Купити Мікрофонна головка Sennheiser MM 445
Купити Мікрофонна головка Sennheiser MM 445
Купити Мікрофонна головка Sennheiser MM 445
Купити Мікрофонна головка Sennheiser MM 445

Мікрофонна головка Sennheiser MM 445

55796

Розпродано
21 855 грн
Динамічний мікрофонний капсюль MM 445 оптимізований для роботи з живим вокалом будь-якого типу. Новий MM 445 ступенем відкритості й ретельністю відтворення ефекту присутності дійсно здатний приємно здивувати навіть найдосвідченішого звукорежисера. Удосконалена і багаторівнева система калібрування передачі звуку дає змогу зберігати найглибші нюанси звучання і характерну яскравість живого вокалу.

Динамічний мікрофонний капсюль MM 445 оптимізований для роботи з живим вокалом будь-якого типу. Новий MM 445 ступенем відкритості й ретельністю відтворення ефекту присутності дійсно здатний приємно здивувати навіть найдосвідченішого звукорежисера. Удосконалена і багаторівнева система калібрування передачі звуку дає змогу зберігати найглибші нюанси звучання і характерну яскравість живого вокалу.


Суперкардіоїдна діаграма спрямованості надзвичайно ефективно відсікає сторонні шуми, усуваючи зворотний зв'язок і забезпечуючи точне фокусування на голосі виконавця у будь-яких умовах, зокрема й на екстремальних рівнях гучності. При цьому сам капсюль виконаний у міцному і добре захищеному металевому корпусі, а отже готовий служити довго й без проблем, навіть у вкрай непростих реаліях сучасної гастрольної роботи.


Ближче. Точніше. Сильніше.
У новому MM 445 потенціал технології динамічних мікрофонів доведений до самої межі її технічних можливостей. Прямий, чітко сфокусований звук надає голосу максимальну інтенсивність й виразність. І разом з тим капсюль, ретельно зберігаючи природну чистоту й насиченість вокалу у діапазоні низьких і середніх частот, створює у слухача фантастичне відчуття повноти і близькості звучання голосу.


Спеціалісти Sennheiser доклали чимало зусиль до того, щоб MM 445 мав можливість демонструвати усі свої унікальні акустичні можливості на будь-яких сучасних сценах і в умовах найскладніших та найвимогливіших щодо аудіообладнання живих концертів.


Новітня високотехнологічна алюмінієво-мідна звукова котушка MM 445 забезпечує швидку перехідну характеристику і, таким чином - максимально деталізований, дуже точний, чіткий і чистий звук. А завдяки суперкардіоїдній діаграмі капсюль однозначно прибирає будь-які сторонні шуми і гарантує повний захист від зворотного зв'язку навіть у найскладнішому акустичному оточенні.


Капсюль MM 445 сумісний з усіма бездротовими передавачами Sennheiser, що оснащені універсальним фірмовим інтерфейсом.


Основні переваги моделі Sennheiser MM 445

  • швидку перехідну характеристику забезпечує легка алюмінієво-мідна звукова котушка;
  • високоякісний динамічний мікрофонний капсюль;
  • пряме, гранично деталізоване, чітке і дуже чисте звучання вокалу з надзвичайно приємним ефектом близькості;
  • суперкардіоїдна діаграма спрямованості;
  • найвищий рівень захисту від зворотного зв'язку;
  • велика діафрагма;
  • вбудований амортизуючий капсюль для захисту сигналу від структурних шумів;
  • спеціальна шумокопенсуюча котушка для захисту від електромагнітних перешкод;
  • надійний металевий корпус;
  • стандартний інтерфейс Sennheiser.

Тип
голівка
MM 445

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.