектом.

При прямому порівнянні з попередником помітно, що баси стали насыщеннее-заслуга і оновлених динаміків, і допрацьованих амбушюр. З хорошим посиленням, нижні частоти наливаються ще більшою потужністю і щільністю. Навіть бассхеды залишаться задоволені. Прекрасні середні частоти, якими запам'яталися перші Momentum AE, повною мірою відносяться і до нової моделі-подання музичне і залучаюче. Особливо добре звучить вокал, передаються усі відтінки голосу і емоції, які вкладає виконавець.

Артикул Momentum M2 AE
Гарантія, міс. 24
Оптимізація для Skype for Business™ Та
Тип підключення дротяний
Конструкція закрита
Тип перетворювача динамічний
Тип амбушюр повністю , що охоплюють
Відтворні частоти, Гц 16-22000
Рівень звукового тиску SPL(1 кГц, 1 Вт RMS), дБ 113
Опір, Ом 18
Коефіцієнт нелінійних спотворень, КНИ
Роз'їм джек 3,5 мм
Довжина кабелю, м 1,4
Спрямованість мікрофону всенаправлений
Відтворні частоти, Гц 100-10000
Чутливість, *-1 dBV/Pa 44
Колір
Чорний
Тип навушників
Закриті
Тип підключення
Безпровідне
Інтерфейс дротяного підключення
1 x mini - jack(роз'їм 3.5 мм), 1 x USB
Наявність активного шумозаглушування
З активним шумозаглушуванням
Кабель
Односторонній
Тип випромінювача
Динамічний
Діапазон частот навушників
16 -22000
Опір навушників
28
Чутливість навушників
113
Гарантія
24 місяці
Спрямованість
Всенаправлені
Діапазон частот
16-22000 100-10000
Тип
Повнорозмірні
MOMENTUM M2 AE

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.