• -5,68%
Акустична гітара CORT AD810(BKS)
Акустична гітара CORT AD810(BKS)
Акустична гітара CORT AD810(BKS)
Акустична гітара CORT AD810(BKS)
Акустична гітара CORT AD810(BKS)
Акустична гітара CORT AD810(BKS)

Акустична гітара CORT AD810(BKS)

11396

У магазині
4 799 грн 5 088 грн -5,68%
Cort AD810 - це прекрасний вибір для початківця з характерним для гітар Cort високим співвідношенням ціна/якість Саме високе співвідношення ціна/якість, дозволило акустичній гітарі, CORT AD810 стати лідером продажів на, Українському ринку! AD810 - це, класичний дредноут з великим об'ємним,... (див. повний опис)

CORT AD810-PROSHOW.COM.UA

Cort AD810-це прекрасний вибір для початківця з характерним для гітар Cort високим співвідношенням ціна/якість

Саме високе співвідношення ціна/якість дозволила акустичній гітарі CORT AD810 стати лідером продажів на Українському ринку! AD810-це класичний дредноут з великим об'ємним корпусом з червоного дерева і верхньою декою з ялини. Ця перевірена класична комбінація дозволяє отримати збалансоване і гучне звучання в усьому діапазоні частот.

 

Зручний і комфортний для гри гриф виготовлений з червоного дерева з накладкою з палісандра і 20 ладами. Колки закритого типу мають м'який хід і надійно тримають лад інструменту. А нове покриття типу Open Pore(OP) не лише дозволяє насолодитися візуальною текстурою деревини, але дозволяє інструменту вільно "дихати", тим самим підвищуючи його природну гучність і яскравість.

Верхня дека з ялини

CORT AD810-PROSHOW.COM.UA

Ялина відрізняється чудовим поєднанням гнучкості і міцності, завдяки чому є одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення верхньої деки акустичних гітар. Прекрасні тональні характеристики роблять ялину ідеальним вибором для безлічі музичних жанрів і стилів гри.

Нижня дека і обичайка з червоного дерева

CORT AD810-PROSHOW.COM.UA

Завдяки яскравому, але щільному звучанню з вираженим середньочастотним діапазоном, червоне дерево стало стандартом для виготовлення обичайки і нижньої деки акустичних гітар.

 

Попри те, що багате звучання цілісної деревини залишається неперевершеним, конструкція з дерева, що ламінує, також може забезпечити відмінне звучання прекрасного надійного і доступного інструменту. Одне з достоїнств застосування такої конструкції-неймовірна стійкість навіть до різких перепадів вологості.

Кріплення грифа до корпусу типу  "ластівчин хвіст"

CORT AD810-PROSHOW.COM.UA

Завдяки досвіду і професіоналізму гітарних майстрів Cort, це кріплення грифа не лише відрізняється міцністю і стабільністю, але і прекрасно передає вібрацію струн, зберігаючи насиченість і детальність звучання кожної ноти.

Оригінальний струнотримач

CORT AD810-PROSHOW.COM.UA

Ексклюзивний струнотримач Cort з увігнутою поверхнею помітно покращує сустейн, завдяки оптимальному куту вигину струн, в той же час зменшуючи їх натягнення для комфорту при грі.

 


Верхня дека Ялина
Нижня дека Червоне дерево
Обичайка Червоне дерево
Гриф Червоне дерево з накладкою з палісандра
Бридж Палісандр
Механіка Хромовані колки
Струни JUMBO 6ST:
Колір Чорний матовий-Black Satin
Гарантія 12 місяців
Виробництво Індонезія
Дизайн гітари
Дредноут / вестерн
Обичайка
Червоне дерево
Гриф
Червоне дерево
Механіка
Хром
Верхня дека
Ялина
Нижня дека
Червоне дерево
Тип
6-струнні
AD810 (BKS)
CORT - найбільший виробник гітар у світі і №1 на Українському ринку. Широкий модельний ряд електрогітар, бас-гитар, акустичних інструментів, а також висока якість виконання і оснащення за доступною ціною - це CORT!

Cort робить більше 1 мільйона інструментів в рік на фабриках в Індонезії(переважно електро і бас-гитары) і Китаї(акустичні гітари). Окрім цього Cort робите гітарні комбоусилители і аксесуари(тюнери, чохли, інструментальний кабель). Центральний офіс компанії знаходиться в Південній Кореї. Широкий модельний ряд електрогітар, бас-гитар, акустичних інструментів, а також висока якість виконання і оснащення за доступною ціною - це CORT!

Сьогодні компанія CORT GUITARS є найбільшим виробником гітар у світі! У CORT гордяться своєю багаторічною спадщиною і майже піввіковим досвідом у виробництві електричних і акустичних інструментів.

Клієнти, які придбали цей товар, також придбали:

Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.