Neumann TLM 170 R mt

Neumann TLM 170 R mt Мікрофон

25990

Розпродано
140 946 грн

TLM 170 R-перший мікрофон, в якому використана напівпровідникова схема, побудована за технологією fet 100. У поєднанні з балансним безтрансформаторним вихідним каскадом вона забезпечує виключно низький рівень власного шуму і вражаючий динамічний діапазон.
Діаграма спрямованості(всього п'ять) вибирається за допомогою перемикача, що обертається. У шостій позиції, поміченою "R", спрямованість змінюється дистанційно, через блок живлення N 48 R-2. При цьому спеціальний кабель не потрібно.

TLM 170 R-перший мікрофон, в якому використана напівпровідникова схема, побудована за технологією fet 100. У поєднанні з балансним безтрансформаторним вихідним каскаhouse вона забезпечує виключно низький рівень власного шуму і вражаючий динамічний діапазон.
Діаграма спрямованості(всього п'ять) вибирається за допомогою перемикача, що обертається. У шостій позиції, поміченою "R", спрямованість змінюється дистанційно, через блок живлення N 48 R-2. При цьому спеціальний кабель не потрібно.

На задній частині корпусу розташовані вимикачі аттенюатора-10 дБ, вживаного для роботи з виключно високими рівнями звукового тиску, і фільтру НЧ, що пригнічує структурні шуми.

Сфери застосування

Конденсаторний мікрофон TLM 170 R обладнаний капсулем з мембраною великого діаметру і забезпечує декілька діаграм спрямованості. На відміну від інших наших моделей, що мають яскраво виражені індивідуальні особливості, звучання TLM 170 R є нейтральним.
Завдяки цьому TLM 170 R може застосовуватися в різноманітних областях звукової індустрії-в професійних і напівпрофесійних студіях звукозапису, мовленні, кіно- і телевиробництві. Спрямованість мікрофону змінюється локально або дистанційно, через спеціалізований блок живлення N 48 R-2.

Акустичні особливості
Робоча сторона TLM 170 R маркірована логотипом компанії Neumann. Великий капсуль, розташований усередині захисних грат, забезпечує рівну віддачу і широкий кут прийому по усій діаграмі спрямованості. Графіки усіх частот до 10 кГц усередині кута 110°є лінійними і паралельні значенням для 0°.
В результаті TLM 170 R забезпечує дуже рівні характеристики для усіх частот в дифузному полі, що важливо для роботи в приміщеннях з великим часом реверберації, де до мікрофону з різних сторін повертається безліч відбитих звукових хвиль. При записі акустичні властивості приміщення не впливають на тональне забарвлення сигналів. Ці робочі показники досягнуті без застосування корекції резонансів.
Таким чином, мікрофон прекрасно зберігає імпульсні характеристики, відтворює музичні і мовні деталі без фарбування звучання.
Капсуль TL? 170 R встановлений на еластичному кріпленні в цілях зменшення впливу структурних шумів на роботу мікрофону.

Діаграми спрямованості
Додатково до звичайних діаграм спрямованості-кругової, кардіоїдної і 8-образної, виробник забезпечив гіперкардіоїдну і широку кардіоїдну характеристики. В порівнянні із стандартною кардіоїдною, гіперкардіоїда пригнічує звуки поза віссю спрямованості ефективніше. Ширококутна кардіоїда особливо зручна для запису таких джерел звуку як, наприклад, групи інструментів.

Дистанційне керування
Блок N 48 R-2 забезпечує дистанційне перемикання спрямованості шляхом зміни напруги фантомного живлення. Діапазон варіюється в межах +/- 3 ‚ відносно номінала 48(згідно із стандартом DIN дозволений допуск в межах +/- 3 ‚).
Перемикач, що обертається, на корпусі мікрофону повинен знаходитися у позиції "R"(= remote control, дистанційне керування). При цьому спеціальна схема в передпідсилювачі визначає абсолютне значення напруги фантомного живлення і забезпечує відповідну зміну спрямованості. Використовується стандартний мікрофонний кабель з 3-контактним роз'ємом XLR, його довжина не повинна перевищувати 300 м.

Електричні властивості

Літери "TLМ" в назві означають "transformerless microphone"(безтрансформаторний мікрофон). Трансформатор у вихідному каскаді TL? 170 R замінений на електронну схему.
Як і традиційна трансформаторна розв'язка, ця схема гарантує ефективне пригнічення синфазного сигналу і запобігає дії радіочастотних випромінювань на балансний звуковий сигнал.

Використання на стійці
TLМ 170 R обладнаний маятниковим кронштейном для установки на мікрофонному штативі(журавлеві) або стійці. Кронштейн оснащений гумовими елементами, працюючими як амортизатори. При необхідності кронштейн може встановлюватися з протилежного боку корпусу мікрофону.
При використанні кабелю IC 4(для підвісу до стелі і установки на підвісній стійці MNV 87) кронштейн необхідно демонтувати. Після цього слід закріпити мікрофон на шарнірному утримувачі кабелю.

Надійність функціонування
Усі відкриті поверхні мікрофонного капсуля, у тому числі мембрани, заземлені, що робить його несприйнятливим до атмосферних і електричних завад, а також стійким до забруднення мікрочастками.

Фільтр і аттенюатор
У TLМ 170 R є аттенюатор-10 д?, що використовується для захисту подальших ланцюгів від перевантаження.
Ззаду на корпусі розташований вимикач фільтру НЧ 100 Гц, що використовується в цілях пригнічення структурних шумів мікрофону.

Ради із застосування
-Універсальний мікрофон з нейтральним звучанням
-Мікрофон для диктора, радіомовлення, дубляжу, накладення
-Ідеальний мікрофон для інструментів з високими рівнями звукового тиску
-Точковий мікрофон для духових інструментів, особливо труби і саксофона, струнних, фортепіано, басового барабана, гітарних підсилювачів
-Для запису в ситуаціях, де ускладнено перемикання спрямованості, наприклад, при підвішуванні до стелі. ?беспечивается дистанційне перемикання спрямованості
Це всього декілька прикладів роботи з TLM 170 R. Рекомендуємо поекспериментувати для отримання максимальних результатів.


Комплект постачання

TLM 170 R, мікрофон
Чохол
Дерев'яний кофр

  • Мікрофон з мембраною великого діаметру, локальним і дистанційним перемиканням спрямованості
  • Перетворювач градієнта тиску, капсуль з подвійною мембраною
  • П'ять діаграм спрямованості : круг, широка кардіоїда, кардіоїда, гіперкардіоїда і 8-образна
  • Затентованная схема для локального і дистанційного перемикання спрямованості
  • Що відключаються обрізний фільтр НЧ і аттенюатор
  • Зручний маятниковий кронштейн з еластичним підвісом
Артикул 007166
Спрямованість мікрофону кругова, ширококутна кардиода, кардиодная, гиперкардиодная, "вісімка"
Тип перетворювача перетворювач градієнта тиску
Відтворні частоти, Гц 20-20000
Чувствит. при частоті f = 1 кГц і вхідному сопротив. rвх = 1 кОм, mv/pa 8
Еквівалентний рівень шуму, CCIR, дБ 26
Еквівалентний рівень шуму, A- зважений, дБ 14
Роз'їм XLR3F
Вес, г 625
Діаметр, мм 60
Довга, мм 152
Гарантія, міс. 24
Дротяний Та
Аналоговий Та
Кругова Та
Кардіоїд Та
Спрямованість широка кардіоїда Та
Спрямованість гіперкардіоїдна Та
Вісімка Та
Конденса-уторований Та
Инструмен-тальный Та
Студійні з підвісом Та
Neumann Та
Вокальний Та
Інтерфейс дротяного підключення
XLR3F
Тип випромінювача
Перетворювач градієнта тиску
Діапазон частот навушників
20-20000
Гарантія
24 місяці
Тип конструкції
Конденсаторні
Спрямованість
Кругова, Ширококутна Кардиода, Кардиодная, Гиперкардиодная, "Вісімка"
Діапазон частот
20-20000
Призначення
Вокальні, Студійні, Інструментальні
Кількість мікрофонів
1
TLM 170 R mt

Упродовж 75-ти років компанія Neumann встановлює прогресивні стандарти у світі аудіо технологій, роблячи студійні мікрофони найвищої якості.

Все почалося в 1928г., коли обдарований німецький інженер акустик і засновник компанії Георг Нойман розробив перший конденсаторний мікрофон CMV 3, що дістав назву "Ноймановская пляшка".

За майже сімдесят п'ять років свого існування компанія створила цілий ряд знаменитих мікрофонів, що стали еталоном у світі студійних(і не лише) мікрофонів.

Такі мікрофони, як U47, U67, U87, M149 по праву можна назвати "мікрофонами усіх часів".

І сьогодні компанія здатна створювати шедеври, гідні її історії - яскравою ілюстрацією цьому став новий повністю цифровий мікрофон SOLUTION D.