Sennheiser HSP Essential Omni
Sennheiser HSP Essential Omni
Sennheiser HSP Essential Omni
Sennheiser HSP Essential Omni
Sennheiser HSP Essential Omni
Sennheiser HSP Essential Omni
Sennheiser HSP Essential Omni
Sennheiser HSP Essential Omni
Sennheiser HSP Essential Omni
Sennheiser HSP Essential Omni

Мікрофон Sennheiser HSP Essential Omni

29108

Розпродано
10 651 грн

Незалежно від того, яку думку ви хочете донести до свого слухача, ваш новий HSP Essential Omni з головною гарнітурою зробить все від нього залежне, щоб у будь-якій ситуації ваш голос прозвучав достатньою мірою чітко і переконливо. Цей мікрофон завжди і скрізь кожне ваше слово готовий передати з незмінно високою якістю.

Незалежно від того, яку думку ви хочете донести до свого слухача, ваш новий HSP Essential Omni з головною гарнітурою зробить все від нього залежне, щоб у будь-якій ситуації ваш голос прозвучав достатньою мірою чітко і переконливо. Цей мікрофон завжди і скрізь кожне ваше слово готовий передати з незмінно високою якістю. І в ході усього вашого виступу HSP Essential Omni упевнено і надійно утримуватиметься на своєму місці, не створюючи при цьому анінайменшого дискомфорту, навіть коли ви працюєте з ним впродовж декількох годин без перерви. Він дуже маленький, легкий і практично непомітний, він ніколи не сповзає і не давить. І що ще важливіше, на бюджет вашого проекту він теж давити не буде.


Ще один переконливий аргумент!
Назва HSP Essential Omni повною мірою відбиває нову філософську концепцію Sennheiser, керуючись якою інженери компанії розробили цей унікальний мікрофон: тільки найвища якість звуку і тільки необхідний для професійної роботи функціонал, але за найвигіднішою ціною.


У результаті, придбаваючи HSP Essential Omni, ви отримуєте дуже легкий і надійний головний мікрофон із зручним і міцним нашийним обоhouse, мікрофон найсучасніший, який, незважаючи на свої мініатюрні розміри, здатний передавати голос з найвищою якістю і без спотворень, залишаючись при цьому практично непомітним і не доставляючи ніяких незручностей.


Так що, якщо вам дійсно потрібний справжній професійний мікрофон з головною гарнітурою і відповідним функціоналом, але за прийнятною для будь-якого бюджету ціною, то HSP Essential Omni-це саме він.


Плавний комфорт
Розмір шийного обода моделі HSP Essential Omni регулюється плавно, завдяки чому мікрофон легко і просто підлаштовується під індивідуальні параметри голови свого користувача. Регулювання робиться за пару секунд, після чого пристрій, який разом з обоhouse важить всього 25 грамів, на голові практично не відчувається. Плюс до цього, обід сконструйований так, щоб мікрофон однаково зручно було носити як з лівого, так і з правого боку особи.


Щоб голос звучав вагомо
У основі цієї моделі-новий всенаправлений мікрофонний капсуль KE 4, який є вдосконаленою версією знаменитого MKE 2 і теж здатний передавати звук так званого бродвейського рівня, зберігаючи усю пишність і природну теплоту живого вокалу і передаючи аудіосигнал без щонайменших спотворень, навіть коли ваш голос починає звучати дуже голосно. Від поту, сліз і інших рідин капсуль мікрофону надійно оберігає патентована надлегка мембрана тандемного типу. Вона не лише ефективно захищає сигнал від перешкод, але і дає можливість записувати звук з максимальною якістю, якою б насиченою не був ваш виступ


Легкий і непомітний
Модель HSP Essential Omni випускається в двох версіях: чорною і тілесного кольору. Крім того, кожен окремий її компонент, включаючи утримувач мікрофону, зроблений гранично тонким і малопомітним. Проте, HSP Essential Omni розрахований на активну щоденну експлуатацію в умовах живої сцени і відрізняється винятковою надійністю. Але якщо якась непередбачена неприємність все ж станеться, то будь-який з компонентів HSP Essential Omni можна оперативно замінити.


Основні переваги моделі HSP Essential Omni

  • новий мікрофонний капсуль KE 4 забезпечує найвищу якість звуку, зберігаючи усю пишність і природну теплоту живого вокалу;
  • ніяких спотворень аудіосигналу навіть при максимальному рівні звукового тиску;
  • витончене оголовье з нержавіючої сталі легко і швидко підлаштовується під індивідуальні параметри голови користувача;
  • мікрофон дуже маленький і може бути абсолютно непомітним, проте відрізняється високою надійністю і розрахований на активну щоденну експлуатацію;
  • від вологи капсуль мікрофону надійно захищає патентована надлегка мембрана тандемного типу і спеціальне гумове прокладення;
  • модель дуже невибаглива в обслуговуванні, будь-який з її компонентів при необхідності можна оперативно замінити;
  • високоякісне гіпоалергенне покриття усіх елементів конструкції.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • мікрофон з головною гарнітурою Sennheiser HSP Essential Omni;
  • вітрозахисна насадка;
  • фірмовий чохол для зберігання і перенесення;
  • короткий посібник користувача по швидкому підключенню мікрофону;
  • короткий посібник користувача по безпечній експлуатації мікрофону.
Артикул HSP Essential Omni
Спрямованість мікрофону всенаправлений
Тип перетворювача конденсаторний
Відтворні частоти, Гц 20-20000
Номінальний опір, Ом 1000
Еквівалентний рівень шуму, A- зважений, дБ 41
Відношення сигнал-шум, CCIR(отн. 94 дБ), дБ 28
Максимальний рівень звукового тиску для THD 0.5%, дБ 140
Вес(без кабелю), г 25
Діаметр, мм 4.8
Гарантія, міс. 24
Дротяний Та
Аналоговий Та
Кругова Та
Конденса-уторований Та
Гарнітура Та
Sennheiser Та
Вокальний Та
Діапазон частот
20 - 20 000 Гц
Вид
Конденсаторні
Роз'єми
3.5 мм mini - jack
Призначення
Для конференцій
Тип
Мікрофони
Кількість мікрофонів
1
HSP Essential Omni

Компанія Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового устаткування, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.

Створення добре працюючих інструментів для професіоналів - завдання, посильне команді виключно висококласних інженерів. Компанія Sennheiser була такою, починаючи з 1945 року, коли називалася ще Labor W, і в її штаті було всього сім чоловік, залишається і сьогодні, отримавши міжнародне визнання, працевлаштувавши 1400 чоловік і побудувавши заводи в Німеччині, Ірландії і США.

Коротка історія

У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Мало хто про це знає, але в 1949 компанія розробила, і деякий час випускала підсилювачі потужності. Це були перші пристрої, що відповідають стандарту hi, - fi, а через декілька років він буде прийнятий на озброєння усіма виробниками домашньої звукової техніки.

Але знову про мікрофони: в 1954 вже під маркою Sennheiser випускається динамічний мікрофон MD 21; сьогодні це раритет, популярний у радіо і клубних DJ на заході. У період з 1956 по 1959 роки розробляються мікрофон типу "пушку"(shotgun), MD 82 і стереофонічний мікрофон MDS 1, в 1962 році з'являється нова високоспрямована конденсаторна "гармата" для ТБ і кінозйомок, працююча за принципом interference tube. А в 1985 запущений у виробництво новий модельний ряд студійних конденсаторних мікрофонів MKH, що відповідають вимогам цифрового звукозапису. Предмет особливої гордості розробників(слід сказати, і власників теж) - динамічний мікрофон MD 421, виробництво якого почалося в 1960 році. Триває і до цього дня; всього за 40 років продані більше 350,000 екземплярів.

Компанії належить пріоритет в розробці і випуску перших у світі відкритих динамічних навушників(модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій області - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard(модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем(модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як кращі у світі.

Пальма першості в області цифрової(!) технології передачі звукового сигналу по інфрачервоному каналу також належить Sennheiser. У 1976 випущені передавач SI 406 і приймач-стетоскоп HDI 406. Пізніше, в 1993, ця технологія була застосована у безпровідних навушниках IS 850.

А чи знаєте ви, коли з'явилася перша радіосистема? У 1958 році, і створили її інженери компанії Sennheiser. Тоді на ТБ і в концертній діяльності безпровідна мікрофонна система Mikroport зробила справжню революцію! Починаючи з 1979 року, радіосистеми компанії, оснащуються системою шумопониження HiDyn, що істотно поліпшила якість звукопередачи, а в 1980 випущений перший безпровідною мікрофон для вокалістів, SKM 4031. Досягнуті помітні успіхи в мініатюризації, їх результат - випуск в 1981 році передавача SK 2012 і приймача EM 1036, основних компонентів першої у світі радіосистеми "економічного класу".

Робота по удосконаленню радіосистем Sennheiser не припиняється.