В наші дні все більше і більше людей виявляють цікавість до домашнього запису. Для людей, що захоплюються мистецтвом, налаштування мікрофону і USB -интерфейса може здатися складним завданням або виходом за рамки бюджету. На щастя, багато великих виробників тепер пропонують деякі зі своїх моделей зі вбудованими аналого-цифровими перетворювачами для людей, яким потрібний хороший мікрофон для запису, потокової передачі, підкастингу і багато чого іншого. Це також робить мобільний запис ефективнішим, оскільки усе, що вам потрібне, це кабель і мобільний пристрій або ноутбук, щоб почати запис.
Домашній запис, стрімінг, підкастинг - чим би ви не хотіли займатися, вам знадобиться саме краще устаткування.

 

Samson Go Mic

Samson Go Mic не лише найдоступніший в нашому оновленому списку рекомендованих, але і самий портативний.

Мікрофон Go був розроблений для мобільного запису. Навіть з урахуванням цього він не ставить під загрозу функціональність.

Він включає затиск / підставку, щоб ви могли легко розмістити його на ноутбуку або столі. Він також має дві діаграми спрямованості : кардіоїдну і всенаправлену.

Функції:

Тип: Конденсатор з великою діафрагмою
Діаграма спрямованості: кардіоїдна або всенаправлена
Частотний діапазон: 40-18 кГц
Частота дискретизації: 44,1 / 48 кГц
Бітова глибина: 16 біт
Додатки: запис голосу, інструментальний і вокальний запис, підкастинг, конференц-зв'язок, потокова передача.

Сумісність

Windows: Windows 7 / 8.1 / 10 з USB 1.1 / 2.0 / 3.0
Macintosh: Mac OS X 10.10 або вище з USB 1.1 / 2.0 / 3.0

Плюси

Цей мікрофон пережив сплеск популярності і рейтингів через зростання популярності відеоконференцзв'язку, але до цього люди використали його для запису подкастов, вокалу і навіть запису інструментів. Користувачі із старіших оглядів відмічають, що звуковий підпис дуже приємний для вокалу, і для отримання хорошого звуку потрібно невелику обробку.

Мінуси

Мікрофон може не підходити для гучніших джерел звуку.

Загальний висновок

Якщо ви хочете почати нове хобі, будь то запис або підкастинг, або якщо вам просто потрібний доступний універсальний мікрофон, Samson Go Mic - відмінний вибір для початківців.

 

 

Blue Microphones Snowball

Попри те, що він старше Snowball iCE, Blue Microphones як і раніше пропонує його в якості опції в лінійці Snowball Line, орієнтованій на вартість.

Він пропонує перемикану кардіоїдну / всенаправлену діаграму спрямованості і аттенюатор - 10 дБ в кардіоїдному режимі для запису гучніших джерел звуку, таких як джем в спальні або мікрофон рудиментарного гітарного підсилювача.

Blue Snowball має перемикану кардіоїдну / всенаправлену діаграму спрямованості, аттенюатор - 10 дБ в кардіоїдному режимі, настільну підставку для штатива і USB -кабель.

Функції:

Тип: Конденсатор з великою діафрагмою
Діаграма спрямованості: кардіоїдна або всенаправлена
Частотний діапазон: 40-18 кГц
Частота дискретизації: 44,1 / 48 кГц
Бітова глибина: 16 біт
Додатки: запис голосу, запис інструментів і підсилювачів, підкастинг, конференц-зв'язок, потокова передача.

Сумісність

Windows: Windows 7 / 8.1 / 10 з USB 1.1 / 2.0 / 3.0
Macintosh: Mac OS X 10.10 або вище з USB 1.1 / 2.0 / 3.0

Плюси

Огляди оригінального Snowball в цілому схожі з його молодшим братом iCE, в основному вони зосереджені на відмінній якості звуку за ціною. Деякі відмічають, що пэд - 10 дБ неоцінимий для запису гучної електрогітари через підсилювач і інші джерела звуку з високим рівнем звукового тиску, наприклад, репетиції усієї групи в кімнаті. Налаштування всенаправленої діаграми спрямованості також допомагає захопити велику частину кімнати у разі запису більш ніж одного динаміка, хоча для невеликого збільшення посилення знадобилася невелика пост-обробка.

Мінуси

Snowball легко перекинеться, коли він встановлений на настільній штативі з комплекту постачання, тому користувачі рекомендують використати мікрофонну стійку з ножничной штангою для більшої стійкості. Він не обробляє вибухові речовини на близькій відстані, тому для користувачів, що вважають за краще говорити ближче до мікрофону, деякі користувачі рекомендують піп-фільтр . Деякі оглядачі відмітили, що всенаправлена діаграма спрямованості занадто сильно знижує їх голоси.

Загальний висновок

Якщо вам треба більше, ніж просто говорити в мікрофон, і ви хочете записувати гучніші звуки, такі як репетиція усієї групи або мікрофон гітарного кабінету, оригінальний Snowball має перевагу пэда - 10 дБ і всенаправленої діаграми спрямованості в порівнянні з його братом iCE.

 

 

Samson C01U Pro

Перше покоління Samson C01U було першим конденсаторним USB -микрофоном на ринку, коли воно з'явилося в 2005 році.

Його наступник, C01U Pro, вдосконалений в порівнянні з початковою платформою з виділеним виходом для навушників для моніторингу без затримок і поліпшеним співвідношенням сигнал / шум.

Його велика 19-міліметрова діафрагма уловлює характер і нюанси звукознімачів.

Він має роз'єм для навушників 1/8 дюйма для моніторингу з нульовою затримкою і амортизуючий елемент в металевій конструкції для мінімізації шуму / вібрації під час запису.

Він також включає підставку для штатива і поворотне кріплення для настільного використання.

Функції:

Тип: конденсаторний
Діаграма спрямованості: суперкардіоїдна
Частотний діапазон: 20 Гц - 18 кГц
Частота дискретизації: 44,1 / 48 кГц
Бітова глибина: 16 біт
Максимальний рівень звукового тиску: 130 дБ
Вимоги до живлення: шина USB з живленням від Mac, ПК або iPad
Додатки: озвучування, запис музики, робота з ADR (автоматична заміна діалогів), звукові атаки і підкастинг.

Сумісність

Windows: Windows XP / Vista / Win 7 / Win 8
Macintosh: Mac OS X 10.4.9 або вище
iPad (кабель в комплекті)

Плюси

Музиканти, коментатори ігор і подкастеры високо оцінили якість цього мікрофону. Більшість з них відмітили, що він відтворює чисті і прозорі вокальні і інструментальні записи. Вони також не випробовували затримок при моніторингу своїх записів. Його дуже легко настроїти без додаткових установок. Металевий матеріал має дуже міцну конструкцію і не отримав серйозних ушкоджень при падінні.

Мінуси

Деякі користувачі вказали, що розмір мікрофону обмежує його положення, і, можливо, його необхідно відрегулювати певним чином, щоб він залишався збалансованим на підставці.

Загальний висновок

Якщо вам потрібний мікрофон середнього рівня без наворотів інших опцій, але ви не упевнені в якості дешевших пристроїв, Samson C01U Pro - це безпечна відправна точка.

 

Мікрофон M-Audio Uber

Коли M-Audio анонсувала Uber Mic в 4-му кварталі 2017 року, вони відмітили, що його розробка була заснована на "Визнанні гострої потреби ринку в мікрофоні професійної якості з продуктивністю, функціональною універсальністю і варіантами монтажу, відповідними для будь-якого запису. сценарій "- при цьому зберігаючи простоту і зручність використання для звичайного споживача.

Основні функції Uber Mic включають чотири діаграми спрямованості, включаючи стерео, моніторинг з нульовою затримкою і вбудований ЖК-екран для перегляду налаштувань і рівнів.

Функції:

Тип: 3-х капсульний конденсаторний
Діаграма спрямованості: кардіоїдна, вісімка, всенаправлена і стерео
Частотний діапазон: 30-20 000 Гц
Частота дискретизації: 44,1 / 48 кГц
Бітова глибина: 16 біт
Максимальний звуковий тиск: 120 дБ SPL
Вимоги до живлення: шина USB з живленням від Mac або ПК
Застосування: запис вокалу і інструментів, трансляція, ігри, конференц-зв'язок, інтерв'ю, стереозаписи эмбиента / польових зйомок, фолли.

Сумісність

Mac OS X 10.10.5 або пізнішій версії
Windows 7 або пізнішій версії
Сумісність з iOS з використанням комплекту для підключення камери Apple iPad

Плюси

За ціною декілька оглядачів були щасливі отримати багатофункціональний мікрофон з чудовою якістю звуку і інтуїтивно зрозумілим управлінням. Користувачі відмічають, що Uber Mic більш ніж здатний обробляти різні сценарії використання.

Мінуси

Користувач форуму сподівався на функціональність iOS без використання Apple iPad Camera Connection Kit. Один рецензент отримав блок з електричним шумом - неясно, чи викликаний шум блоком або іншими чинниками.

Загальний висновок

Якщо ви є універсальним творцем контенту, який займається потоковою передачею / іграми, записом, підкастингом і інтерв'ю, і вам потрібний USB -микрофон, який може не відставати від вас, M - Audio Uber Mic може бути універсальним мікрофоном, який вам потрібний.

 

 

Blue Microphones Yeti

Цей скромний гаджет насправді є одним з USB, що самих, що продаються, -микрофонов для багатьох роздрібних продавців.

Цим він зобов'язаний своїм 3 капсулам, які дозволяють йому мати можливості кардіоїдного, двонаправленого, всенаправленого і стереофонічного запису.

Функції:

Тип: великий, багатодіафрагмовий конденсаторний
Частотний діапазон: 20 Гц - 20 кГц
Діаграма спрямованості: кардіоїдна, двонаправлена, всенаправлена, стерео
Частота дискретизації: 48 кГц
Бітова глибина: 16 біт
Додатки: запис голосу, інструментальний і вокальний запис, підкастинг, конференц-зв'язок, потокова передача.

Сумісність

Windows: Windows 7 / 8.1 / 10 з USB 1.1 / 2.0 / 3.0
Macintosh: Mac OS X 10.10 або вище з USB 1.1 / 2.0 / 3.0

Плюси

Користувачам подобається якість звуку і набір функцій Blue Yeti. Попри те, що він настільки багатий функціями, багато новачків в записі змогли відразу ж приступити до налаштування.

Мінуси

У деяких користувачів виникли проблеми з довговічністю, тому поводьтеся з ними обережно. Первинний рівень посилення може бути занадто високим, тому в деяких оглядах згадується, що вам, можливо, доведеться перевірити вхідне посилення мікрофону перед записом, щоб уникнути обрізання.

Загальний висновок

Blue Yeti - відмінний вибір для ентузіастів домашнього звукозапису, яким потрібний мікрофон, здатний на усе. У цьому ціновому діапазоні це складно перевершити.

 

Audio-Technica AT2020USB+

Оригінальний мікрофон AT2020 з підключенням через XLR - це основний продукт студії для людей, яким потрібний хороший вокальний мікрофон для запису музики з обмеженим бюджетом.

AT2020USB+ використовує ту ж технологію і цінність, що і конденсаторний мікрофон USB.

Він включає роз'їм для навушників для моніторингу з нульовою затримкою, настільну підставку, поворотне кріплення для підставки, USB -кабель і чохол для зберігання.

Пристрій має регулятор гучності міксу і навушників.

Функції:

Тип: конденсаторний
Діаграма спрямованості: кардіоїдна
Частотний діапазон: від 20 Гц до 20 кГц
Частота дискретизації: 44,1 / 48 кГц
Бітова глибина: 16 біт
Максимальний рівень звукового тиску: 144 дБ
Вимоги до живлення: 5 В USB
Додатки: запис музики, закадровий голос і підкастинг.

Сумісність

Mac OS X 10.10.5 або вище
Windows 7 або вище

Плюси

Більшість оглядачів - це подкастеры і ентузіасти домашнього запису, які хочуть запустити базове налаштування домашньої студії без аудіоінтерфейсу. Audio Technica AT2020USB + кілька разів згадується як "апгрейд" USB -микрофона, яким вони раніше володіли. Користувачі визнали звук ідеальним для музичних записів.

Мінуси

Деякі люди відмічають, що підставка, що входить в комплект, для мікрофону крихка, і рекомендують інші варіанти кріплення.

Загальний висновок

Як і AT2020, AT2020USB + має такі якості хорошого вокального мікрофону, як теплоту середніх частот і плавні високі частоти. Серія AT2020 краще всього звучить при використанні з музичними записами, але подкастеры, геймеры і диктори будуть однаково добре себе почувати, використовуючи ці мікрофони.

 


На що слід звернути увагу при купівлі USB-микрофона

Відмінності між USB і XLR мікрофонами

Основна відмінність, яка справедлива як для конденсаторних, так і для динамічних мікрофонів, полягає в тому, що USB -микрофоны мають вбудований аналого-цифровий перетворювач (аудіо в цифровій), що означає, що вам не потрібний аудіоінтерфейс для оцифрування сигналу з мікрофону.

Є ще одна важлива відмінність конденсаторних мікрофонів. Конденсаторні мікрофони USB мають вбудований передпідсилювач, який не можна обійти. Більшість передпідсилювачів забезпечують фантомне живлення для мікрофону, яке зазвичай складає від 12 до 48 В. Оскільки USB забезпечує тільки 5 В, це означає, що мікрофон має бути спеціально розроблений для роботи при такому зниженому рівні напруги. З цих причин USB - і XLR -версии одного і того ж мікрофону можуть звучати помітно по-різному - настільки, що деякі аудіоінженери і ентузіасти домашнього запису вважають за краще взагалі не використати USB -микрофоны, хоча їх кількість зменшилася, оскільки USB -микрофоны значно покращали останнім часом. раз.

Конденсаторний або динамічний?

Якщо ви збираєтеся записувати співаків або акустичну гітару, конденсаторний мікрофон даватиме звук, ближчий до традиційного " студійного конденсаторного мікрофону ". Динамічні мікрофони, як правило, трохи більше надійні і тому підходять для запису поза приміщенням. Динамічні мікрофони також традиційно використовуються дикторами радіо і є ключем до отримання бездоганного "мовного" звуку.

Моніторинг з нульовою затримкою

Якщо вам треба чути те, що ви записуєте в режимі реального часу, наприклад, при записі на фонограми, вам знадобиться мікрофон з роз'ємом для навушників. Якщо у мікрофону немає роз'єму для навушників, ви можете контролювати тільки звук, що поступає з вашого комп'ютера, який може трохи затримуватися в деяких системах, - це те, що називається "затримкою". Деякі мікрофони мають роз'єм для навушників, але як і раніше вимагають, щоб ви узяли мікс монітора з програмного забезпечення для запису - прикладом цього є IK Multimedia iRig Mic Studio.

Проблеми з живленням від USB на iPad

На момент написання iOS обмежує струм, який може подаватися на USB -устройства. Це може привести до того, що USB -микрофон взагалі не працюватиме на iPad, або, частіше, мікрофон працюватиме, але як тільки ви підключите навушники, він споживатиме занадто великий струм, і iPad повністю відключить живлення. Для вирішення цих проблем може знадобитися додаткове живлення через концентратор USB з живленням.