Sennheiser CX 6.00BT
Sennheiser CX 6.00BT
Sennheiser CX 6.00BT
Sennheiser CX 6.00BT
Sennheiser CX 6.00BT
Sennheiser CX 6.00BT
Sennheiser CX 6.00BT
Sennheiser CX 6.00BT
Sennheiser CX 6.00BT
Sennheiser CX 6.00BT

Bluetooth гарнітура Sennheiser CX 6.00BT

25772

Розпродано
4 254 грн

Надзвичайно легка і компактна безпровідна гарнітура CX 6.00BT-це саме те, що треба, щоб і в мобільному режимі музика і відео приносила вам справжнє задоволення. Оригінальний дизайн забезпечує приємне відчуття комфорту, а якість аудіо гарантується цілим комплексом найсучасніших безпровідних технологій Sennheiser. Плюс, гранично проста і інтуїтивно зрозуміла система управління, надійна конструкція і тривалий час автономної роботи. Нова CX 6.00BT готова кожен ваш день зробити ще цікавішим і насиченим, де б ви з нею не виявилися.

Надзвичайно легка і компактна безпровідна гарнітура CX 6.00BT-це саме те, що треба, щоб і в мобільному режимі музика і відео приносила вам справжнє задоволення. Оригінальний дизайн забезпечує приємне відчуття комфорту, а якість аудіо гарантується цілим комплексом найсучасніших безпровідних технологій Sennheiser. Плюс, гранично проста і інтуїтивно зрозуміла система управління, надійна конструкція і тривалий час автономної роботи. Нова CX 6.00BT готова кожен ваш день зробити ще цікавішим і насиченим, де б ви з нею не виявилися.


Більше ніяких дротів, рухаємося вільно

Безпровідна CX 6.00BT з внутрішньоканальними навушниками фірмовий звук Sennheiser у ваше повсякденне життя привносить легко і невимушено. Притому це не просто епітети. У даному конкретному випадку неперевершений стереозвук Sennheiser важить всього 14 грамів. Гарнітура практично невагома, без проблем підключається до мобільного пристрою, не заважає і не заплутується, не доставляє ніяких незручностей при носінні-загалом, не дає анінайменшого приводу не брати її з собою. Куди завгодно і коли завгодно. Хоч на увесь день.


Повний аудіопакет від Sennheiser

Так, вона незвичайно легка. Але, чесно кажучи, коли ваша CX 6.00BT починає звучати, ви відразу ж перестаєте звертати увагу на такі дрібниці. Модель оснащується фірмовими випромінювачами Sennheiser, тому вона не лише добре виглядає, але і здатна відтворювати воістину чистий і надзвичайно деталізований звук, прикрашений виразними і по-особливому рельєфними басами. І тому їх дійсно хочеться слухати-і музику, і CX 6.00BT.


Безпровідний звук екстракласу

Сучасні технології безпровідної передачі аудіосигналу творять дива. Bluetooth 4.2 і Qualcomm® apt-X™ до навушників гарнітури знаменитий звук Sennheiser доносять у повній цілості. А підтримка кодека Qualcomm® apt-X™ Low Latency означає, що у CX 6.00BT звук по Bluetooth- каналу передається без втрат і затримок і ідеально синхронізується з візуальними ефектами в іграх і відео. Таким чином, усе задоволення від аудіо ви теж отримуєте сповна і без втрат.


Все під контролем!

Ваша нова CX 6.00BT-це сучасна високофункціональна мобільна гарнітура, яка окрім іншого, по-перше, підтримує багатоканальне сполучення і може працювати з двома девайсами одночасно(наприклад, з вашим смартфоном і з ноутбуком); по-друге, забезпечує найвищу якість передачі голосу в телефонних розмовах(у тому числі і в режимі трибічного дзвінка); по-третє, має зручний 3-кнопковий пульт дистанційного керування функціями плеєра і телефону; і по-четверте, за допомогою голосових підказок завжди своєчасно проінформує вас про рівень заряду акумулятора.


Комфорту багато не буває

Гарнітура виключно зручна і надійна. Конструкція з нашийним обоhouse відрізняється не лише дуже елегантним зовнішнім вигляhouse, але і добре збалансована, тому ергономічні навушники CX 6.00BT завжди добре тримаються на своєму місці. Крім того модель стандартно комплектується чотирма парами м'яких вушних вкладишів різного діаметру(XS, S, M, L), завдяки яким навушники гарантовано підходять для вушних каналів будь-якого розміру і забезпечують прекрасний захист від зовнішнього шумового фону.


Завжди з вами

CX 6.00BT створена спеціально для сучасного мобільного, тобто, дуже енергійного і зайнятого користувача. Вона виготовлена з легенів і міцних матеріалів, яким не страшні тяготи щоденної активної експлуатації. Мініатюрна акумуляторна батарея забезпечує до 6 годин роботи гарнітури в режимі безперервного аудіовідтворення і повністю заряджається всього за півтори години від USB- порту, а 10 хвилин на зарядці хапає, щоб CX 6.00BT в режимі відтворення пропрацювала ще цілих 2 години.


Комплектація:

  • Безпровідна мобільна гарнітура з внутрішньоканальними навушниками CX 6.00BT;
  • USB- кабель для зарядки;
  • 4 пари м'яких вушних вкладишів(розмірів XS, S, M і L);
  • Фірмовий кейс.

Артикул 507447
Гарантія, міс. 24
Тип підключення безпровідною
Тип перетворювача динамічний
Тип амбушюр вакуумні
Колір Чорний
Відтворні частоти, Гц 17-21000
Рівень звукового тиску SPL(1 кГц, 1 Вт RMS), дБ 112
Коефіцієнт нелінійних спотворень, КНИ
Технологія Bluetooth 4.2, aptX
Час роботи в режимі розмови, ч 8.5
Час роботи в режимі прослуховування музики, ч 6
Спрямованість мікрофону всенаправлений
Вес, г 53
Колір
Чорний
Тип навушників
Вкладиші
Тип підключення
Безпровідне
Кабель
Двосторонній
Тип випромінювача
Динамічний
Діапазон частот навушників
17-21000 Гц
Чутливість навушників
112 дБ
Конструкція мікрофону
Розміщений на дроті
Гарантія
24 місяці
Спрямованість
Всенаправлені
Діапазон частот
17-21000
Тип
Вакуумні
CX 6.00BT

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.