Sennheiser PC 5 CHAT
Sennheiser PC 5 CHAT
Sennheiser PC 5 CHAT
Sennheiser PC 5 CHAT
Sennheiser PC 5 CHAT
Sennheiser PC 5 CHAT
Sennheiser PC 5 CHAT
Sennheiser PC 5 CHAT
Sennheiser PC 5 CHAT
Sennheiser PC 5 CHAT

Гарнітура Sennheiser PC 5 CHAT

29106

Уточнюйте наявність перед оплатою
1 077 грн

Нова дротяна двостороння гарнітура PC 5 CHAT-це можливість грати, спілкуватися і вчитися в Інтернеті з фірмовим звуком Sennheiser. Дуже недорого і з комфортом.

Нова дротяна двостороння гарнітура PC 5 CHAT-це можливість грати, спілкуватися і вчитися в Інтернеті з фірмовим звуком Sennheiser. Дуже недорого і з комфортом.


Особливості моделі Sennheiser PC 5 CHAT

C новою PC 5 CHAT Інтернет для вас звучить з фірмовою якістю Sennheiser, і ваш голос в Інтернеті-теж. Ця недорога дротяна гарнітура спочатку оптимізована для роботи з популярними мессенджерами, додатками соціальних мереж, а також з ігровими, мультимедійними і освітніми онлайн-сервісами.


Модель дуже легка і сконструйована так, щоб в ній завжди було однаково зручно, навіть коли у своїй PC 5 CHAT ви граєте, спілкуєтеся або вчитеся по декілька годин щодня. Плюс до цього, вона оснащується високоякісним мікрофоном з системою шумозаглушування, яка гарантує, що для тиммейтов і/або співрозмовників по чату ваш голос завжди звучатиме достатньою мірою виразно і голосно.


Основні переваги моделі Sennheiser PC 5 CHAT

      • ігри, мессенджеры і онлайн-сервіси з фірмовим звуком Sennheiser;
      • необхідну чіткість і гучність мови забезпечує високоякісний мікрофон з системою шумозаглушування;
      • гарнітура розрахована на активну щоденну експлуатацію, має посилену конструкцію, але при цьому важить всього 77 грамів і в ній завжди комфортно, навіть якщо не знімати її годинами;
      • до ноутбука або настільного комп'ютера PC 5 CHAT підключається швидко і просто;
      • 2-річна міжнародна гарантія від виробника.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

    • дротяна двостороння гарнітура PC 5 CHAT
    • короткий посібник користувача по швидкому підключенню гарнітури;
    • короткий посібник користувача по безпечній експлуатації гарнітури.
Артикул 508328
Гарантія, міс. 24
Сумісність Універсальна
Тип підключення дротяний
Конструкція відкрита
Тип перетворювача динамічний
Тип амбушюр накладні
Відтворні частоти, Гц 42-17000
Рівень звукового тиску SPL(1 кГц, 1 Вт RMS), дБ 95
Опір, Ом 32
Роз'їм джек 3,5 мм
Довжина кабелю, м 2
Відтворні частоти, Гц 90-15000
Чутливість, *-1 dBV/Pa 40
Вес(без кабелю), г 77
Колір
Чорний
Тип навушників
Відкриті
Тип підключення
Дротяне
Інтерфейс дротяного підключення
1 x mini - jack(роз'їм 3.5 мм)
Наявність активного шумозаглушування
Без активного шумозаглушування
Тип кабелю
Симетричний
Форма штекера
Прямій
Кабель
Односторонній
Матеріал амбушюр
Інше
Тип випромінювача
Динамічний
Діапазон частот навушників
42 - 17000 Гц
Опір навушників
32 Ом
Чутливість навушників
95 дБ
Гарантія
24 місяці
Діапазон частот
42-17000 90-15000
Тип
Накладні
PC 5 CHAT

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.