Sennheiser PRESENCE SERIES
Sennheiser PRESENCE SERIES
Sennheiser PRESENCE SERIES
Sennheiser PRESENCE SERIES
Sennheiser PRESENCE SERIES
Sennheiser PRESENCE SERIES
Sennheiser PRESENCE SERIES
Sennheiser PRESENCE SERIES
Sennheiser PRESENCE SERIES
Sennheiser PRESENCE SERIES

Bluetooth гарнітура Sennheiser PRESENCE SERIES

25780

Розпродано
5 764 грн

Bluetooth- гарнітура преміум-класу для професіоналів. Сумісна з платформами Unified Communications. До 10 годин в режимі розмови, до 25 метрів від BT- джерела. Легка, ергономічна, з трьома MEMS- мікрофонами і адаптивною системою шумозаглушування-для ефективного і приємного спілкування у будь-яких умовах

  • "чути і бути почутим-скрізь і завжди";
  • професійна безпровідна гарнітура-для найвимогливіших користувачів;
  • живе втілення ідеї Unified Communications-єдиний пристрій для роботи з різними платформами ділової комунікації, у будь-якому місці і обстановці;
  • підтримка Bluetooth v4.0, профілів HSP v1.2, HFP v1.6, A2DP v1.2;
  • стильна, легка, ергономічна конструкція з алюмінієвим слайдером;
  • декілька способів посадки(амбушюри з петелькою, еластичні заушины);
  • симетричний дизайн-можна носити на лівому або правому вусі;
  • інтуїтивне лаконічне управління-усього лише трьома кнопками;
  • автоматичне підключення до більшості платформ для ділового спілкування;
  • одночасне сполучення з двома Bluetooth пристроями;
  • у пам'яті зберігаються профілі 8 пристроїв-для швидкого перемикання між ними;
  • висококласний проприетарный динамік Sennheiser;
  • три спрямованих MEMS- мікрофону-фокусуються на голосі того, що говорить, доповнюючи і підстраховуючи один одного;
  • інтелектуальна система шумозаглушування SpeakFocus-визначає тип середовища і шуму, підбирає фільтри, очищає і микширует звук з трьох мікрофонів, роблячи голос максимально розбірливим;
  • ActiveGuard-"запобіжник" від раптових гучних звуків;
  • WindSafe-нейтралізує шум вітру під час розмови на відкритому просторі;

Приклади роботи системи шумозаглушування :

Оригінальний звук

Очищений звук

У офісі:

У машині:

На відкритому повітрі:

У XXI столітті, робота "вибирається" із задушливих офісів і строго відведеного годинника, перетворюючись на безперервний процес-практично стиль життя. Успішний професіонал не сидить в тиші затишного кабінету, чекаючи важливий лист або дзвінок. Він переміщається по офісу-призначає зустрічі, бере участь в робочих групах, спілкується з колегами і погоджує ділові питання прямо в коридорі або на кухні. Навіть покидаючи офіс, ніхто не дає команду "відбій". Поїздки до VIP- клієнтам, співпраця з видаленими офісами і партнерами в інших часових поясах, форс-мажорні обставини, несподівана ідея у боса. щоб скрізь достигти, доведеться згадати заповіти піонерів і бути завжди-у будь-яких умовах-готовим до конструктивного спілкування.

Завдяки смарт-девайсам, ми можемо залишатися "online" в режимі 24/7-фактично жити в мережі. І все частіше важливі переговори "виникають" несподівано, коли умови до них зовсім не розташовують: посеред шумної вулиці, під час обіду або тренування, в транспорті або на вокзалі. Ставлячи перед незавидним вибором.

Підносити смартфон до вуха? Незручно, та і руки можуть бути зайняті.

Кричати в мікрофон комплектних навушників? Стомливо.

Перепитувати співрозмовника через кожне слово? Відволікає, дратує і витрачає купу безцінного часу.

Не дивно, що пристрої, що дозволяють ефективно спілкуватися навіть в такій несприятливій обстановці,-професійні безпровідні гарнітури-з предмета розкоші перетворилися на робочий інструмент, невід'ємний атрибут успіху.

Щоб добре справлятися зі своєю роботою, нам потрібний безперервний доступ до самим різним платформам і каналам комунікації:

- миттєві повіhouseлення(чат);
- телефонія;
- онлайн-конференції;
- системи розпізнавання мови;
- голосова і електронна пошта, і так далі

І бажано, щоб такий доступ надавав один пристрій. У цьому сенс концепції уніфікованих комунікацій (unified communications-UC), активно впроваджуваною багатьма успішними компаніями. Будучи саме такою компанією, в Sennheiser прекрасно розуміють потреби сучасного бізнесу-тому взялися утілити ідеї UC, спираючись на 70-річний досвід розробки висококласної акустики і мікрофонів. І з німецькою педантичністю і перфекціонізмом, створили продукт, який із задоволенням використовують самі,-"Hands-Free" гарнітуру преміум-класу. Назва Presence("присутність") не випадкова-воно сигналізує всьому світу про присутність свого власника там, де він потрібний-якщо не фізично, то віртуально. Про його готовність спілкуватися, креативити, брейнштормить, брати участь у бізнес-процесах-тут і зараз.

Presence утілює ключові принципи уніфікованих комунікацій :

  • бездоганна якість зв'язку

"Чути, і бути почутим"-ось слоган, яким надихалися розробники Presence.

За першу частину-"чути"-відповідає фірмовий випромінювач Sennheiser, з детальним і розбірливим звучанням. Щоб з першої спроби уловлювати не лише слова співрозмовника-але і прочитувати підтекст, інтонації, настрої, які в ділових переговорах не менш важливі. А в рідкісну хвилину відпочинку-Presence дозволить повною мірою насолодитися музикою, діловим подкастом або розвиваючою аудіокнигою.

"Бути почутим" допомагає зв'язка з трьох спрямованих MEMS- мікрофонів (один-під багатофункціональною кнопкою, другою,-на кінчику металевого слайдера, третій-по центру між ними). Як антени, націлені на голос користувача, вони доповнюють і підстраховують один одного, щоб не пропустити ні єдиного слова. Використовувані в Presence цифрові мікрофони, на відміну від аналогових, не схильні до деградації з течією років, а також мають менший розкид характеристик-що важливе для роботи в зв'язці.

  • ефективна комунікація у будь-яких умовах

Не важливо, на якому відстані і в якій обстановці знаходяться співрозмовники-їх розмова повинна відбутися, максимально природно і комфортно для усіх сторін. Начебто зустріч проходила лицем до лиця. У цьому завдання Presence. Досягти її допомагає багаторівнева система інтелектуального шумозаглушування. Вона працює так:

- спочатку три цифрові мікрофони незалежно один від одного приймають сигнал, в якому голос потопає у фоновому шумі;
- потім система оцінки оточення(intelligent environmental estimator) аналізує і порівнює три сигнали, визначаючи тип середовища(кабінет, зал нарад, салон автомобіля, вулиця, аеропорт і тому подібне);
- кожен з трьох сигналів "проганяється" через спеціальні фільтри, підібрані з урахуванням оточення;
- алгоритм SpeakFocus виділяє в сигналах мовну складову і фокусується на ній-схоже на те, як "розумні" фотоапарати розпізнають осіб і зумируют їх;
- очищені сигнали микшируются-з них "по шматочках" відновлюється початкова голосова інформація, і передається вже в розбірливому і зрозумілому виді;
- Own-Voice-Detector. Якщо Presence не виявить Ваш голос-наприклад, коли Ви мовчки слухаєте співрозмовника-гарнітура перемкнеться в режим нейтралізації відволікаючих звуків, допомагаючи краще чути партнера і зосередитися на розмові. Таким чином, система шумозаглушування працює не лише на видаленого абонента, роблячи Ваш голос чистішим і розбірливішим-але і на Вас теж;
-ActiveGuard-"запобіжник" від акустичних ударів. Коли Presence виявляє різкий стрибок звукового тиску, гучність миттєво знижується до комфортного рівня, щоб захистися Вас від шоку. Наприклад, якщо співрозмовник впустить смартфону на підлогу.

Комплексний підхід до шумозаглушування дозволяє без проблем спілкуватися в самих різних умовах і середовищах, незважаючи на будь-які типи шуму :

- постійний шум(напр. вентилятор);
- непередбачуваний фоновий шум(напр. човгання взуття, стук клавіатури);
- поривчастий шум вітру(за нього відповідає окрема функція WindSafe).

На відміну від більше ранніх рішень, Presence ефективний в умовах:

- "комбінованого" середовища, в якому діють відразу декілька шумів різного типу(наприклад, салон автомобіля з опущеними стеклами плюс вітер);
- при переході з однієї обстановки в іншу

  • зручний форм-фактор

Компактний і легкий корпус (всього 13 грам) дозволяє носити Presence повний робочий день.

Посадка надійна і зручна, завдяки і ергономічному форм-фактору-"носик" гарнітури подовжений під силіконову насадку(розміру S, M, L). Так досягається хороша шумоізоляція-якщо заткнути друге вухо підручними засобами. Для додаткової фіксації можна використати спеціальну насадку з еластичною петлею, вушної раковини, що упирається у вигин, як розпірка. Інший варіант носіння-з гнучким крючком-заушиной, який закріплює гарнітуру і амортизує вібрації під час ходьби і інших рухів. Конструкція симетрична-однаково підходить для ліво- і правостороннього носіння.

  • мобільність і автономність

Presence-облаштування Bluetooth класу 1, з ефективним радіусом до 25м. Досить, щоб заглянути до колег в сусідньому кабінеті або побалувати себе чашкою кави на кухні, залишаючись на зв'язку.

Підтримується стандарт Bluetooth v4.0 LE(Low Energy), з яким істотно виросла автономність мобільних гаджетів. Гарнітура Sennheiser забезпечує безперервне спілкування без заряджання:

- до 10 годин у вузькосмуговому режимі передачі сигналу(від 300 Гц до 3,4 кГц);
- до 8 годин в широкосмуговому режимі

На повну зарядку акумулятора по microUSB йде всього 1 година 20 хвилин.

Якщо гарнітура не використовується-у режимі очікування вона "живе" до 14 днів.

Приємна новина для володарів iPhone-при використанні в парі з ним, на дисплеї смартфону висвічується додатковий індикатор батареї Presence.

  • універсальна сумісність

Presence підтримує профілі:

- гарнітура(HSP v1.2-"Headset Profile");
- "вільні руки"(HFP v1.6-"Hands Free Profile");
- звук високого розділення

Облаштування автоматично (plug-and-play) підключається до більшості UC платформ і може швидко перемикатися між ними. Для цього Presence зберігає в пам'яті профілі 8 облаштувань і залишається зв'язаним з двома пристроями одночасно (поки обмінюється сигналами з одним з них, друге-в режимі очікування). При включенні-насамперед гарнітура переходить в режим сполучення, намагаючись з'єднатися з двома останніми пристроями. Якщо жодне з них не виявлене-шукає один з 6 пристроїв, що залишилися, з якими до цього працювала в парі. Таким чином, Presence можна використати в офісі-з робітником лэптопом, в дорозі-із смартфоном або планшетом, уhouseа-із стаціонарним ПК, перемикаючись між ними впродовж секунд.

Для роботи у режимі IP- телефонії через програми softphone (Google Talk, Skype, TeamSpeak, Windows Live Messenger, Zoiper та ін.) з комп'ютером, що не має вбудованого Bluetooth,-потрібний додатковий USB- донгл. Такий, як Sennheiser BTD 800 USB, доступний окремо-або у складі розширеній комплектації гарнітури Presence UC.

  • інтуїтивне зрозуміле управління

Щоб взаємодіяти з Presence, не треба заучувати на пам'ять інструкцію-все гранично просто.

Багатофункціональна кнопка у центрі основної панелі-приймає, відхиляє і завершує виклик, а також переводить дзвінок в режим утримання.

Дві кнопки з боків від неї регулюють гучність, їх одночасне натиснення вимикає мікрофон, а також дозволяє перемикатися між двома зв'язаними Bluetooth пристроями. Зручно, що призначення кнопок "+" і "-" можна поміняти місцями. Налаштування гучність незалежна для розмови, сигналів гарнітури і прослуховування аудіо в режимі очікування. Ключові дії, як включення і підключення до гаджетів-супроводжуються голосовими повіhouseленнями на англійському.

  • стильна зовнішність і надійна конструкція

Гарнітура-аксесуар, який завжди на видноті. Тобто на нього дивитимуться нові знайомі і потенційні партнери або замовники, оцінюючи кандидата "по одягу". Так само, як дивляться на марку костюма, краватку або наручний годинник. Presence чудово підходить на роль "родзинки", що завершує образ респектабельного бізнесмена-завдяки стильному, елегантному чорному корпусу і відмінному складанню. Слайдер, що включає і вимикає гарнітуру, з матованого алюмінію-надає подібність з рушничного затвора. Мікрофони захищені металевою сіткою, що проглядає крізь функціональні щілини корпусу. Дрібниця, але саме такі дрібниці і виділяють професіонала, що відбувся.

Артикул PRESENCE SERIES
Гарантія, міс. 24
Тип підключення безпровідною
Конструкція закрита
Тип перетворювача динамічний
Тип амбушюр вакуумні
Відтворні частоти, Гц 100-15000
Технологія Bluetooth 3,0 + EDR / підтримка профілів HSP + HFP + A2DP + AVRCP
Час роботи в режимі розмови, ч 10
Час роботи в режимі очікування, ч 300
Радіус дії, м 25
Спрямованість мікрофону кругова
Діапазон частот мікрофону(нижній), Гц 150
Вес(без кабелю), г 13
Тип підключення
Безпровідне
Тип випромінювача
Динамічний
Діапазон частот навушників
100-15000
Гарантія
24 місяці
Спрямованість
Кругова
Діапазон частот
100-15000
Тип
Вакуумні
PRESENCE SERIES

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.