Губная гармоника HOHNER CHROMONICA 270/48 DELUXE C
Губная гармоника HOHNER CHROMONICA 270/48 DELUXE C
Губная гармоника HOHNER CHROMONICA 270/48 DELUXE C
Губная гармоника HOHNER CHROMONICA 270/48 DELUXE C

Губна гармоніка HOHNER CHROMONICA 270/48 DELUXE C

14822

Розпродано
0 грн
Це, ідеальна модель для сталих стилів гри на хроматичній, гармоніці,, але вона також добре себе показала при виконанні сучасних, технік. Люксовая, версія традиційної Chromonica 270/48 встановила ще одну віху в, виробництві високоякісних хроматичних гармонік з дерев'яним,... (див. повний опис)

Цей товар не можна придбати в кількості 1 шт. Мінімальне замовлення товару від цього постачальника становить 1000 грн

Це ідеальна модель для сталих стилів гри на хроматичній гармоніці, але вона також добре себе показала при виконанні сучасної техніки.

Люксовая версія традиційної Chromonica 270/48 встановила ще одну віху у виробництві високоякісних хроматичних гармонік з дерев'яним корпусом.

 

Chromonica 270/48 Deluxe має безліч удосконалень в порівнянні з оригінальним дизайном класичною 270, які спрощують обслуговування, забезпечують збільшення гучності і швидку реакцію. 

Chromonica 48

Класична універсальна хроматична гармоніка, відповідна для будь-яких стилів. Chromonica 48 встановила стандарт у виготовленні хроматичних гармонік на десятиліття вперед. Цю модель люблять професіонали, але також вона найбільш рекомендуема учителями по всьому світу.

 

Проста конструкція робить інструмент доступним, компактним і надійним. Изготовленый з груші, корпус оптимізований для прекрасного звучання в усьому діапазоні, від м'якої нижньою октави до яскравої і чистої верхньої октави. 

Характеристики:

  • 48 язичків з латуні
  • Плати-мідь
  • Корпус-дерево
  • Мундштук з хромованої сталі
  • Тональність-З
  • Довжина-15,5 см
  • Пластиковий кейс

Виробництво Німеччина
Лад
C(До)
Тип
Хроматичні
CHROMONICA 270/48 DELUXE C

Історія губної гармошки - це по істині дивовижна історія, яка бере свій початок в 1821 році. Цього року 16-ти літній Крістіан Фрідріх Бушман(Christian Friedrich Buschmann) зареєстрував перший європейський патент на винайдений ним новий музичний інструмент. Його так званий "ореол" був серією сталевих язичків ув'язнених в невеликі канали. Конструкція була такою, що ноти витягалися на видиху і розташовувалися хроматично.

У листі своєму братові Бушман описував свій інструмент так: "Це дійсно чудовий інструмент. Розмірами всього чотири дюйми в довжину, він дає мені 21 ноту, дозволяє грати крещендо і піаніссімо без клавіатури, і дає можливість тримати ноту, так довго, як я захочу".

Первинна конструкція інструменту Бушмена зазнала серйозні зміни, пройшовши численні зміни і удосконалення. Богемський майстер Ріхтер(Richter) зробив найважливіше удосконалення. У 1826 році, він розробив модифікацію інструменту Бушмена, яка містила 10 отворів і 20 язичків, розділених на 2 групи : група язичків звучних на видиху і вдиху. Ці групи кріпилися з різних сторін усередині кедрового корпусу. Ріхтер настроїв свій інструмент відповідно до діатонічного ладу, який став стандартом для майбутніх губних гармошок.

У 1857 році доля губної гармошки змінилася докорінно, після того, як німецький годинникар Матіас Хонер(Matthias Hohner) відкрив виробництво губних гармошок. За допомогою своєї сім'ї і найманих робітників, він був здатний робити до 650 інструментів в рік. Через деякий час, він розробив і налагодив масове виробництво губних гармошок.

Молодий Хонер був видатний бізнесмен і встановлював на своїй продукції витіюваті пластини зі своїм ім'ям.

У Північній Америці губна гармошка Хонера була представлена в 1862 році, що зробило компанію Хонера світовим лідером з виробництва гармошок. З 1887 року компанія випускала більше мільйона гармошок щорічно. На сьогодні модельний ряд гармошок складається з більше 90 різних моделей, різних по звучанню і ладу, що дає виконавцеві творчу свободу у будь-яких стилях музики - від класики до року.

Компанія Hohner була заснована в 1857 році, в Німеччині. Спочатку компанія спеціалізувалася на виробництві губних гармошок, але з часом виробництво розширювалося і налагоджувався випуск і інших музичних інструментів. Нині компанія Hohner випускає електро і акустичні гітари, акордеони, ударні установки, блок флейти. Інструменти, що носять ім'я Hohner, користуються великою популярністю серед музикантів, відрізняються якістю і прекрасним звучанням. Ще однією чеснотою інструментів Hohner є їх доступна ціна.