Neumann USM 69 i mt

Neumann USM 69 i mt Стереофонічний мікрофон

26003

Розпродано
273 551 грн

Стереофонічний мікрофон USM 69 i має два абсолютно незалежних капсуля з подвійною мембраною кожен. Верхній капсуль обертається відносно нижнього в межах 270°. Спрямованість також вибирається для кожного капсуля незалежно. Робочі характеристики капсулів ідентичні.

Сфери застосування
Конденсаторний стереофонічний мікрофон USM 69 I застосовується в студійній практиці. Він призначений для здійснення стереофонічних записів в конфігураціях MS або XY.

Стереофонічний мікрофон USM 69 i має два абсолютно незалежних капсуля з подвійною мембраною кожен. Верхній капсуль обертається відносно нижнього в межах 270°. Спрямованість також вибирається для кожного капсуля незалежно. Робочі характеристики капсулів ідентичні.

Сфери застосування
Конденсаторний стереофонічний мікрофон USM 69 I застосовується в студійній практиці. Він призначений для здійснення стереофонічних записів в конфігураціях MS або XY.

Конструкція
Конструктивно USM 69 i складається з секції посилення і секції капсулів. Секція посилення складається з двох мікрофонних підсилювачів, працюючих незалежно один від одного і що мають дуже низький рівень власного шуму.
Повністю незалежні капсулі розташовані усередині мікрофонної голівки строго на одній осі друг над дру- гом. Мембрани виконані з полиэстерной плівки і позолочені метоhouse напилення. Верхній капсуль обертається відносно нижнього в діапазоні 270°. Кольорова мітка на нижньому капсулі допомагає визначити кут зміщення капсулів.
Коли звукові хвилі приходять до капсулів з різних напрямів, мікрофон робить звукові сигнали різною інтенсивністю, а не з різними тимчасовими характеристиками(оскільки капсулі розташовані поруч і звук приходить до них одночасно). В результаті виходить интенсивностный стереосигнал, який при підсумовуванні забезпечує чудову моносумісність.

Діаграми спрямованості
На корпусі USM 69 i є два перемикачі спрямованості, що обертаються,-для кожного капсуля окремо. При цьому не потрібно спеціальні блоки або адаптери живлення. Два виходи підключаються безпосередньо до вхідних роз'ємів, на які подається фантомне живлення 48 В.
Окрім звичайних характеристик спрямованості-кругової, кардіоїдної і 8-образної, виробник додав гіперкардіоїдну і ширококутну кардіоїдну. Вбудований перетворювач забезпечує необхідну напругу поляризації капсулів.

Електричні властивості

Для підсилювачів характерні високий рівень виходу і низький рівень власного шуму. Завдяки цьому є можливість без проблем записувати віддалені, а також, зблизька, дуже гучні джерела звуку.
Кожен підсилювач обладнаний активним фільтром, що пригнічує низькочастотні наведення і структурні шуми, а також що захищає вихідні трансформатори від перевантаження по НЧ.

Використання як мономікрофон
USM 69 i можна використати як два незалежні монофонічні мікрофони. Існує багато областей, де важливо мати дублюючий монофонічний мікрофон на тому ж джерелі, або де вимагається отримати одночасно два сигнали з різними характеристиками спрямованості.
Виходи з двох каналів мікрофону можна об'єднувати(каскадувати). В цьому випадку, окрім різних направленностей, можна отримати і інші переваги від поєднання різних характеристик двох каналів.

Надійність функціонування
Обидві мікрофонні системи функціонують абсолютно незалежно один від одного. Другий підсилювач не постраждає, навіть якщо в першому станеться втрата землі по живленню або коротке замикання на виході. Мікрофон продовжує працювати в монофонічному режимі, якщо другий канал не підключений або несправний. Проте схеми його прості і надійні, тому можливість виникнення несправності невелика.
При несправності в перетворювачі струму наявність діодного моста гарантує продовження роботи усієї системи. При цьому спрямованість автоматично стає кардіоїдною, а чутливість падає на 3 дБ.
Усі відкриті поверхні мікрофонного капсуля, у тому числі мембрани, заземлені. Така конструкція робить егневосприимчивым до атмосферних і електричних завад, а також стійким до забруднення мікрочастками.

Ради із застосування

-Як стереомикрофон в конфігурації XY
-Як стереомикрофон в конфігурації MS
-Загальний основний стереомикрофон
-Дикторський мікрофон для мовлення, радіоспектаклів
Це всього декілька прикладів роботи. Рекомендуємо поекспериментувати для отримання максимальних результатів.

Комплект постачання
USM 69 i, мікрофон

  • Стереофонічний мікрофон з перемиканими діаграмами спрямованості
  • Два перетворювачі градієнта тиску, капсулі з подвійними мембранами
  • Стереофонія в конфігураціях MS або XY
  • 270° кут обертання капсулів
  • Дуже низький рівень власного шуму
  • Вільний вибір апертури і кута чутливості
  • П'ять діаграм спрямованості : круг, широка кардіоїда, кардіоїда, гіперкардіоїда і 8-образна
Артикул 006976
Спрямованість мікрофону кругова, ширококутна кардиода, кардиодная, гиперкардиодная, "вісімка"
Тип перетворювача перетворювач градієнта тиску
Відтворні частоти, Гц 20-20000
Еквівалентний рівень шуму, CCIR, дБ 24
Еквівалентний рівень шуму, A- зважений, дБ 13
Вес, г 510
Діаметр, мм 48
Довга, мм 293
Гарантія, міс. 24
Дротяний Та
Аналоговий Та
Кругова Та
Кардіоїд Та
Спрямованість широка кардіоїда Та
Спрямованість гіперкардіоїдна Та
Вісімка Та
Конденса-уторований Та
Инструмен-тальный Та
Студійні з підвісом Та
Neumann Та
Вокальний Та
Тип випромінювача
Перетворювач градієнта тиску
Діапазон частот навушників
20-20000
Гарантія
24 місяці
Тип конструкції
Конденсаторні
Спрямованість
Кругова, Ширококутна Кардиода, Кардиодная, Гиперкардиодная, "Вісімка"
Діапазон частот
20-20000
Призначення
Вокальні, Студійні, Інструментальні
Кількість мікрофонів
1
USM 69 i mt

Упродовж 75-ти років компанія Neumann встановлює прогресивні стандарти у світі аудіо технологій, роблячи студійні мікрофони найвищої якості.

Все почалося в 1928г., коли обдарований німецький інженер акустик і засновник компанії Георг Нойман розробив перший конденсаторний мікрофон CMV 3, що дістав назву "Ноймановская пляшка".

За майже сімдесят п'ять років свого існування компанія створила цілий ряд знаменитих мікрофонів, що стали еталоном у світі студійних(і не лише) мікрофонів.

Такі мікрофони, як U47, U67, U87, M149 по праву можна назвати "мікрофонами усіх часів".

І сьогодні компанія здатна створювати шедеври, гідні її історії - яскравою ілюстрацією цьому став новий повністю цифровий мікрофон SOLUTION D.