Sennheiser HDV 820
Sennheiser HDV 820
Sennheiser HDV 820
Sennheiser HDV 820
Sennheiser HDV 820
Sennheiser HDV 820
Sennheiser HDV 820
Sennheiser HDV 820
Sennheiser HDV 820
Sennheiser HDV 820
Бесплатная доставка от 3000 грн
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн.

Sennheiser HDV 820 Цифровий підсилювач

26143

Уточнюйте наявність перед оплатою
115 452 грн

Sennheiser HDV 820-це перший представник нового покоління цифрових підсилювачів. HDV 820 спочатку орієнтований на роботу з висококласними аудиофильскими навушниками Sennheiser і здатний повною мірою розкрити щонайширший аудіопотенціал цих унікальних пристроїв.

Sennheiser HDV 820-це перший представник нового покоління цифрових підсилювачів. HDV 820 спочатку орієнтований на роботу з висококласними аудиофильскими навушниками Sennheiser і здатний повною мірою розкрити щонайширший аудіопотенціал цих унікальних пристроїв.

МЕТА: ідеальний партнер для еталонних навушників
Істинне прагнення до досконалості характеризується всього двома ознаками: по-перше, це процес, який одного разу почавшись, не закінчується ніколи, а по-друге, в самому цьому процесі незмінно знаходиться місце для самих незвичайних ідей і рішень, які живлять його енергією і, так або інакше, формують його майбутнє, задаючи напрям руху. У цьому сенсі HDV 820-це саме те найновіше рішення, з яким слухати і сприймати музику ви будете абсолютно по-новому. І раз вже вам повезло стать власником по-справжньому якісних навушників, то ваш HDV 820 стане самим незамінним для них доповненням, яке назавжди усуне будь-які перешкоди між вами і досконалим звуком.

ІДЕЯ: краще-ворог хорошого
Коли у вас виходить розробляти аудіоустаткування, яке сповна відповідає усім запитам ваших нинішніх і потенційних покупців, а також в цілому-сучасному рівню розвитку аудіотехнологій, це усього лише означає, що вам необхідно створювати щось нове, щось таке, що перевершить усі ваші(і не лише ваші) попередні досягнення. За цим принципом працює компанія Sennheiser, і за цим же принципом розроблявся новий HDV 820. Ставлячи перед собою нові завдання і прагнучи до нових технологічних рубежів, ми відкриваємо усі нові і нові грані досконалого звуку і намагаємося якнайскоріше поділитися своїми знахідками з нашими клієнтами, в першу чергу-з найвимогливішими з них.

ЗВУК: видатні навушники повинні жити повним життям
Для ваших навушників аудіопідсилювач HDV 820-це та сама довгождана можливість розкрити усі свої численні таланти і продемонструвати все, на що вони дійсно здатні. Іншими словами, ви нарешті їх почуєте. Почуєте і відчуєте найдрібніші відмінності в тембрі звучання двох, здавалося б, абсолютно однакових інструментів. І ті відстані, які розділяють музикантів, що грають у складі величезного симфонічного оркестру. І та напруга, з якою тенор бере першу ноту. І ще мільйон нюансів, з яких складається будь-який музичний твір, і які без HDV 820 ваших навушників раніше просто не могли вам відкрити.

ТЕХНОЛОГІЯ: тільки найвищий рівень
Чим досконаліше технологія, тим яскравіше емоції-це аксіома. Цифрова секція аудіопідсилювача HDV 820 містить високоякісний цифро-аналоговий перетворювач ESS SABRE32 в повністю балансній топології, який гарантує неперевершений динамічний діапазон відтворення, наднизький рівень спотворень сигналу і виняткову виразність звуку. ЦАП ESS SABRE32 обробляє 32-розрядний потік даних через вхід I2C так само добре, як і DS-і SPDIF- дані, підтримуючи частоту дискретизації до 384 КГц(і до 12.3 Мгц в режимі відтворення аудіофайлів DSD256).

ДИЗАЙН: візуальне втілення досконалого звуку
HDV 820 створений для того, щоб жити одним життям з навушниками, які здатні відтворювати найчистіший і самий кращий у світі звук. І ця його сімейна риса звертає на себе увагу відразу ж. Матово-чорний колір анодованого покриття корпусу і мініатюрні білі світлодіоди аудіопідсилювача, ідеально поєднуючись з фірмовими елементами дизайну знаменитих Sennheiser HD 800 S, покликані візуально підкреслити досконалість цього надзвичайно гармонійного аудіосоюзу, в якому HDV 820 демонструє особливо видатні акустичні показники.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ: досконалому звуку-широку дорогу
Комплект аудіовиходів HDV 820 включає небалансний вихід через комбінований роз'єм XLR3/6.3 мм NEUTRIK, а також один балансний XLR4 і два балансних 4.4-мм роз'єму Pentaconn. Таким чином, ви завжди знайдете оптимальний варіант підключення своїх навушників до HDV 820. Підсилювач прекрасно працює як з цифровими джерелами звуку, через оптичне, коаксіальне або USB- з'єднання, так і з аналоговими-через балансний(XLR) і небалансний(RCA) входи. Відмітимо також, що HDV 820 комплектується спеціальним мережевим кабелем.

КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Аудіопідсилювач для навушників Sennheiser HDV 820;
- Мережевий кабель;
- Коротке керівництво по підключенню підсилювача;
- Коротке керівництво по безпечній експлуатації;
- Серветка з мікрофібри для відходу за зовнішніми елементами корпусу і панелі управління;
- USB- накопичувач(SD-U16L) з детальним посібником користувача(у форматі PDF) і комплектом драйверів для підключення підсилювача до ПК під управлінням ОС Microsoft Windows.

Артикул 507442
Діапазон відтворних частот(нижній), Гц 10
Діапазон відтворних частот(верхній), Гц 100000
Рівень звукового тиску SPL(1 кГц, 1 Вт RMS), дБ > 115 dB @ 600 ? load
Чутливість навушників
> 115 dB @ 600 Ω load(A - weighted) дБ
Гарантія
24 місяці офіційної гарантії від виробника
Додаткові характеристики
Стаціонарний
Тип
підсилювач
HDV 820

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.

Бесплатная доставка от 3000 грн
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн.