Sennheiser Memory Mic
Sennheiser Memory Mic
Sennheiser Memory Mic
Sennheiser Memory Mic
Sennheiser Memory Mic
Sennheiser Memory Mic
Sennheiser Memory Mic
Sennheiser Memory Mic
Sennheiser Memory Mic
Sennheiser Memory Mic
Бесплатная доставка от 3000 грн
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн.

Мікрофон Sennheiser Memory Mic

29101

Уточнюйте наявність перед оплатою
8 512 грн

Memory Mic-це, передусім, можливість знімати відео із звуком мовної якості на будь-який сумісний смартфон або планшет. До мобільного пристрою цей компактний зовнішній мікрофон підключається через Bluetooth за якихось пару секунд, при цьому абсолютно не обов'язково ставити його рядом.

Memory Mic-це, передусім, можливість знімати відео із звуком мовної якості на будь-який сумісний смартфон або шет. До мобільного пристрою цей компактний зовнішній мікрофон підключається через Bluetooth за якихось пару секунд, при цьому абсолютно не обов'язково ставити його ряhouse. Memory Mic пише звук однаково якісно на будь-якій відстані від смартфону, в режимі запису здатний автономно працювати до 4 годин і з підключеним мобільним пристроєм синхронізується автоматично, завдяки фірмовому мобільному додатку Sennheiser Memory Mic(його можна викачати безкоштовно з App Store або Google Play).


Відмінний звук і надійний зв'язок

Новий Memory Mic розроблений спеціально для застосування в області сучасної мобільної журналістики і є повнофункціональним робочим інструментом професійних репортерів, стримерів і відеоблогерів, працюючих "в полі". А також підійде усім, хто любить і уміє знімати мобільне відео і вважає за краще, щоб хороша "картинка" завжди супроводжувалася тільки якісним звуком.


Це дуже легкий і компактний безпровідний мікрофон, який окрім того, що записує аудіо мовної якості, також однаково ефективно функціонує на будь-якій відстані від смартфону.


До смартфону Memory Mic підключається по каналу Bluetooth. Процедура підключення виконується в меню мобільного додатка Sennheiser Memory Mic і займає всього пару секунд. Після підключення мікрофон відразу ж готовий до роботи, ніякі додаткові налаштування у більшості випадків не потрібно. Досить просто встановити Memory Mic в потрібному місці(або закріпити його на одязі магнітною кліпсою) і включити запис.


Без дропаутов і без обмежень

Memory Mic оснащується високоякісним конденсаторним капсулем виробництва Sennheiser зі всенаправленою діаграмою, а також фірмовою технологією передачі даних, яка дозволяє записувати звук професійної якості у будь-яких умовах і незалежно від того, на якій відстані від мікрофону знаходиться смартфон. Синхронізація аудіо і відео здійснюється натисненням однієї кнопки в меню додатка.


Із смартфонами новий Memory Mic працює по-особливому. На відміну від дротяних моделей він не відключає вбудовані мікрофони смартфону, дозволяючи їм записувати фоновий звук паралельно. Чутливість Memory Mic регулюється дистанційно, а оптимальний баланс звучання основного звукового ряду і фонового аудіо можна без особливих зусиль настроїти в мобільному додатку Memory Mic прямо на смартфоні у будь-який слушний час.


Memory Mic виконаний в компактному і добре захищеному корпусі, важить всього 30 г, а за допомогою м'якої магнітної кліпси мікрофон швидко і надійно кріпиться до одягу.


З повністю зарядженим акумулятором Memory Mic в режимі запису здатний автономно працювати впродовж 4 годин. Повністю заряджається він всього за 2 години від звичайного USB- порту, при цьому за першу годину вбудований литий-полимерный акумулятор устигає набрати не менше 70% заряду.


Плюс, безкоштовний мобільний додаток Memory Mic

Фірмове мобільні додаток для роботи з цим мікрофоном компанія Sennheiser надає безкоштовно. Версії для Android і iOS викачати можна, відповідно, з Google Play і Apple App Store.


КОМПЛЕКТАЦІЯ:

  • безпровідний мікрофон Memory Mic;
  • кабель USB;
  • короткий посібник користувача по швидкому підключенню мікрофону;
  • короткий посібник користувача по безпечній експлуатації мікрофону.
Артикул 508214
Спрямованість мікрофону всенаправлений
Тип перетворювача конденсаторний
Відтворні частоти, Гц 100-20000
Максимальний рівень звукового тиску для THD 0.5%, дБ 28
Живлення Бортове живлення
Роз'їм USB
Колір Білий
Вес, г 30
Гарантія, міс. 24
Цифровий Та
Кругова Та
Конденса-уторований Та
Петличний Та
Инструмен-тальный Та
Plug-On Та
Sennheiser Та
Вокальний Та
Презентації Та
Колір
Білий
Інтерфейс дротяного підключення
USB
Тип випромінювача
Конденсаторний
Діапазон частот навушників
100-20000
Гарантія
24 місяці
Тип конструкції
Конденсаторні
Спрямованість
Всенаправлені
Діапазон частот
100 - 20 000 Гц
Додаткові характеристики
Матеріал корпусу : метал/пластик
Комплектація
Мікрофон, USB кабель, мануал
Вид
Конденсаторні
Роз'єми
USB
Призначення
Інструментальні
Тип
Мікрофони
Кількість мікрофонів
1
Memory Mic

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.

Бесплатная доставка от 3000 грн
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн.