Купити Мікрофон Sennheiser XS Lav Mobile
Купити Мікрофон Sennheiser XS Lav Mobile
Купити Мікрофон Sennheiser XS Lav Mobile
Купити Мікрофон Sennheiser XS Lav Mobile

Мікрофон Sennheiser XS Lav Mobile

55807

Уточнюйте наявність перед оплатою
2 097 грн
XS Lav Mobile - новий мініатюрний петлічний мікрофон з 3.5-мм штекером TRRS орієнтован насамперед на сучасних мобільних та ПК-користувачів, як аматорів, так і профі, котрі займаються створенням нового аудіо- та відеоконтенту й активно працюють у мобільному та в онлайн-режимі.

XS Lav Mobile - новий мініатюрний петлічний мікрофон з 3.5-мм штекером TRRS орієнтован насамперед на сучасних мобільних та ПК-користувачів, як аматорів, так і профі, котрі займаються створенням нового аудіо- та відеоконтенту й активно працюють у мобільному та в онлайн-режимі.


XS Lav Mobile оптимально пристосован для роботи з мобільними пристроями та комп'ютерами. Всеспрямований мікрофон із кабелем довжиною 2 м та 3.5-мм штекером TRRS дає змогу вільно записувати інтерв’ю, влоги, підкасти тощо із виразним та добре деталізованим звуком. Окрім того, він також ідеально підходить для запису усного мовлення і як основний мікрофон для відеоконференцій. XS Lav надзвичайно ефективно ізолює голос від навколишнього шуму і передає мовлення з максимальною чіткістю та виразністю.


Основні переваги Sennheiser XS Lav Mobile:

  • компактне, надійне та надзвичайно просте у налаштуванні рішення, оптимізоване для максимально ефективної роботи з аудіо- та відеоконтентом і онлайн-конференцій;
  • високоякісний петличний мікрофон зі всеспрямованим капсюлем дає змогу записувати дуже чистий та природний звук майже у будь-якому оточенні;
  • до стандартного комплекту поставки системи включені також фірмові тримач-кліпса, вітрозахисна насадка та зручний чохол для транспортування і зберігання мікрофона й аксесуарів;
  • 3.5-мм штекер TRRS для підключення мікрофона до мобільних пристроїв та комп'ютерів;
  • кабель довжиною 2 м;
  • передбачений також розширений варіант комплектації XS Lav USB-C Mobile Kit (з міні-штативом Manfrotto PIXI Mini Tripod та тримачем для смартфона Sennheiser Smartphone Clamp).

Виключно якісний та виразний звук
Апгрейд аудіо - це, як відомо, один з найефективніших та найпростіших способів радикально підвищити загальний рівень якості відеоконтенту. Вбудовані мікрофони комп'ютерів та мобільних пристроїв просто не здатні правильно та без перешкод захоплювати голос. А коли він записується сфокусовано та без усіляких сторонніх шумів, то й контент загалом звучить набагато краще, а отже й слухачам він залишає значно приємніші враження.


Робочий інструмент професійного рівня
Sennheiser XS Lav - високоякісний петлічний мікрофон зі всеспрямованим капсюлем, що спеціально розроблений для прямих ефірів та інших бродкастингових програм найвищого професійного рівня. Мікрофон надійно закріплюється на одязі та майже непомітний зовні, не заважає працювати й разом з тим передає звук виключно якісно, зберігаючи усе багатство та природну теплоту голосу.


Проста й ефективна
XS Lav підключається та налаштовується за декілька секунд та без жодних проблем. Навіть окреме джерело живлення їй не потрібне. Після підключення смартфон чи комп'ютер перемикаються на мікрофон XS Lav автоматично - і це, власне, усе налаштування. Тобто, просто підключаємо кабель мікрофона до відповідного роз'єму - і XS Lav повністю готова до подальшої роботи й запису якісного звуку.


КОМПЛЕКТАЦІЯ:

  • петличний мікрофон з кабелем довжиною 2 метри та 3.5-мм штекером TRRS;
  • тримач-кліпса для мікрофона;
  • вітрозахисна насадка;
  • фірмовий чохол для транспортування і зберігання мікрофона й аксесуарів.
Тип
комплект
Кількість мікрофонів
1
XS Lav Mobile

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.