Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Купити Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670
Бесплатная доставка от 3000 грн
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн.

Bluetooth гарнітура Sennheiser GSP 670

39023

Уточнюйте наявність перед оплатою
14 731 грн

Справжня безпровідна свобода в грі
Повна свобода рухів, новітня технологія безпровідної передачі аудіосигналу з мінімально можливою затримкою, чудовий фірмовий звук Sennheiser і до 20 годин роботи в автономному режимі - усе це нова GSP 670 Wireless, ідеальна безпровідна гарнітура для сучасного гейминга.


Грайте, слухайте і спілкуйтеся без дротів
Завдяки розробленою компанією Sennheiser новітній технології безпровідної передачі аудіо GSP 670 Wireless відтворює потужний і стабільно якісний звук з біля нульовою затримкою, незалежно від того, чи граєте ви на ПК або на PlayStation® 4. Більше того, додатковий Bluetooth -канал також дозволяє легко і просто підключати цю гарнітуру до будь-якого сумісного смартфону і грати з таким же якісним звуком в мобільному режимі. При цьому буквально однією кнопкою можна перемкнутися на телефон, щоб відповісти на вхідний дзвінок, і тут же знову повернутися до гри, без щонайменших затримок в передачі сигналу і збоїв в звучанні геймплея.


Гейминг аудиофильского рівня
Унікальний аудіопотенціал геймерской GSP 670 Wireless поєднує в собі усі 70 років напруженої і копіткої роботи Sennheiser в області розробки і виробництва інноваційних апаратних і програмних рішень, досвід і майстерність великого колективу висококваліфікованих фахівців і найвищі стандарти якості компанії. Саме тому безпровідна GSP 670 Wireless уміє відтворювати такий напрочуд теплий і глибокий бас, який абсолютно не порушує повноту і гармонійність звуку в діапазоні середніх і високих частот. І саме тому ця гарнітура дає можливість відмінно чути кожен нюанс гри і миттєво реагувати на будь-які, навіть найнесподіваніші зміни геймплея. Плюс, у фірмовому Sennheiser Gaming Suite у будь-який момент можна включити 7.1-канальний об'ємний звук, а також донастроить звучання гри на власний розсуд або по ситуації.


Автономність з великим запасом
До 20 годин в активному режимі з підключенням по каналу Bluetooth і до 16 годин в режимі мінімальної затримки (low - latency connection) без заряджання - як бачимо, вбудована батарея GSP 670 Wireless спочатку орієнтована на найтриваліші ігрові сесії. І, проте, на той випадок, коли після багатьох годин гри акумулятор гарнітури все-таки розрядиться (чи його просто з якоїсь причини не встигли зарядити), у цієї моделі передбачена ще і функція зарядки безпосередньо в процесі роботи. Простіше кажучи, можна одночасно і грати, і заряджати GSP 670 Wireless. У режимі так званої "швидкої зарядки" через USB -порт комп'ютера батарея всього за 7 хвилин набирає заряд, якого досить ще на 2 години роботи гарнітури в активному режимі.


Зв'язок рівня PRO
За надійність і стабільність вашого контакту з тиммейтами в грі у GSP 670 Wireless відповідає професійної якості мікрофон з поліпшеною системою шумозаглушування. Він надзвичайно ефективно мінімізує будь-який фоновий шум, і ви можете бути упевненими, що навіть в дуже шумній обстановці для кожного з сокомандников ваш голос звучатиме завжди голосно і виразно. А щоб вимкнути мікрофон або відключити його на якийсь час, просто підніміть утримувач вгору.


Наш міні- FAQ по моделі Sennheiser GSP 670 Wireless:

На якій відстані від комп'ютера або смартфону гарнітура приймає і передає безпровідний аудіосигнал?

  • Не менше 10 метрів в режимі відтворення звуку з мінімальною затримкою (low - latency connection).

З якими ігровими платформами може працювати ця модель?

  • За допомогою адаптера GSA 70, який забезпечує прийом-передачу високоякісного аудіосигналу з мінімальною затримкою, Sennheiser GSP 670 Wireless підключається до ПК і ігровій консолі PS4. Окрім цього, по звичайному каналу Bluetooth гарнітура може працювати з будь-якими сумісними ігровими пристроями, зокрема із смартфонами.

Чи може GSP 670 Wireless відтворювати об'ємний звук?

  • Так, в режимі "Sennheiser Binaural Rendering Engine", який активується в меню фірмового додатка Sennheiser Gaming Suite, гарнітура відтворює повноформатний 7.1-канальний об'ємний звук.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • Ігрова гарнітура GSP 670 Wireless;
  • USB -адаптер GSA 70;
  • USB -шнур для зарядки гарнітури.

GSP 670

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.

Бесплатная доставка от 3000 грн
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн.
Артикул 508351
Тип підключення безпровідною
Конструкція закрита
Тип перетворювача динамічний
Тип амбушюр що повністю охоплюють
Колір Чорний
Відтворні частоти, Гц 10-23000
Рівень звукового тиску SPL (1 кГц, 1 Вт RMS), дБ 112
Технологія Bluetooth 5,0 (підтримка профілів : A2DP, AVRCP, HSP, HFP / кодеки: apt - X ®, apt - X ® LL, AAC, SBC)
Час роботи в режимі розмови, ч 16
Радіус дії, м 10
Вес (без кабелю), г 398
Статус продукту : Очікується