Sennheiser CX 400 - II Precision Black  in - ear навушники

Sennheiser CX 400-II Precision Black in-ear навушники

9268

Розпродано
2 571 грн

Компактність, практичність, зручність-ось головні гасла сьогоднішніх днів. А інакше ніяк не виходить, адже просочене динамікою життя з її майже цілодобовим поспіхом диктує свої щоденні правила. Однією з таких сучасних звичок стають ефективні "вушка" для вулиці, які зручно носити і легко помістити куди надумається. Ось ними і стали навушники sennheiser cx дуже популярної чотирьохсотої моделі, що поєднують насичений "живий" звук з такою ж хорошою практичністю. Чорні CX 400-II Precision створювалися для прискіпливих меломанів із стажем, що давно вже відмовилися від безглуздого "ширвжитку".

Компактність, практичність, зручність-ось головні гасла сьогоднішніх днів. А інакше ніяк не виходить, адже просочене динамікою життя з її майже цілодобовим поспіхом диктує свої щоденні правила. Однією з таких сучасних звичок стають ефективні "вушка" для вулиці, які зручно носити і легко помістити куди надумається. Ось ними і стали навушники sennheiser cx дуже популярної чотирьохсотої моделі, що поєднують насичений "живий" звук з такою ж хорошою практичністю. Чорні CX 400-II Precision створювалися для прискіпливих меломанів із стажем, що давно вже відмовилися від безглуздого "ширвжитку".

Головною рисою внутрішньоканальних CX 400 II є їх дивовижна "всеїдність". О так, відмінно налагоджена high-end модель граючи впорається з мелодіями практично будь-яких напрямів-від електроніки і естради до важкого року з металом-а надійний чохол з коробки допоможе двом маленьким "крапелькам" залишатися в порядку. Втомилися від шуму скрізь і всюди? Ну нічого, тепер він повержений! З перешкодами швидко покінчать вушні вставки різних "калібрів" і форм з комплекту, заразом забезпечивши високий комфорт при носінні зважаючи на оптимальну посадку навушників. Ще один регулятор гучності безпосередньо на шнурі доповнює приємне враження.

Чудові!-зазвичай так відзиваються про модель. Чотирьохсоті навушники sennheiser ціна на які зовсім не боїться порівнянь, дивують параметрами не менше ніж скромною ціною. Частотний діапазон CX 400 II з їх неодимовими магнітами складає переконливі 17-22000 Гц при звуковому тиску 114 дБ. І це при крихітній вазі в чотири грами(без кабелю)! Високоякісні навушники від Sennheiser не даремно заслужили свій титул бестселера, продаючись у величезних кількостях.

Динамічний природний звук, дуже доступна вартість, непримхливість і приспосабливаемость. Ми чого-небудь забули? Ах так: усередині барвистої упаковки відшукається кліпса на кабель і особливий аксесуар для зручного змотування, плюс забезпечена найкраща сумісність CX 400 II зі всюдисущими iPod і iPhone, а так само ігровими консолями. Чи можна побажати ще більшого? Авторитетні німецькі інженери за без малого 70 років історії бренду передбачили, напевно, вже все що можливо. занурюючи переконаних прибічників якості в Насолоду Музыкой-завжди, щодня і всюди!

  • Природна детальна звукова картина
  • Чудовий захист від навколишнього шуму
  • Симетричний кабель
  • Регулятор гучності на кабелі
  • Пристрій для змотування кабелю, кліпса для кріплення кабелю до одягу і чохол-в комплекті постачання
  • Ідеально підходять для усіх MP3, DVD, CD- плеєрів, iPod і iPhone, а також для портативних ігрових консолей
Артикул 502743
Гарантія, міс. 24
Тип підключення дротяний
Довжина кабелю, м 1,2
Роз'їм джек 3,5 мм
Конструкція закрита
Тип амбушюр вакуумні
Тип перетворювача динамічний
Відтворні частоти, Гц 17-22000
Рівень звукового тиску SPL(1 кГц, 1 Вт RMS), дБ 114
Опір, Ом 16
Коефіцієнт нелінійних спотворень, КНИ
Вес, г 4
Зниження рівня шуму, дБ Н/Д
Колір
Чорний
Тип навушників
Вкладиші
Тип підключення
Дротяне
Інтерфейс дротяного підключення
1 x mini - jack(роз'їм 3.5 мм)
Наявність активного шумозаглушування
Без активного шумозаглушування
Кабель
Двосторонній
Тип випромінювача
Динамічний
Діапазон частот навушників
17 - 22000 Гц
Опір навушників
16 Ом
Чутливість навушників
114 дБ
Гарантія
24 місяці
Діапазон частот
17-22000
Тип
Вакуумні
CX 400-II Precision Black

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.