Інтернет-магазин Proshow дуже радий повідомити, що нові безпровідні цифрові мікрофонні системи Sennheiser Evolution тепер доступні на нашому веб-сайті.

 

 

Засновані на технології еквідистантної сітки від безпровідних систем вищого рівня компанії 6000 і 9000, EW - D забезпечують до 90 каналів безпровідного звуку з надмалою затримкою і цифровим звуком професійної якості, які може отримати будь-хто, навіть новачок у безпровідній мережі. настроюється швидко і легко.

Нові, модернізовані входи передавачів системи пропонують приголомшуючий динамічний діапазон 134 дБ, що означає, що регулювання вхідної чутливості просто не потрібно. EW - D забезпечує деталізований, кристально чистий 24-бітовий цифровий звук і використовує інтелектуальне рознесене перемикання для зменшення втрат і забезпечення чистої передачі без перешкод на максимальній відстані 100 метрів в ідеальних умовах. Система працює в широкій смузі УВЧ 56 Мгц, що дає їй можливість захистити чистий канал з 2250 доступних частот.

З'єднання Bluetooth забезпечує автоматичне сканування частот, привласнення імен каналам, відключення звуку і інші елементи управління до 16 мікрофонних каналів, якими можна управляти видалено на смартфоні або планшеті iOS або Android, з додатковими каналами, контрольованими на приймачі. Це з'єднання BLE також дозволяє користувачам сполучати передавач і приймач на відстані до 40 метрів. Система пропонує робочий діапазон до 100 метрів і має готовий до установки приймач в половину стійки з легко читаним OLED -экраном, який добре підходить для заходів, корпоративних приміщень, учбових закладів, молитовних будинків і майданчиків для виступів.

Компоненти побудовані на міцному металевому шасі, призначеному для роботи в суворих умовах постійного використання. І портативний, і поясний передавачі працюватимуть до 8 годин від батарей AA, але акумуляторні батареї, що окремо придбавалися, забезпечують до 12 годин роботи. Подвійна зарядна станція для батарей також доступна.

Додаткові можливості системи :

  1. Наднизька затримка в 1,9 мс допомагає музикантам і виконавцям зберігати синхронізацію.
  2. Кнопки відключення звуку на передавачах можна заблокувати і заблокувати з приймача або мобільного пристрою.
  3. Двоступінчате регулювання вихідного посилення на приймачі.
  4. У комплект входить комплект для монтажу в стійку.
  5. У комплекті знімні ¼-волновые антени; Доступні варіанти фронтального монтажу, ½-волновой і зовнішньої антени.
  6. Evolution Wireless Digital доступний в різних наборах, включаючи поясний передавач або портативний мікрофонний передавач.
  7. Портативні версії оснащені системою змінних мікрофонних капсулів і можуть бути придбані з динамічним кардіоїдним капсулем 835 або взагалі без капсуля, що дозволяє користувачам вибирати з широкого спектру опцій Sennheiser і Neumann.
  8. Поясні набори можна придбати без мікрофону або зі всенаправлений петличный ME 2 - II, в ME 4 кардіоїдною LAV, в ME 3 гарнітурі мікрофон або інструментальний кабель CI 1 для гітари і бас - гітаристів.
  9. Комбо-набори з поясним рюкзаком і ручним передавачем.
  10. Є три діапазони частот УВЧ на вибір; Q 1-6 охоплює діапазон від 470,2 до 526 Мгц, R 1-6 - від 520 до 576, а R 4-9 - від 552 до 607,8 Мгц.

Виграшне поєднання визнаної в галузі надійності, видатної якості цифрового звуку, простоти управління мобільними пристроями і великої кількості каналів від Sennheiser робить EW - D виключно потужним і універсальним безпровідним рішенням. Подзвоніть нам або відвідайте наш веб-сайт, щоб отримати додаткову інформацію про те, як цифрова система Evolution Wireless Digital може використовуватися для ваших освітніх, розважальних, релігійних і презентаційних застосувань.