Sennheiser SL INTERPRETER
Sennheiser SL INTERPRETER
Sennheiser SL INTERPRETER
Sennheiser SL INTERPRETER
Sennheiser SL INTERPRETER
Sennheiser SL INTERPRETER

Sennheiser SL INTERPRETER

26440

Розпродано
76 954 грн

Компактна консоль для синхронного перекладу, проста в налаштуванні, з широкими можливостями підключення. Транслює початкову мову в гарнітури двох синхронізму, працюючого поперемінно, а переклад-на гучномовець або трансмиттер

  • центральний елемент технічних комплексів Tourguide 2020 і 1039 для проведення екскурсій, презентацій, конференцій і так далі;
  • просте, інтуїтивно зрозуміле налаштування і експлуатація;
  • робота двох перекладачів за одним пультом, з роздільними налаштуваннями для кожного з них;
  • широкі можливості комутації з устаткуванням для синхронного перекладу;
  • послідовне підключення в каскад до 4 консолей, кожна з яких забезпечує переклад однією додатковою мовою

SL Interpreter-це компактна(25х16 см) автономна консоль, що дозволяє управляти синхронним переклаhouse на один або декілька мов. Вона повністю сумісна з іншими елементами технічних комплексів Tourguide 2020 і Tourguide 1039, такими як мікрофони, приймачі-гарнітури і ін. Завдяки малим габаритам і простоті налаштування, ці комплекси чудово підходять для проведення екскурсій, презентацій, конференцій і інших заходів. Спеціальні технічні знання і навички не потрібні-процедура підключення максимально автоматизована і інтуїтивно зрозуміла.

Одна консоль SL Interpreter обробляє канал базової мови, що входить, плюс один витікаючий канал перекладу. Якщо потрібно переклад на більше кількість мов, консолі SL Interpreter підключаються один до одного послідовно за допомогою комплектних кабелів CAT 5. Вбудований підсилювач-розподільник дозволяє об'єднати в каскад до чотирьох консолей, щоб вести трансляцію одночасно на чотирьох мовах, на додаток до основного.

За однією консоллю можуть поперемінно працювати два перекладачі, забезпечуючи безперервний переклад. Перемикання між ними миттєве, за допомогою релейного селектора. Для кожного їх перекладачів передбачені роздільні регулювання гучності сигналу, що входить, високих і низьких частот, а також кнопка "cough"(кашель) для короткочасного відключення мікрофону. При появі шуму, що гуде, слід використати функцію GroundLift.

Завдяки різним роз'ємам, консоль SL Interpreter сумісна з широким спектром облаштувань перекладача-синхронізму :

  • роздільні 3,5мм джеки для підключення навушників і мікрофону;
  • спарений 3,5мм гарнітурний джек;
  • балансний 3-піновий XLR вхід для мікрофону.

Усі ці роз'єми продубльовані ліворуч і справа, так що кожен з перекладачів може використати свою гарнітуру. Входи мікрофонів також оснащені регуляторами гучності, окремо для 3,5мм і XLR.

Переклад іншою мовою виводиться з SL Interpreter через коаксильный роз'їм RCA на гучномовець, або облаштування запису. При використанні комплексу Tourguide, консоль підключається до трансмиттеру(наприклад, SR 300, SR 2000 або SR 2020 D) за допомогою XLR роз'єму, і вже з трансмиттера сигнал йде на приймачі слухачів. Можливе виведення звуку і на інші консолі, підключені кабелем CAT5, для перекладу додатковими мовами.

Інструкція з експлуатації

Розміри

25,4см х 16,1см х 6,2см

Вес

1,5кг

Підключення початкового звукового каналу

3-піновий XLR вхід(підтримує балансне і небалансне підключення) з регулятором гучності

Підключення навушників і мікрофону перекладача

(дублюються ліворуч і справа)

3-піновий XLR вхід мікрофону(підтримує балансне і небалансне підключення) з регулятором гучності і перемикачем +12В

3,5мм спарений TRRS джек для гарнітур

3,5мм вхід TRS для конденсаторних мікрофонів з регулятором гучності

3,5мм вихід TRS на навушники

Роз'єми виведення звукового каналу перекладу

два 3-пінових XLR виходу;

два RCA виходу

(одна пара виходів на кожного перекладача)

Підключення додаткових консолей

роз'їм CAT 5 8p8c RJ45

Управління

2 кнопки включення мікрофонів(при включенні будь-кого, другий автоматично відключається);

кнопка "кашель"(короткочасне відключення обох мікрофонів);

2 незалежні регулятори гучності;

2 незалежні регулятори високих частот;

2 незалежні регулятори низьких частот

Діапазон відтворних частот

45 Гц-20 кГц

Гармонійні спотворення

Співвідношення "сигнал-шум"

> 82 дБ на 1кГц

Перехідне загасання

> 63 дБ на 1кГц

Діапазон регулювання

Низькі частоти: від-12 дБ до +12 дБ на 100 Гц

Високі частоти: від-12 дБ до +12 дБ на 10 кГц

Артикул 506242
SL INTERPRETER

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.