Гітарний ефект MAXON SD9 SONIC DISTORTION

Гітарний ефект MAXON SD9 SONIC DISTORTION

13121

Розпродано
4 180 грн
Педаль ефектів дисторшн.  , Яскравий дисторшн ефект з винятковою чутливістю до динаміки гри в усьому діапазоні частот. Приємні гармоніки акцентують звучання у верхньому регістрі., Перемикач схеми True Bypass дозволяє сигналу інструменту проходити через пасивний електричний... (див. повний опис)

Педаль ефектів дисторшн.

 

  • Яскравий дисторшн ефект з винятковою чутливістю до динаміки гри в усьому діапазоні частот. Приємні гармоніки акцентують звучання у верхньому регістрі.
  • Перемикач схеми True Bypass дозволяє сигналу інструменту проходити через пасивний електричний контур при вимкненому ефекті, забезпечуючи проходження оригінального і незабарвленого сигналу.
  • Світлодіодна індикація включення ефекту і рівня зарадя батареї.
  • Живлення від батареї 9В або адаптера 9В(не входить в комплектацію).
  • Зручний відсік для батареї.
  • Зроблено в Японії.

 

 


Управління Dist, Tone, Level
Розміри 74 ? 124 ? 54 мм
Вес 580г
Живлення Батарея 9В або адаптер 9В
Виробництво Японія
Гарантія 12 місяців
Призначення
Для електрогітар
Ефект
Дисторшн
Формат
Підлоговий
Тип приладу
Аналоговий
SD9 SONIC DISTORTION

Історія Maxon, а точніше історія Японської компанії Nisshin Onpa, якій належить ця торгова марка, йде в далекі 1960-і. В ті роки Nisshin Onpa випускали звукознімачі для гітар Aria, Ibanez і Greco. Так що свої перші кроки в музичному бізнесі компанія зробила саме в якості виробника "датчиків" для електрогітар.

У 1969 році Nisshin Onpa почали виробництво педалей ефектів, в основному для інших компаній під їх торговими марками(ОЕМ). Успіх прийшов із створенням fuzz/wah педалі, яка була дуже популярна і продавалася під безліччю торгових марок, включаючи Ibanez . У 1970-х компанія Hoshino Trading Company(Ibanez) стала одним з основних ОЕМ замовників для компанії. Nisshin Onpa розробили і налагодили виробництво легендарних педалей Tube Screamer(моделі TS - 808 і TS9) під маркою Ibanez . І безліч інших моделей, у тому числі фленжер FL9 Flanger, хорус CS9 Chorus і дилей AD9 Analog Delay. У той же самий час Nisshin Onpa вийшли на ринок педалей під своїм власним ім'ям - Maxon. Коли співпраця з Hoshino Trading Company в 2002 році була припинена, Nisshin Onpa почали активно просувати на світовому ринку власну лінійку педалей під брендом Maxon. Позиціонуючи себе в якості виробника серійних педалей ефектів класу high - end, Maxon помітно розширили свою лінійку аналогових педалей, використовуючи рідкісні комплектуючі NOS(New Old Stock) і класичні схеми, які до цього дня незвичайно затребувані і користується великою повагою професіоналів.

Maxon продовжують розширювати свою лінійку педалей. І хоча в 1980-х і 90-х Maxon "балувалися" навіть цифровими дилеями і ревербераторами, сьогодні компанія Nisshin Onpa концентруються в основному на унікальних аналогових вінтажних ефектах, таких як аналогові дилей, аналогові хоруси і флэнжеры, а так само класичні овердрайв і дисторшн педалі. Більшість класичних вінтажних Ibanez серії 9 доступні у виконанні Maxon сьогодні. Але варто відмітити, що на відміну від оригіналів, педалі Maxon оснащені перемикачами типу true bypass і схемотехнікою рівною, а у багатьох випадках і що перевершує оригінали Ibanez. Компанія Nisshin Onpa гордиться своєю репутацією переваги якості над кількістю.

Переломним моментом для Maxon, звичайно ж, стало створення і запуск у виробництво педалей Tube Screamer. Maxon випускали їх під маркою Ibanez з 1974 по 2002 рік. Щоб переконатися в цьому, досить зняти кришку будь-якого Ibanez TS - 808, TS - 9, і або будь-якій іншій педалі Ibanez того періоду. На їх друкованих платах стоїть ім'я Maxon. Ці педалі отримали світове визнання завдяки таким зіркам, як Стиви Рэй Геть, Эрик Клэптон, Рори Галлахер, Карлос Сантана і Гэри Мур і багатьом іншим відомим користувачам. Ibanez досі випускає ці педалі, але з використанням інших схем, тим самим втрачаючи частину класичного звучання Tube Screamer. Тому моделі Maxon так високо цінуються. Вони мають дещо іншу маркіровку, OD - 808 і OD - 9, а не TS. Проте, обсяг виробництва цих педалей дуже невеликий, через це оригінальні Maxon Tube Screamer досить рідко можна зустріти у продажу. Нині Maxon робить більше 30 моделей педалей ефектів для гітар.