Neumann D-01

Neumann D-01 Цифрова мікрофонна система

25795

Розпродано
206 256 грн

Цифрова мікрофонна система Solution-D компанії Neumann-успішне втілення ідеї "перенесення" традиційно високих параметрів аналогових студійних мікрофонів в цифрову область. Реалізація цифрового мікрофону закрила останню "білу пляму" в цифровому тракті передачі звукового сигналу.
Завдяки застосуванню нового, революційного процесу аналого-цифрового перетворення, спеціально розробленому методу синхронізації, наявності дистанційного керування мікрофонними параметрами і функціями мікшування, Solution-D відповідає найвимогливішим вимогам професіоналів звукової індустрії.

Цифрова мікрофонна система Solution-D компанії Neumann-успішне втілення ідеї "перенесення" традиційно високих параметрів аналогових студійних мікрофонів в цифрову область. Реалізація цифрового мікрофону закрила останню "білу пляму" в цифровому тракті передачі звукового сигналу.
Завдяки застосуванню нового, революційного процесу аналого-цифрового перетворення, спеціально розробленому методу синхронізації, наявності дистанційного керування мікрофонними параметрами і функціями мікшування, Solution-D відповідає найвимогливішим вимогам професіоналів звукової індустрії.

Цифрова мікрофонна система Solution-D складається з трьох компонентів: цифрового мікрофону D-01, цифрового мікрофонного інтерфейсу DMI-2 і програмного забезпечення RCS, що активізуючого систему і забезпечує дистанційне керування параметрами.
Будь-який інженер звукозапису, досить добре знайомий з цифровою технологією, може негайно почати роботу з Solution-D без попереднього навчання. Акустичні принципи і техніка звукозапису ідентичні аналоговим мікрофонам. Проте специфічні функції цифрових мікрофонів відкривають нові унікальні можливості.
Цифровий мікрофон D-01
На перший погляд, мікрофон D-01 не відрізняється від своїх аналогових "побратимів". Між тим, безпосередньо після капсуля в тракті розташований аналого-цифровий перетворювач, розроблений компанією Neumann спеціально для роботи з рівнями сигналу, характерними для мікрофонних капсулів. Аналоговий сигнал, що виробляється мікрофонним капсулем, перетвориться в 28-розрядний цифровий сигнал з динамічним діапазоном більше 130 дБ(A- зважений).
Потім цифровий сигнал обробляється за допомогою програмованої матриці логічних елементів FPGA(Field Programmable Gate Array), вбудованої прямо в мікрофон. Це означає, що такі функції, як зміна спрямованості, аттенюация, фільтр НЧ, попереднє посилення і різні функції перемикання реалізовані в цифровій формі і доступні для дистанційного контролю. В результаті відпадає необхідність застосування таких пристроїв, як аналогові передпідсилювачі і АЦП.
Мікрофон обладнаний 3-контактним роз'ємом XLR, через которыйподается фантомне живлення для капсуля, а також потік даних(звуковий сигнал, сигнали управління і синхронізації). Вихідний сигнал мікрофону відповідає формату AES 42-2001.
Цифровий мікрофонний інтерфейс DMI-2
Мікрофони Solution-D підключаються безпосередньо до будь-якого устаткування, що підтримує новий стандарт AES 42-2001. У іншій ситуації потрібно цифровий мікрофонний інтерфейс Neumann DMI-2. Цей окремий, 2-канальний пристрій перетворить дані формату AES 42-2001, що приходять з мікрофону, в цифровий звуковий сигнал стандарту AES/EBU.
Система управляється за допомогою настільного/портативного комп'ютера з відповідним програмним забезпеченням, підключеного до інтерфейсу DMI,-2 через порт USB. При роботі з великою кількістю мікрофонів можливо каскадна комутація декількох DMI-2 з індивідуальною адресацією кожного інтерфейсу.
Окрім входу і виходу Word Clock, в пристрої є вбудований генератор сигналу Word Clock, який, в майбутньому, підтримуватиме частоти дискретизації до 192 кГц. Якщо на вході немає сигналу Word Clock, в цілях синхронізації двох мікрофонних каналів автоматично активізується внутрішній генератор, сигнал з якого подається на гніздо виходу Word Clock. Зовнішні команди-наприклад, на включення сигнального табло "On Air"-управляються через призначений для користувача 9-контактний порт.
Синхронізація
Цифрові звукові сигнали, що передаються між мікрофоном і цифровою консоллю мікшера, вимагають синхронізації. Отже, необхідно було створити метод синхронізації, надійний і, що найбільш важливо, не залежний від довжини комутаційних мікрофонних кабелів. Щоб добитися цього, компанія
Neumann розробила спеціальний процес, який став важливою частиною нового стандарту передачі цифрового звукового сигналу AES 42-2001.
У мікрофонній системі Solution-D задаючий генератор виконує частотно-фазове порівняння(frequencyphase comparison) на стороні приймача мікрофонного сигналу. В результаті стало можливим застосувати менший рівень сигналу зворотного зв'язку, використовуваний для управління VCXO(керований напругою кварцевий генератор), розташованого усередині мікрофону. Це схоже на замкнутий контур зворотного зв'язку, вживаний у ФАПЧ.
Після эквализации і аналого-цифрового перетворення сигналу, що управляє, він стає невід'ємним компонентом потоку даних, що поступають в мікрофон. Цей метод є дуже надійним і призводить лише до незначних коливань тактової частоти.
Програмне забезпечення для дистанційного керування RCS
Параметри цифрового мікрофону регулюються за допомогою програми Remote Control Software, яка в ідеалі є частиною системи запису, але може бути встановлена і на окремий настільний / портативний комп'ютер. На екрані комп'ютера представлене усе необхідне для регулювання параметрів. В процесі роботи інженерові звукозапису доступний контроль над станом і параметрами усіх мікрофонів, що входять в систему, налаштування при необхідності змінюються швидко і зручно.
Параметри, що відображаються на моніторі, включають характеристику спрямованості, параметри фільтру НЧ, аттенюатора і попереднього підсилювача. Також є різні індикатори стану мікрофонів, виконуваних команд, функцій того, що заглушається(Mute) і перемикання фази. На екрані відображається рівні сигналів, дані, що передаються з мікрофону,-такі, як назву виробника, тип і серійний номер мікрофону.
Крім того, є можливість внесення текстових заміток, наприклад, назв джерел звуку і описів розташування мікрофонів. Безумовно, все пара- метри сесії звукозапису зберігаються і викликаються з пам'яті комп'ютера.
Комплект постачання окремого мікрофону
D-01, мікрофон
DMI-2, цифровий мікрофонний інтерфейс
EA 2, еластичний підвіс

  • Мікрофон з капсулем До 07: здвоєна мембрана діаметром 30 мм
  • Аналого-цифровий перетворювач відразу після капсуля
  • Внутрішня розрядність 28 біт
  • Частоти дискретизації до 96 кГц
  • Вихідний сигнал формату AES 42-2001
  • Інтерфейс для конвертації сигналу у формат AES/EBU
  • Можливість каскадної комутації декількох інтерфейсів
  • Дистанційне керування усіма параметрами мікрофону або мікрофонної системи через комп'ютер з портом USB
Артикул 008482
Спрямованість мікрофону кругова, ширококутна кардиода, кардиодная, гиперкардиодная, "вісімка"
Тип перетворювача перетворювач градієнта тиску
Відтворні частоти, Гц 20-20000
Чувствит. при частоті f = 1 кГц і вхідному сопротив. rвх = 1 кОм, mv/pa - 44
Еквівалентний рівень шуму, CCIR, дБ 19
Еквівалентний рівень шуму, A- зважений, дБ 8
Відношення сигнал-шум, CCIR(отн. 94 дБ), дБ 75
Відношення сигнал-шум, А-взвешенный(отн. 94 дБ), дБ 86
Максимальний рівень звукового тиску для THD 0.5%, дБ 138
Динамічний діапазон мікрофонного підсилювача(А-взвешенный), дБ 130
Живлення +6 V до +10.5 V
Роз'їм XLR3F
Вес(без кабелю), г 700
Діаметр, мм 63.5
Довга, мм 185
Гарантія, міс. 24
Дротяний Та
Цифровий Та
Кругова Та
Кардіоїд Та
Спрямованість широка кардіоїда Та
Спрямованість гіперкардіоїдна Та
Вісімка Та
Конденса-уторований Та
Инструмен-тальный Та
Студійні з підвісом Та
Neumann Та
Вокальний Та
Інтерфейс дротяного підключення
XLR3F
Тип випромінювача
Перетворювач градієнта тиску
Діапазон частот навушників
20-20000
Гарантія
24 місяці
Тип конструкції
Конденсаторні
Спрямованість
Кругова, Ширококутна Кардиода, Кардиодная, Гиперкардиодная, "Вісімка"
Діапазон частот
20-20000
Призначення
Вокальні, Студійні, Інструментальні
Тип
перетворювач
D-01

Упродовж 75-ти років компанія Neumann встановлює прогресивні стандарти у світі аудіо технологій, роблячи студійні мікрофони найвищої якості.

Все почалося в 1928г., коли обдарований німецький інженер акустик і засновник компанії Георг Нойман розробив перший конденсаторний мікрофон CMV 3, що дістав назву "Ноймановская пляшка".

За майже сімдесят п'ять років свого існування компанія створила цілий ряд знаменитих мікрофонів, що стали еталоном у світі студійних(і не лише) мікрофонів.

Такі мікрофони, як U47, U67, U87, M149 по праву можна назвати "мікрофонами усіх часів".

І сьогодні компанія здатна створювати шедеври, гідні її історії - яскравою ілюстрацією цьому став новий повністю цифровий мікрофон SOLUTION D.