ARES5A - це 2-смугова активна акустична система, що складається з активного і пасивного динаміка, які пов'язані між собою. Вона пропонує просте і гнучке рішення для широкого спектру додатків. 2-смуговий динамік ретельно виготовлений з високоякісних компонентів з 5-дюймовим сабвуфером та ½-дюймовим високочастотним динаміком, які в поєднанні з вбудованим DSP створюють надзвичайно чистий і потужний звук для широкого спектра застосувань.

 

 

 

 

 

 

 

 


Інтегрований підсилювач пропонує потужність 2 x 40 Вт, а небалансний і збалансований лінійний стереовход дозволяє зручно підключатися до будь-якого джерела звуку. Є роз'єм 3,5 мм для несиметричного підключення, симетрично підключення аудіоджерел підключаються за допомогою вхідних 3-х контактних клем, що дозволяє відстежувати довгий сигнал без перешкод. Потенціометр гучності дозволяє користувачеві регулювати рівень гучності, також є 2-стороннє управління корекцією. Автоматичний перехід в режим очікування знижує енергоспоживання при відсутності вхідного сигналу. Активний динамік містить модуль стереопідсилювача, який також подає посилений сигнал на пасивний блок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Спеціально розроблений монтажний кронштейн дозволяє встановлювати динаміки близько до стіни, а його інтеграція в корпус динаміка також забезпечує гідний візуальний результат. ARES5A можна встановити горизонтально або вертикально з нахилом до 45 ° по обидва боки, тому динамік можна встановити в точній відповідності з вашими ідеями і потребами. Оскільки сам кронштейн складається з двох кутів 45 °, установка в кутах або навіть на стелі може бути легко здійснена. Додатковий монтажний комплект кутового кронштейну MBK455 дозволяє при необхідності додатково нахилити пристрій на 90 °. Щоб забезпечити оптимальну безпеку під час і після установки, ARES оснащений страхувальним пристроєм M6.

 

 

 

 

В найближчому майбутньому з'явиться можливість віддаленого підключення аудіоджерел через настінну панель через роз'єм RJ45. Буде кілька настінних модулів введення з різними варіантами введення на вибір.